Αντιρίξ & Συμφωνίξ

[edit] Διάβασε τους κανονισμούς του φόρουμ σε παρακαλώ [edit] Τα μόνα τευχη που κατάφερα να βρω πριν περίπου 5 χρόνια, μου τα δανείστηκε ένας ξάδελφος πριν ένα χρόνο, και τώρα που του τα ζήτησα, έτσι για να θυμηθώ τα παλια, δεν τα βρήσκει. Τα Αντιρίξ και Συμφωνίξ ήταν τα αγαμημένα μου κόμικ.[edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω καμιά 15αριά από την έκδοση της Oscar Press της δεκαετίας του '80.Τα είχα βρεί το καλοκαίρι του 2007 σε ένα περίπτερο της Ξάνθης που τα 'χε φέρει και τα πήρα μαζεμένα...Τα έχω λιώσει στο διάβασμα και,παρόλο που κάποια είναι γεμάτα λάθη,κυλιέμαι κάτω από τα γέλια...!Είναι πραγματικά από τα καλύτερα κόμικς που έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα κατά τη γνώμη μου...!
 
ειχα πεθανει στα γελια με 2 αλμπουμ το ενα ηταν το να τα βλεπεις ολα ψυχραιμα οπου εμφανιζοταν ενας δημοσιογραφος κουτσομπολιστικου περιοδικου και εγραφε διαφορα ψεμματα οπως οτι ο αντιριξ παντρευεται τον συμφωνιξ η ο κυριος λ της μυστικης υπηρεσιας τα εχει με τον γραμματεια της κυβερνησης χαχαχαχα και ενα αλλο θεικο το εναντιον μαφιας που ψαχνανε σπειρες ναρκωτικων και ακουσανε καποιον να λεει μαριχουανα και τους λεει ναι ρε βλακες ειναι η μαρι χουανα λοπες η ηθοποιος η που ακουγανε καποιον να λεει περιμενω ενα φορτιο κοκα και τον πιανανε και τους λεει κοκακολα ρε εχω καφετερια τι θα σερβιρω??κριμα που δεν κυκλοφορουν πια καποτε τα ειχαν βαλει και δωρο με βιντεοκασσετες δηλαδη επαιρνες τις 2 βιντεοκασσετες (αν θυμαμαι καλα η μια ηταν μπαμπαρ και η αλλη ιστορεις του ριτσαρντ σκαρυ) και ειχε δωρο ενα κομικ τους ωραιες εποχες τοτε....
 
Πίσω
Μπλουζα