Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Η βαρυσήμαντος δήλωσις του κ. Πανταζή μπορεί να σχολιαστεί ποικιλοτρόπως.

Ας πούμε θα μπορούσε να πεταχτεί ένας άσπονδος φίλος του και να πει "Ξέρουμε. Όχι πολύ". Διότι δεν είπε "Οι φίλοι μου ξέρουν ότι είμαι [πολύ, λίγο, μέτρια} άντρας. Το άφησε φλου.

Δεν θα έπρεπε να πει "Οι φιλενάδες μου ξέρουν πόσο άντρας είμαι"? Οι φίλοι του πού να ξέρουν? Εκτός αν ήταν φιλενάδοι, οπότε πάω πάσο. (Σε αντίθεση με πολλούς εδώ μέσα, δεν πιστεύω ότι οι ιχθυοψήστες είναι κατά μέσον όρο λιγότερο ή περισσότερο άντρες από τους υπόλοιπους οπότε δεν καταλαβαίνω πώς μετριέται το αντριλίκι. Με την περιεκτικότητα του αίματος σε τεστοστερόνη? Με πόσες χαρακιές έχουν οι κολώνες του κρεββατιού? Με βρισιές?)
 
20230109_204440.jpg
Μόλις το εντόπισα στη σελίδα στο fb ΑΛΙΚΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ...δεν ξερω αν ο φίλτατος tonytony το έχει βάλει στο παρελθόν, αλλά μόλις το είδα μου γυάλισε το μάτι...
Δεν ξέρω τι εννοούσε "καλά μου έκανε ο Π, ειχε δίκιο" αλλά κάπου πάει το μυαλό μου...:whistle::whistle::whistle::biglaugh::biglaugh:
 
Το 1992 ήταν δίσεκτο οπότε το 1991 θα είχε περισσότερους γάμους.

Κι όταν παντρευτεί θα σταματήσει? Δύστυχε σύζυγε!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Προβολή συνημμένου 256631
Μόλις το εντόπισα στη σελίδα στο fb ΑΛΙΚΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ...δεν ξερω αν ο φίλτατος tonytony το έχει βάλει στο παρελθόν, αλλά μόλις το είδα μου γυάλισε το μάτι...
Δεν ξέρω τι εννοούσε "καλά μου έκανε ο Π, ειχε δίκιο" αλλά κάπου πάει το μυαλό μου...:whistle::whistle::whistle::biglaugh::biglaugh:
Ότι της άδειασε το σπίτι και μετά αυτή έπαιρνε τις αστυνομίες κλαίγοντας. Χοντρό αυτό που θα πω αλλά η φωτό αυτή
vougiouklakis-696x432.jpg
μου έφερε στο μυαλό την κλαίουσα φράση "με χαστούκισεεεε!"
 
Σε πόσες γάτες αντιστοιχούν 1058 ζωές? Ή μάλλον 1059, διότι υποθέτω είχε ξαναζωντανέψει όταν έκανε αυτή τη δήλωση, δεν βλέπω τραπεζάκια και μέντιουμ στο εξώφυλλο.
 
ή Σαραβαλάκος όπως τον έλεγε ένας συμμαθητής μου....
 
Πίσω
Μπλουζα