Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Ε, ναι, αν δεν είσαι ωραίος είναι όντως δύσκολο να τον κάνεις (*). Γιατί δεν αφήνει την άσκηση σε πραγματικά ωραίους?

(*) Έτσι φαντάζομαι δηλαδή. Δεν έχω προσωπική πείρα. Όντας ήδη εκπάγλου ανδρικής καλλονής ο ίδιος, δεν έχει ποτέ χρειαστεί να κάνω τον ωραίο.
 
Η βαρυσήμαντη δήλωση κάνει ρίμα. Να υποθέσω ότι είναι στίχος από τραγούδι του? Διότι αλλιώς κι αν η εικονιζομένη δεν είναι η κυρία του κυρίου, βλέπω την κυρία του κυρίου να τραγουδάει "Είπα για χαρά σου στον Αντύπα κι άφησα ξοπίσω μου μια τρύπα".

Πάω να βρω το σχετικό άσμα στο Youtube να το ακούσω και να το βάλω στο σχετικό τόπικ
 
Πάντως αν πάρει κανείς όλα τα τηλεοπτικά περιοδικά της δεκαετίας του 90, έχει να μαζέψει αρχείο ολόκληρο από βαρυσήμαντες δηλώσεις τότε διάσημων ηθοποιών, τραγουδιστών κτλ. Κάθε συνέντευξη και μια βαρυσήμαντη δήλωση. Το λέω με σιγουριά γιατί κάθε Παρασκευή για τρία τέσσερα χρόνια (απ' το 1992 με 1996 περίπου) αγόραζα το περιοδικό Ζαπινγκ.
 
Εγώ πάντως νομίζω ότι όλα αυτά ήταν δουλειά των δημοσιογράφων.... εντάξει είχαν πει κάτι σχετικό τα συνεντευξιαζόμενα πρόσωπα αλλά αυτοί τα παρουσίαζαν πολύ διογκωμένα
 
Πίσω
Μπλουζα