Αυτό ήταν! Αγοράζω Wii(+Fit) άμεσα!

Maddog

Immense Cult RetroFigure
Joined
10 Νοέ 2006
Μηνύματα
4.887
Αντιδράσεις
126
Για την γυναίκα μου φυσικά, τι νομίζατε;!; Υπάρχουν και όρια! :cool:

Το post έχει χιουμοριστικό χαρακτήρα, οπότε αν δεν σας αρέσουν οι χοντράδες, μην διαβάζετε παρακάτω.


















Όπως λοιπόν μαθαίνουμε από το άρθρο εδώ, κάποια γυναίκα έπεσε από το Balance Board του Wii Fit και έπαθε μια σπάνια νευρολογική διαταραχή, αποτέλεσμα της οποίας είναι -χμμμ, πως να το πούμε άραγε #) - αυξημένη ευαισθησία σε ευαίσθητες περιοχές. 8)

Προβλέπω λοιπόν κατακόρυφη αύξηση στις πωλήσεις του Wii Fit από απελπισμένους παντρεμένους άνω της πενταετίας, των οποίων οι γυναίκες προτιμούν πλέον την εφημερίδα ή ακόμα χειρότερα το Desperate Housewives! Σύντομα θα γίνει νούμερο ένα σε πωλήσεις όλων των εποχών, ξεπερνώντας το Wii Sports. Προλάβετε πριν εξαντληθεί το απόθεμα στα καταστήματα! :diablotin:

Και επειδή καθετί στο Internet έχει και το petition του, βάλτε και την υπογραφή σας εδώ, προκειμένου να μπουν οι σχετικές προειδοποιήσεις στην συσκευή για να προστατευθούν οι γυναίκες του κοσμάκη από τον νέο τρομερό κίνδυνο που τις απειλεί! Εγώ ήδη υπέγραψα. :p

(και επειδή υποθέτω ότι σύντομα θα εμφανιστεί ο Olorin ή κανένας άλλος βαμμένος Nintendo-φιλος να πει ότι η πηγή είναι αναξιόπιστη, σας διαβεβαιώνω σοβαρά και με όλο το επιστημονικό μου κύρος (...) ότι υπερ-σεξουαλικές διαταραχές μετά από νευρολογική βλάβη είναι αρκετά συνηθισμένες. Το κακό είναι ότι προς το παρόν τις έχω δει μόνο σε άντρες, κάτι πλήρως αδιάφορο για εμένα και αρκετά ενοχλητικό για τις νοσοκόμες μας)
 
Ναι το διαβασα στο dcemu.co.uk! :D
 
Με τα χίλια ζόρια κρατιέμαι να μην γελάσω! Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι και σχεδόν 2 το πρωί και λυπάμαι τους γείτονες!
 
... και μετά λέγαμε ότι τα χειριστήρια του motion eye θα έχουν τη χρήση dildo... Για άλλη μια φορά η Ninty βγήκε μπροστά.
 
Η συγκεκριμενη κυρια σιγουρα θα απολαμβανει καλυτερα την κονσολα Shii (the Wii for women), πλεον...

Για οσους δεν το γνωριζουν, μπορουν να βαλουν τον παραπανω τιτλο στο youtube και να γελασουν με την ψυχη τους.

Φανταζομαι οτι ισως δεν θεωρειται καταλληλο για το φορουμ, γι'αυτο και δεν γραφω λινκ.
 
Με το που το ποσταρα το μεσημερι στο chatbox ο Paspartoo ειχε ετοιμη την πληρωμενη απαντηση-σχολιο.

Μια φορα εγραψα κατι καλο για τη Nintendo και η νιτεντακηδες μου την ξαναεπεσαν. Περιεργη ρατσα.

Παντως ισως χρειαζομαστε μια moderator για το Wii subforum...μουμπλε μουμπλε... :p
 
Haros είπε:
... και μετά λέγαμε ότι τα χειριστήρια του motion eye θα έχουν τη χρήση dildo... Για άλλη μια φορά η Ninty βγήκε μπροστά.
ahem...

http://www.colorsaregood.de/index.php?cont=4&inhalt=oioo

ερχεται με δικο του software λεει αν και υπηρχε καποτε το Wiibrator του Team Dwiildo στο Wiibrew.org (αν ψαξετε ολο και καπου θα το πετυχετε)

:headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Αρκει να μην δει την lowdef-ινιλα του Wii σε καμια 40αρα+ TV διοτι μετα ουτε κομπρεσερ δεν θα κανει δουλεια :)
 
Δεν ειπα οτι δεν πιστεψα την ειδηση κυριε Wally μας - αλλα οτι η συγκεκριμενη σελιδα ζει απο τετοιες φοβερα ποιοτικες ειδησεις. Υπαρχει και αλλο internet εκτος απο το trash.
 
Πίσω
Μπλουζα