Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Ποιος είπε ότι είναι;
Μπορεί να είναι. Εξαρτάται από το πόσο καλλίγραμμα είναι τα πόδια της μινιφορούσας (ή του τσολιά, διότι κι αυτοί μίνι φοράν). Όταν η "Σούζυ τρως" πρότεινε στη Βλαχοπούλου "να το κονταίναμε λιγάκι τώρα που είναι της μόδας τα μίνι" εκείνη την απείλησε ότι θα το σκίσει και θα τη στείλει στο σπίτι με το βρακί.
 
Μήπως είναι τυπογραφικό λάθος? Το ρωτάω γιατί δεν βλέπω να αναφέρεται καθόλου το όνομα της Μαντώ, ως είθισται. Για τη Βίρνα με το Γιάγκο μόνο λέει.
 
Ναιαιαιαιαιαι!!!!! :biglaugh:
Σε ποιο επεισόδιο άραγε τον χώρισε;
Η Βίρνα τα έφτιαξε τελικά με τον Αλέξη; Ανησυχίες που έχω μεσημεριάτικα..... :beer:

Μήπως το "ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΝΑΖΙΑΡΑ ΓΑΤΟΥΛΑ" αναφέρεται στην Μαντώ και όχι στον Καρβέλα; Παρεμπιπτόντως, η Μαντώ είναι καταπληκτική στην Μελωδία της Ευτυχίας!!!!!!!
 
:oops: Δεν έμαθες τι έγινε μετά;
Όχι. Πού να το μάθω? Ούτε η καριέρα ούτε τα οικογενειακά του κ. Βοσκόπουλου με ενδιέφεραν ποτέ για να χαραμίσω ώρα να μάθω πώς πήγαιναν (όχι πολύ εύκολο την προϊντερνετική και πρωτοϊντερνετική εποχή) ούτε μου περίσσευαν φαιά κύτταρα να αποθηκεύσω πληροφορίες που τυχαία μάθαινα. Μην κοιτάτε που τώρα στα γεράματα το ρετρομάνιαξ με έχει κάνει αρχικουτσομπόληκοινωνικό κριτικό.
 
Κολωνιώτισσα ήταν η Σοφία Εγκαστρωμένου - Σλήμαν? Ή ο κύριος έκανε κι αλλού ανασκαφές πριν παντρευτεί και τα ραβασάκια ήταν για άλλη?

Κύμα "Δράκων" κατακλύζει τη χώρα. Πόσοι ήταν δηλαδή?

Έτσι που κρατάει το σπαθί η άλλη Σοφία, πριν κόψει το όποιο κεφάλι του Πάριου θα κόψει τα χέρια της σαν έλληνας ψηφοφόρος μετεκλογικά.
 
Πίσω
Μπλουζα