Αφίσες σε περιοδικά

bambinella 100 είπε:
Η Ρενα Βουτσινα ως Δεβορα, οπως εμφανιζοταν τοτε στη σειρα Εκεινες κι εγω!Αν δε διαβαζα το ονομα της, δε θα την αναγνωριζα.
Και τώρα που διάβασα το όνομά της, πάλι δεν την αναγνωρίζω... :)
 
283.jpg
283.jpg

282.jpg
282.jpg

281.jpg
281.jpg

280.jpg
280.jpg

279.jpg
279.jpg
 
Χαρμα οφθαλμων η Μαιρη Βιδαλη. Ακομα και σημερα παραμενει εκθαμβωτικη και μια απο τις ομορφοτερες ελληνιδες καλλιτεχνιδες ολων των εποχων.
 
Σ' αντίθεση με τη Ναθαναήλ που δεν την κολακεύει καθόλου η φωτογραφία της. Πολύ ξερακιανή και με κουρασμένο όλο γωνίες πρόσωπο δείχνει. Ποιας χρονιάς είναι το τεύχος? Διότι η Ναθαναήλ που θυμάμαι ήταν πολύ ομορφότερη.
 
elephadas είπε:
Σ' αντίθεση με τη Ναθαναήλ που δεν την κολακεύει καθόλου η φωτογραφία της. Πολύ ξερακιανή και με κουρασμένο όλο γωνίες πρόσωπο δείχνει. Ποιας χρονιάς είναι το τεύχος? Διότι η Ναθαναήλ που θυμάμαι ήταν πολύ ομορφότερη.
1977 ή κάπου εκεί , που να ψάξω πάλι τώρα να το βρω... :xm:
 
Εμένα, πάλι, μου αρέσει παντού και πάντα η Έλενα Ναθαναήλ. Κατά τη γνώμη μου, διέθετε λάμψη και φινέτσα εντελώς ασυνήθιστη.
 
Απλα υπεροχες να εισαι καλα ια το upload.
 
Tι ωραια φωνη που ειχε ο Κωστης Χρηστου! Ενας απο τους πιο εκλεκτους τραγουδιστες της Ελλαδος, πιστευω.

Τον ακουγα τις προαλλες στο Αλιμονο σ' αυτους που δεν αγαπησαν, και θεωρω την ερμηνεια του ανωτερη απο του Μητροπανου.
 
Τζίπσυ λουκ η Κουμιώτη, Καραγκούνα λουκ η Βαλσάμη (Καραγκούνα? Μάλλον Κίτσος Τζαβέλλας), Piet Mondrian λουκ η Καρέζη... κι ας μη σχολιάσω το σακάκι του Ερρίκου Ανδρέου. Οι Δαδινόπουλος και Κομνηνός μοιάζανε σχεδόν εκτός εποχής
 
Πίσω
Μπλουζα