Αφίσες σε περιοδικά

49.jpg
49.jpg

48.jpg
48.jpg

47.jpg
47.jpg

46.jpg
46.jpg

45.jpg
45.jpg

44.jpg
44.jpg

43.jpg
43.jpg

42.jpg
42.jpg

41.jpg
41.jpg

40.jpg
40.jpg

Από το Φαντάζιο μαθαίνουμε πως τη Μαρίνα Ρώμα (γνωστή ηθοποιό των '80ς ) τη λένε στη πραγματικότητα...Μαρίνα Χήρα! :D
 
Πω πω μερικά ονόματα (από τη δεκαετία του 80 υποθέτω) μου είναι παντελώς άγνωστα. Η Β. Παναγοπούλου φατσικά μου είναι άγνωστη, αν και το όνομά της κάτι μου θυμίζει. Ο Ν. Παπαδόπουλος όμως τι ήταν? Ούτε το πρόσωπο ούτε το όνομα μου λένε τίποτε. Βλέπω ότι σε κάποια φάση κουρεύτηκε και άρχισε να το παίζει σοβαρός. Γενικά κάποια εποχή όλοι είχανε ένα μουτρωμένο ύφος λες και τους είχες σκοτώσει τη μάνα και τον πατέρα ή τους είχες πάρει τον πρώτο ρόλο σε σήριαλ
 
elephadas είπε:
Πω πω μερικά ονόματα (από τη δεκαετία του 80 υποθέτω) μου είναι παντελώς άγνωστα. Η Β. Παναγοπούλου φατσικά μου είναι άγνωστη, αν και το όνομά της κάτι μου θυμίζει. Ο Ν. Παπαδόπουλος όμως τι ήταν? Ούτε το πρόσωπο ούτε το όνομα μου λένε τίποτε. Βλέπω ότι σε κάποια φάση κουρεύτηκε και άρχισε να το παίζει σοβαρός. Γενικά κάποια εποχή όλοι είχανε ένα μουτρωμένο ύφος λες και τους είχες σκοτώσει τη μάνα και τον πατέρα ή τους είχες πάρει τον πρώτο ρόλο σε σήριαλ
Ο Νίκος Παπαδόπουλος είναι ηθοποιός και στη δεκαετία του '80 έπαιξε σε πολλές ταινίες του Γιάννη Δαλιανίδη κυρίως. Έπαιξε και σε κάποιες σειρές στην τηλεόραση , αυτή που μου έρχεται τώρα στο μυαλό είναι "Οι φρουροί της Αχαίας" στο MEGA.
 
Δεν μπορώ να μην πω την κακία μου, αλλά αν έβλεπα τη φωτό του νεαρού Παυλή χωρίς ονομα θα νόμιζα ότι ήταν η Κατερίνα Κούκα στην πολύ μα πολύ νιότη της (παρόλο που το ντεκολτέ της θα ήταν κάπως πιο γεμάτο ακόμη και στην εφηβεία της από αυτό που δείχνει η φωτογραφία). Αν και γιατί είναι κακία δηλαδή? Μια χαρά γυναικάρα ήταν η Κούκα, και ο νεαρός όταν ωρίμασε λίγο θα έπαψε να της μοιάζει.
 
Sorry κιολας, αλλα ο Παυλης μοιαζει με εφηβο κοριτσι!
 
H αφίσα με τους Χόρν και Αλεξανδράκη είναι από το Sleuth φαντάζομαι...
 
Κουκλα η Ελενη Φιλινη, οπως παντα αλλωστε, αλλα με χαλασε η τριχα στο χερι.
 
Η Ρενα Βουτσινα ως Δεβορα, οπως εμφανιζοταν τοτε στη σειρα Εκεινες κι εγω!

Αν δε διαβαζα το ονομα της, δε θα την αναγνωριζα.
 
Πίσω
Μπλουζα