Αρκάς

Τοτε... μπορουμε να ειμαστε περηφανοι για την αποκλειστικοτητα; :p

Σε ευχαριστουμε παρολα αυτα!
 
θανος είπε:
λοιπον μετα απο πολυ ψαξιμο και ερευνες μηνων καταφερα επιτελους να βρω την φωτο του αρκα ειναι αρκετα παλια παντως απο το 90-94 περιπου Προβολή συνημμένου 39259
Ομολογώ οτι δεν περίμενα ποτέ να δω στη ζωή μου το πρόσωπο του Αρκά, αυτός είναι λοιπόν...
 
Ωραία η αποκλειστικότητα του Θάνου. Έχω πάρα πολλά άλμπουμ του Αρκά και μου αρέσει πολύ το χιούμορ του καθώς είναι πολύπλευρο. Μόνο τα Επικίνδυνα Νερά μου φάνηκε κάπως όχι τόσο χιουμοριστικό. Ισοβίτης, Καστράτο και Η Ζωή Μετά τα καλύτερά του.
 
Μου άρεσαν πολύ τα Ισοβίτης, Η Ζωή μετά και το χαμηλές πτήσεις. Καλό ήταν και το μετά την καταστροφή. Δεν μου άρεσε καθόλου αυτό με τα πειραματόζωα...
 
λίγο πολύ μ' αρέσουν όλα του, επέλεξα όμως τον Ισοβίτη γιατί από εκεί τον έμαθα.
 
Δάκρυα συγκίνησης προκάλεσε στους χιλιάδες φίλους του ο Αρκάς, ανεβάζοντας στη σελίδα του στο Facebook

«έναν επίλογο που δεν δημοσιεύτηκε ποτέ» για τη σειρά «Χαμηλές Πτήσεις».

Το διάσημο σπουργίτι, που από το 1991 -όταν πρωτοεμφανίστηκε- έκανε κόλαση τη ζωή του πατέρα του, μεγάλωσε...

attachment.php


Πηγη: Athens Voice.gr
 
το διαβασα και εγω και πραγματικα με συγκινησε δεν μπορουσε να βρει πιο ταιριαστο επιλογο....
 
θανος είπε:
το διαβασα και εγω και πραγματικα με συγκινησε δεν μπορουσε να βρει πιο ταιριαστο επιλογο....
σαντ μπατ τρου που λέμε και στο χωριό μου :precry:
 
Μάλιστα...Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει.
 
Φοβερός και τρομερός ο Αρκάς! Κάποια από τα καλύτερά του για μένα:

Σιγά τ' αυγά (Θέλω το αυγό μου)

Σόου Μπίζνες (Με την τρομερή και φοβερή Θέκλα και τον θίασό της και τον έρημο Βαγγέλη)

Ένα ποντίκι μες στην σούπα μου

Ο χειρότερος φίλος του ανθρώπου

Κάνε πουλί να δεις καλό
 
Πίσω
Μπλουζα