Απόγονοι Των Ελλ (2008)

Και δεν μου το έλεγες να στο χαρίσω; Μόλις χτές το πέταξα.
 
Που να το 'ξερα telonio :cry: . Thanks anyway
 
Aγαπητό retromaniax

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσουμε για την φιλοξενία σας. Αυτό το εκφράζω και μέσα από το 2ο τεύχος του περιοδικού (τρίτη σελίδα), το οποίο κυκλοφορεί από σήμερα 12.5.

[ame=http://uk.youtube.com/watch?v=ez2vltEj1iw]YouTube - ΞΞ ΞΞΞΞΞΞ Ξ?ΩΠΞΞΞ 2

Το πρώτο τεύχος πήγε καλά με 825 πωλήσεις στην περιοχή Αθηνών. Στην επαρχία θα είναι μέχρι τις 25 αυτού του μήνα.

Έχω την ιδιαίτερη χαρά ότι το εξώφυλλο του 2ου τεύχους έγινε από τον Παναγιώτη τον Λύρη. Από το τρίτο τεύχος, πρώτα ο Θεός, το περιοδικό θα είναι πλέον σε μορφή κόμικ.

ευχαριστώ

Νίκος
 
Για το 1ο τεύχος, πωλήσεις επαρχίας 1600 τεύχη

χαιρετώ

Νίκος
 
ΘΑΛΑΣΣΗΣ είπε:
Έχω την ιδιαίτερη χαρά ότι το εξώφυλλο του 2ου τεύχους έγινε από τον Παναγιώτη τον Λύρη.

ευχαριστώ

Νίκος
αν και δε τον ξερω ειναι καλος σκιτσογραφος
 
Αγαπητοί

κυκλοφόρησε σήμερα 22.09.2008 το τρίτο τεύχος "Απόγονοι των Ελλ" πλήρως κόμικ.

το εξώφυλλο ανήκει στον Π. Λύρη ενώ τα σκίτσα είναι του Κ. Φραγκιαδάκη.

ευχαριστώ

Νίκος Ζώης
 
Αγαπητοί,

Από 2 Απριλίου κυκλοφορεί το 4ο τεύχος των Απογόνων των Ελλ σε Αθήνα - Πειραιά και Κύπρο (5. Μαΐου στην Επαρχία).

Είναι 32 σελίδες (20 σελίδες κόμικ) και εμπεριέχει επίκαιρα άρθρα (παγκόσμια οικονομική κρίση, τρελλοί καιροι κλπ.) , διηγήματα, αλληλογραφία καθώς και το "περιπέτειες απ'την κατοχή" σε σκίτσο Π. Λύρη.

βλέπετε και

http://apogonoitonell.blogspot.com/

Καλή διασκέδαση.

Ευχαριστώ

Νίκος
 
ΕΛΛΛΛΛΛ.........ΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...........

ΑΝ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΦΑΩ ΚΙΤΡΙΝΗ..ΚΟΟΥΤΣ,ΘΕΛΩ ΑΛΛΑΓΗ...ΚΑΗΚΑ..
 
λογικο και επομενο ειναι να εκφραζει κανεις τη γνωμη του οταν καποιος παρουσιαζει-προτεινει κατι(καλυτερα ομως να εχει καποιος αμεση εμπειρια πριν κανει κριτικη-εκφρασει γνωμη)

παντως πιο ταιριαστη θα ηταν η παρουσιαση σε πιο σχετικους ιστοτοπους με κομικς πχ greekcomis ,comicart κτλ.

γιατι το να παρουσιαζεται γενικοτερα σε φορουμ ,ενω υπαρχει προβλημα διανομης οπως αναφερθηκε πιο πανω ,δεν εχει και πολυ νοημα.

προτιμοτερο ειναι να πας πχ σε καποιο κεντρικο βιβλιοπωλειος ας πουμε και να βρεις ενα αντιτυπο και να το ξεφυλισσεις .

τα κομικς δε χρειαζονται τοσο διαφημιση,το κοινο ειναι περιορισμενο ουτ

ως η αλλως.
 
Πίσω
Μπλουζα