Αφίσσες στα δωμάτια......

BETTY BOOP είπε:
[edit] Δεν χρειαζεται παλι η φωτο! [edit]στον τοίχο αφίσα του Jordie (γράφει HEY DUDE! και μη δώσετε σημασία στην ευγενική χειρονομία!)...από τη δεκαετία του 90...και για μολυβοθήκη στο γραφείο κούπα ovaltine με σημαιάκια MC DONALDS!
...Μου είχαν πει κάποτε ότι το παιδάκι στην αφίσα...δεν είναι ο Jordie αλλά ενα παιδάκι που του εμοιαζε...ισχύει; Μου είχαν κάνει δώρο την αφίσα αλλά πώς γίνεται να μην γράφει το όνομά του;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
...Μου είχαν πει κάποτε ότι το παιδάκι στην αφίσα...δεν είναι ο Jordie αλλά ενα παιδάκι που του εμοιαζε...ισχύει; Μου είχαν κάνει δώρο την αφίσα αλλά πώς γίνεται να μην γράφει το όνομά του;

Aardvark είπε:
Aπο εξωφυλλο δισκου ειναι.
δηλαδή δεν είναι ο Jordie;;;; :eek:
 
Αφου δεν του μοιαζει lol δηλαδη του μοιαζει εχουν την ιδια κοψια αλλα ειναι διαφορετικοι.
 
BETTY BOOP είπε:
δηλαδή δεν είναι ο Jordie;;;; :eek:

Aardvark είπε:
Αφου δεν του μοιαζει lol δηλαδη του μοιαζει εχουν την ιδια κοψια αλλα ειναι διαφορετικοι.
...κι εμένα μου φαινόταν λίγο...διαφορετικό το παιδάκι στην αφίσα από το Jordie αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και είχα την αφίσα στο δωμάτιο...μου λύθηκε η απορία...

ίσως είχε γίνει παρανόηση, να μου είχαν πει ότι το παιδάκι στην αφίσα μοιάζει στο Jordie κι εγώ να νόμιζα ότι είναι πραγματι αυτός...

πάντως ωραία αφίσα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μια αφισα από τα παλια...



SAM_0324.JPG
 
μια αφισα απο το δωμάτιό μου με την Helene και το Nicolas (από τη γαλλικη τηλεοπτικη σειρα, η αφισα ειναι απο το περιοδικο Κατερινα)

SAM_0518.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα