Από τη θέση του οδηγού

Κρίμα. Θρυλική η εκπομπή του για το αυτοκίνητο...
 
Σαν ψεμα μου φαινεται..... :eek:

Απο τους αγαπημενους μου δημοσιογραφους.

Δεν εχανα καθε Σαββατο την εκπομπη που ειχε στον ΑΝΤ1.

Ηταν γνωστης του αυτοκινητου και με την ηρεμη και χαρακτηριστικη

χροια της φωνης του εδινε συμβουλες για ασφαλη οδηγηση Η' εκανε αφιερωματα

για θρυλους του μηχανοκινητου αθλητισμου.

Άρης Σταθάκης -Αφιέρωμα στον Ayrton Senna

[video=youtube;j-gtBRMjoJU]





Κριμα....καλο ταξιδι Αρη....θα σε θυμομαστε!!!! :(
 
Απίστευτο ! Άνθρωπος με παροιμιώδη λογική σκέψης και ευγένεια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλό ταξίδι Άρη Σταθάκη...ήσουν πάντα αξιοπρεπής και με σπάνιο ήθος!
 
BETTY BOOP είπε:
Πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία ο Άρης Σταθάκης...

RIO είπε:
Κρίμα. Θρυλική η εκπομπή του για το αυτοκίνητο...
stayros είπε:
Απο τους αγαπημενους μου δημοσιογραφους.Δεν εχανα καθε Σαββατο την εκπομπη που ειχε στον ΑΝΤ1.

Ηταν γνωστης του αυτοκινητου και με την ηρεμη και χαρακτηριστικη

χροια της φωνης του εδινε συμβουλες για ασφαλη οδηγηση Η' εκανε αφιερωματα

για θρυλους του μηχανοκινητου αθλητισμου.

ΦΖΠ1 είπε:
Απίστευτο ! Άνθρωπος με παροιμιώδη λογική σκέψης και ευγένεια...

spyros_s είπε:
καλό ταξίδι Άρη Σταθάκη...ήσουν πάντα αξιοπρεπής και με σπάνιο ήθος!
Ολα αυτα μαζι...ξεχωριστη προσωπικοτητα πραγματικα...

Καλο του ταξιδι...

Και γω κολλημενος να μην χασω ουτε δευτερολεπτο απο την υπεροχη εκπομπη του!

Και να αναμενω με αγωνια μπας και δειξει κανα θεμα για μοτο, που ηταν πολυ λιγα.
 
Κι εγω πριν λιγο το εμαθα. Παροτι δεν ενδιαφερομουν ποτε για το αυτοκινητο, ηταν κλασσικη φυσιογνωμια του Αντ1 της δεκαετιας του 90 και τον εβλεπες θες δε θες. Μου εκανε φοβερη εντυπωση η δομημενη σκεψη και ομιλια του, που με αιχμαλωτιζε ακομα κι αν δεν με ενδιεφερε το θεμα. Μου εδινε την εντυπωση πολυ ενσυνειδητου και καλλιεργημενου ανθρωπου και θα ηταν απολαυση να συζητα κανεις μαζι του για οποιοδηποτε θεμα.

Απο τις χαρισματικες φυσιογνωμιες που πλεον λειπουν απο τη ζωη μας.
 
Βρηκα μια ομιλια του το 2013 στο site του Ιατρικου Συλλογου που αξιζει καποιος να την δει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερή ομιλία. Έμαθα κι εγώ πριν καιρό τα άσχημα νέα και πραγματικά δεν το πίστευα. Ο τρόπος που μιλούσε δε σε κούραζε καθόλου.
 
Έχουν περάσει 22 χρόνια απο την 1η Μαϊου του 1994 ο Αϊρτον Σένα περνούσε στη γειτονιά των αγγέλων αφήνοντας πίσω δισεκατομμύρια ανθρώπους να δακρύζουν κάθε φορά που σκέφτονται γιατί δεν έστριψε στη μοιραία στροφή του Ταμπουρέλο.


Αποσπασμα απο την εκπομπη του ΑΝΤ-1 απο την ((Θεση του Οδηγου)) με τον Αρη Σταθακη μια εβδομαδα μετα τον θανατο του οδηγου της Φορμουλα Αιρτον Σενα.



Μεταδοθηκε το 1994
 
FORD231 είπε:
Έχουν περάσει 22 χρόνια απο την 1η Μαϊου του 1994 ο Αϊρτον Σένα περνούσε στη γειτονιά των αγγέλων αφήνοντας πίσω δισεκατομμύρια ανθρώπους να δακρύζουν κάθε φορά που σκέφτονται γιατί δεν έστριψε στη μοιραία στροφή του Ταμπουρέλο.
Αποσπασμα απο την εκπομπη του ΑΝΤ-1 απο την ((Θεση του Οδηγου)) με τον Αρη Σταθακη μια εβδομαδα μετα τον θανατο του οδηγου της Φορμουλα Αιρτον Σενα.



Μεταδοθηκε το 1994
Moρφή και ο Άιρτον Σενα!
 
Τρέιλερ για την εκπομπή του ΑΝΤ-1 με θέμα το αυτοκίνητο ((Από τη Θέση του Οδηγού)) με τον Άρη Σταθάκη. Μεταδόθηκε Κυριακή 14 Απριλίου 1991.
 
Πίσω
Μπλουζα