Βαίνομεν προς εκλογάς!

Rio, άργησα λίγο λόγω των ημερών, αλλά δεν ξέχασα να βρω κάτι και για σένα. Τι λες για το Δημοκρατικό Κόμμα Βυζαντινών Παοκικών Χορροράδων; :) Με πρόγραμμα την επεξεργασία και βελτίωση των βιβλίων Ιστορίας, μεγαλύτερη έμφαση στη Βυζαντινή Ιστορία, προβολή αγώνων ΠΑΟΚ και ενίσχυση της ομάδας, και προβολή ταινιών τρόμου και sci fi. Για σήμα, φυσικά ένας δικέφαλος αετός.
 
perlastar είπε:
Rio, άργησα λίγο λόγω των ημερών, αλλά δεν ξέχασα να βρω κάτι και για σένα. Τι λες για το Δημοκρατικό Κόμμα Βυζαντινών Παοκικών Χορροράδων; :) Με πρόγραμμα την επεξεργασία και βελτίωση των βιβλίων Ιστορίας, μεγαλύτερη έμφαση στη Βυζαντινή Ιστορία, προβολή αγώνων ΠΑΟΚ και ενίσχυση της ομάδας, και προβολή ταινιών τρόμου και sci fi. Για σήμα, φυσικά ένας δικέφαλος αετός.
Λίγο από όλα δηλαδή. Γιατί όχι.... :D
 
Πραγματικά, δεν ήξερα ποιό απ'όλα να επιλέξω, και στα έκανα λίγο σαλάτα :p
 
perlastar είπε:
Πραγματικά, δεν ήξερα ποιό απ'όλα να επιλέξω, και στα έκανα λίγο σαλάτα :p
Aπλά έχει πολύπλευρο πρόγραμμα το κόμμα μου.... :D
 
Βιντεοκλαμπακικός Συναγερμός

ή

Κοινωνικό Γοτθικό Κόμμα


ή

Κόμμα Εθνικοφρόνων Εξερευνητών


ή


Παράταξη Σταθερών και Παραδοσιακών Αξιών


Δεν ξέρω... Κλασσικός Έλληνας ψηφοφόρος αναποφάσιστος...

Πάντως, θα πήγαινα σε όλες τις συγκεντρώσεις του ΚΧΚΗ ,για τζάμπα μπύρες ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Stratulator, δεν πιστεύω στα μάτια μου, θα σκεφτόσουν να ψηφίσεις και το δικό μου κόμμα; :) Νόμιζα ότι είναι τόσο αδιάφορο για την πλειοψηφία που θα είχε μόνο έναν ψηφοφόρο, εμένα :p
 
Βρε μας δουλευεις εσυ δεν θα ειχες ψηφους;;; θα εβγαινες παμψηφει λεμε
 
αριαδνη είπε:
Βρε μας δουλευεις εσυ δεν θα ειχες ψηφους;;; θα εβγαινες παμψηφει λεμε
Έτσι λες; :) Εγώ το είπα γιατί σκέφτηκα ότι θα ψήφιζαν με βάση το πρόγραμμα του κόμματος, όχι τον αρχηγό :D
 
perlastar είπε:
Έτσι λες; :) Εγώ το είπα γιατί σκέφτηκα ότι θα ψήφιζαν με βάση το πρόγραμμα του κόμματος, όχι τον αρχηγό :D
περλα το δικο σου κομμα θα ηταν προσωποπαγες :)
 
Εννοείται!... Και άμα αλλάξεις την Α.Κρίστι με τον Πόε ,ακόμα καλύτερα. Θα ταιριάζει και με το 'σύμβολο' του κόμματος. :)
 
perlastar είπε:
Stratulator, δεν πιστεύω στα μάτια μου, θα σκεφτόσουν να ψηφίσεις και το δικό μου κόμμα; :) Νόμιζα ότι είναι τόσο αδιάφορο για την πλειοψηφία που θα είχε μόνο έναν ψηφοφόρο, εμένα :p

Εννοείται!... Και άμα αλλάξεις την Α.Κρίστι με τον Πόε ,ακόμα καλύτερα. Θα ταιριάζει και με το 'σύμβολο' του κόμματος. :)

Προεκλογική ομιλία στο 'Α κοιμητήριο Αθηνών με ανάγνωση διηγημάτων Βικτοριανής εποχής και μετά όλοι Rebound...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Stratulator είπε:
Εννοείται!... Και άμα αλλάξεις την Α.Κρίστι με τον Πόε ,ακόμα καλύτερα. Θα ταιριάζει και με το 'σύμβολο' του κόμματος. :) Προεκλογική ομιλία στο 'Α κοιμητήριο Αθηνών με ανάγνωση διηγημάτων Βικτοριανής εποχής και μετά όλοι Rebound...
Προεκλογική ομιλία σε νεκροταφείο; :rofl: Μάλλον για πρωθυπουργός του κάτω κόσμου κάνω... :)
 
perlastar είπε:
Προεκλογική ομιλία σε νεκροταφείο; :rofl: Μάλλον για πρωθυπουργός του κάτω κόσμου κάνω... :)
Δεν είναι ένα απλό νεκροταφείο - από καλλιτεχνικής άποψης...

Και στην τελική, ή είσαι Γκόθικ ή (μάλλον) δεν είσαι... :p
 
περλοσταρικο κόμμα:

Μαζί σου Πέρλα


για μια ρετρο Ελλάδα νέα


σε αυτές τις εκλογες ψηφίζουμε πέρλα , η μονη ρετρολύση!!!!

( κοιτα μην δεν υπουργοποιηθω ;) εχω σιγουρη την νικη)
 
Ετοιμαστείτε για Περλεστρόικα!
 
...Και απαραίτητα υιοθέτηση από κάθε οικογένεια μιας τουλάχιστον γάτας με σκοπό την ολική εξάλειψη ποντικών, κατσαρίδων κλπ.κατά προτίμηση κεραμιδόγατας!
 
Βλέπω ότι όσο πλησιάζουν οι ρετροεκλογές τόσο αυξάνονται οι υποσχέσεις προς τους ψηφοφόρους.

Ρετρομανιακές, ρετρομανιακοί. Το ΗΠΑΕ δεν θα ακολουθήσει τις άλλες ρετροπαρατάξεις σ' αυτόν τον ολισθηρό κατήφορο! Δεν καταδεχόμαστε να κάνουμε προεκλογική εκστρατεία. Η υπεροχή μας είναι τόσο προφανής που δεν χρειάζεται να μιλάμε γι' αυτήν. Είμαστε σίγουροι ότι την επαύριο των εκλογών το ΗΠΑΕ θα έχει την απόλυτη πλειοψηφία σε έδρες.
 
αριαδνη είπε:
Ωραιος ορος μα που ειναι η αρχηγος για δηλωσεις μερα που ειναι
Άσε Αριάδνη μου, σ'ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σου, αλλά τα μεγάλα λόγια δεν είναι για μένα :) Ας με ψήφιζε όποιος γουστάρει :p
 
Πίσω
Μπλουζα