Αύριο έχουμε πάλι...9/9 [Dreamcast yeah!]

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.287
Αυριο εχουμε παλι...9/9 :)

Ποια τρια παιχνιδακια θα φορτωσετε τιμης ενεκεν?
 
crazy taxi

virtual tennis 2

Power Stone 2

Ikaruga

Soul Calibur

sorry αλλά θα δεν βάλω μόνο 3 χεεχε
 
Κανένα. Το μάζεψα και το βάλα στο πατάρι. Κάτι ότι είχα να το ανοίξω μήνες, κάτι ότι αρχίζω 2α Λυκείου... Happy Dreamcast day στους υπόλοιπους!
 
Κανένα. Πακέταρα άπαντα τα dreamcast stuff και τα έβαλα για πώληση σε τιμή ξεφτίλα.

Αύριο περιμένω να έρθει να τα πάρει κάποιος να μου αδειάσουν το τόπο.

4 κονσόλες, 4 rumbles, 8 memory cards (3 sealed), gun, keynboard, 2 ποντίκια, 3 sealed controllers, 5 used, 1 μαϊμού, έφυγαν για 100 ευρώ.

SEGA days gone for good. Had a good ride, good ridance now.
 
αχ βρε pooky τα λένε αυτά.. που το είχες βάλει αγγελία και δεν το είδα?

offtopic sorry
 
pooky(1) είπε:
Κανένα. Πακέταρα άπαντα τα dreamcast stuff και τα έβαλα για πώληση σε τιμή ξεφτίλα.
Αύριο περιμένω να έρθει να τα πάρει κάποιος να μου αδειάσουν το τόπο.

4 κονσόλες, 4 rumbles, 8 memory cards (3 sealed), gun, keynboard, 2 ποντίκια, 3 sealed controllers, 5 used, 1 μαϊμού, έφυγαν για 100 ευρώ.

SEGA days gone for good. Had a good ride, good ridance now.
Βαρέθηκες και συ ε; Και μένα μερικές φορές με πιάνει αλλά σκέφτομαι άλλα πράγματα που έχω δώσει έτσι και τα θέλω πάλι μετά. :xm:
 
pooky(1) είπε:
Κανένα. Πακέταρα άπαντα τα dreamcast stuff και τα έβαλα για πώληση σε τιμή ξεφτίλα.
Αύριο περιμένω να έρθει να τα πάρει κάποιος να μου αδειάσουν το τόπο.

4 κονσόλες, 4 rumbles, 8 memory cards (3 sealed), gun, keynboard, 2 ποντίκια, 3 sealed controllers, 5 used, 1 μαϊμού, έφυγαν για 100 ευρώ.

SEGA days gone for good. Had a good ride, good ridance now.
πλακα κανει ρε.

ψαρακες
 
:p :p:p

A, ρε ο Saulot είναι ο μόνος που το κατάλαβε!!!!!!!!!!!!

Σιγά ρε μη δώσω τα Dreamcast. Για 100 ευρώ, προτιμώ να τα χαρίσω σε κάποιον από εδώ παρά να τα πουλήσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
 
είπα και εγώ.. ο Γιώργος να δώσει το dc..
 
pooky(1) είπε:
:p :p:p
A, ρε ο Saulot είναι ο μόνος που το κατάλαβε!!!!!!!!!!!!

Σιγά ρε μη δώσω τα Dreamcast. Για 100 ευρώ, προτιμώ να τα χαρίσω σε κάποιον από εδώ παρά να τα πουλήσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Having someone in mind? :p

Αστειεύομαι φυσικά. Εγώ απλά θα κλαίω το αδικοχαμένο μου Dreamcast (και ακόμα δεν έχω αξιωθεί να πάρω άλλο) Ας ελπίσω να απαλύνει τον πόνο μου το Sonic Adventure 2 Battle και Sonic Adventure DX στο Gamecube. I miss you Dreamcast :'(
 
Εορταστική πανήγυρις με Virtua Striker 2, Rez και Tokyo Highway Challenge
 
Σύμπτωση!! Και εγώ Tokyo Highway Challenge έπαιζα. + Soul Calibur και Chu Chu Rocket :p @ Pooky για μια στιγμή το πίστεψα και έπεσα απο τα σύνεφα. :D
 
Εγώ λέω να το γιορτάσω , με Crazy Taxi, Armada, και Shenmue. Και έχω και άδεια σήμερα #) .
 
Χρόνια πολλά dreamcast

dc_cake.jpg
 
Προσπάθεια για 1CC στο Dynamite Cop και ματσάκια στο Virtua Striker 2. Εννοείται αυτά με το official arcade stick.
 
Εγω παλι εβαλα και παιξαμε με τον κολλητο Under Defeat,Zero gunner 2 και zombie revenge ολλα με VGA φυσικα!!!!Happy Dreamcast days
 
Προτεινετε μου κάποιο καλό dc fps παιδιά!(εξαιρούνται τα πολύ γνωστά)
 
Λιγοτεροι απο 15 commercial FPS τιτλοι βγηκαν για το DC...

Tωρα, αν ποτε δουμε το Hypertension να κυκλοφορει...ενας θεος ξερει
 
Λετε να βγαλω το dreamcast απο την κουτα, ετσι για τα γενεθλια?

Παιζοντας τοτε καποια παιχνιδια της εποχης (2000-2002) και παιζοντας τα

ιδια παιχνιδια τωρα σε ps2, πραγματικα δεν ειδα και μεγαλη διαφορα στα γραφικα !
 
"Σήμερα το ντριμκαστ και οι ντριμκαστισμοί, και χαρά μεγάλη και ορυμαγδοί"

'Οτι έχετε ευχαρίστηση παρακαλώ.!

Το γιόρτασα με ένα 18 γουίλλερ πάντως έτσι για το "τσσσς" της υπόθεσης!
 
Πίσω
Μπλουζα