Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Κι αφου το ντυμενο ειναι πιο σεξυ γιατι κρεμεστε σε ολα τα περιπτερα οπως σας γεννησε η μανα σας;
Πριν χρόνια όμως να τα λέμε και αυτα , τότε που ήταν το Μαξ, το κλικ και τα άλλα περιοδικα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βολές Γιώργου Χριστοδούλου κατά Μιμής Ντενίση και Κάτιας Δανδουλάκη! "Να σταματήσουν οι κυρίες να το παίζουν κυρίες"!!!
 
Βολές Γιώργου Χριστοδούλου κατά Μιμής Ντενίση και Κάτιας Δανδουλάκη! "Να σταματήσουν οι κυρίες να το παίζουν κυρίες"!!!
O πολίτης έχει πετάξει μπηχτές για την Κάτια
 
Κι όποτε τους ρωτάνε λένε το στερεότυπο: "Περνάμε καταπληκτικά με τους συνεργάτες". :D
Oχι παιδί μου ,το εντελώς αντιθετο, ότι έχει σχέση με γυαλι, τηλεόραση, θέατρο δηλ.με την έκθεση στο κοινό έχει τρομερό ανταγωνισμό
 
Βολές Γιώργου Χριστοδούλου κατά Μιμής Ντενίση και Κάτιας Δανδουλάκη! "Να σταματήσουν οι κυρίες να το παίζουν κυρίες"!!!
Έχω παρασκήνιο για αυτό!!!
Στην εκπομπή "Flashback Η Λάμψη", ο Γιώργος Χριστοδούλου είχε πει:
(στο 4.55): "Αρχίζει ο Νίκος Φώσκολος να μου διηγείται για τη Λάμψη. Εγώ ενθουσιάστηκα πάρα πολύ κι φεύγοντας απο εκεί μου υποσχέθηκε το ρόλο του Αλέξη Δράκου".
(στο 5.54): "Δεν περνάνε 2 βδομάδες, με παίρνει ο Νίκος τηλέφωνο κι μου λέει έλα στην Ηλιούπολη (σ.σ. στο σπίτι του). Πάω κι μου λέει αποφάσισα οτι δεν θα κάνεις το ρόλο του Αλέξη, θα κάνεις το ρόλο του Ρένου του σκηνοθέτη".
(στο 6.33): "Περνάνε άλλες 2 βρομάδες, με ξαναπαίρνει τηλέφωνο, μου λέει δεν μπορώ να σου πω πολλά, δεν θα κάνεις ούτε το ρόλο του Ρένου (σ.σ. τον οποίο έπαιξε τελικά ο Κώστας Δίγκας), δεν έχεις ρόλο, θα κάνεις το σοφέρ που δεν μιλάει!".
(στο 7.35): "Αυτό ήταν ένα μαρτύριο το οποίο πέρασα κι δεν το ξέρει κανένας. Να τρέχω στην Ηλιούπολη κι να μου ακυρώνει τους ρόλους, τον έναν πίσω από τον άλλο. Βέβαια πάντα μου έλεγε ότι υπάρχει κάποια αιτία συγκεκριμένη. Κι οι 2 περιπτώσεις ήταν απο γυναίκες!".

Συγκρίνοντας κι αυτά που είχε πει στο παρελθόν ο Χρήστος Πολίτης για προστατευόμενους κι παρεμβάσεις συγκεκριμένων προσώπων στη Λάμψη, μπορώ να υποθέσω τι εννούσε κι ο Γιώργος Χριστοδούλου με αυτά που είπε .... :whistle:

Το βίντεο είναι: εδω

(σ.σ. Η μια γυναίκα πάντως ήταν σίγουρα η Αλίκη. Αλλωστε το έχει αναφέρει κι η νύφη της, η Εφη Πίκουλα, οτι η Αλίκη έβαλε το Σπυρόπουλο στη Λάμψη).
 
Έχω παρασκήνιο για αυτό!!!
Στην εκπομπή "Flashback Η Λάμψη", ο Γιώργος Χριστοδούλου είχε πει:
(στο 4.55): "Αρχίζει ο Νίκος Φώσκολος να μου διηγείται για τη Λάμψη. Εγώ ενθουσιάστηκα πάρα πολύ κι φεύγοντας απο εκεί μου υποσχέθηκε το ρόλο του Αλέξη Δράκου".
(στο 5.54): "Δεν περνάνε 2 βδομάδες, με παίρνει ο Νίκος τηλέφωνο κι μου λέει έλα στην Ηλιούπολη (σ.σ. στο σπίτι του). Πάω κι μου λέει αποφάσισα οτι δεν θα κάνεις το ρόλο του Αλέξη, θα κάνεις το ρόλο του Ρένου του σκηνοθέτη".
(στο 6.33): "Περνάνε άλλες 2 βρομάδες, με ξαναπαίρνει τηλέφωνο, μου λέει δεν μπορώ να σου πω πολλά, δεν θα κάνεις ούτε το ρόλο του Ρένου (σ.σ. τον οποίο έπαιξε τελικά ο Κώστας Δίγκας), δεν έχεις ρόλο, θα κάνεις το σοφέρ που δεν μιλάει!".
(στο 7.35): "Αυτό ήταν ένα μαρτύριο το οποίο πέρασα κι δεν το ξέρει κανένας. Να τρέχω στην Ηλιούπολη κι να μου ακυρώνει τους ρόλους, τον έναν πίσω από τον άλλο. Βέβαια πάντα μου έλεγε ότι υπάρχει κάποια αιτία συγκεκριμένη. Κι οι 2 περιπτώσεις ήταν απο γυναίκες!".

Συγκρίνοντας κι αυτά που είχε πει στο παρελθόν ο Χρήστος Πολίτης για προστατευόμενους κι παρεμβάσεις συγκεκριμένων προσώπων στη Λάμψη, μπορώ να υποθέσω τι εννούσε κι ο Γιώργος Χριστοδούλου με αυτά που είπε .... :whistle:

Το βίντεο είναι: εδω

(σ.σ. Η μια γυναίκα πάντως ήταν σίγουρα η Αλίκη. Αλλωστε το έχει αναφέρει κι η νύφη της, η Εφη Πίκουλα, οτι η Αλίκη έβαλε το Σπυρόπουλο στη Λάμψη).
Δηλ.ρε παιδιά υπάρχουν κλικες και συμφέροντα και κάποιοι δουλεύουν και άλλοι όχι. Είδατε και τον γαρδελη στην ανεργία χρόνια φαίνεται ότι δεν ήταν παιδί του συστηματος
 
Δυστυχώς παντού. Να γίνονται τα πράγματα απλά και τίμια δεν παίζει. Δεν είναι όλοι οι ανθρωποι κακοί αλλά πάντα υπάρχουν οι ανακατώστρες.
 
Δυστυχώς παντού. Να γίνονται τα πράγματα απλά και τίμια δεν παίζει. Δεν είναι όλοι οι ανθρωποι κακοί αλλά πάντα υπάρχουν οι ανακατώστρες.
1 , 2 να ναι οι ανακατωστρες φτάνει. Πάντως τον καταλαβαίνω απόλυτα τον γαρδελη ένα ολόκληρο σύστημα του γυρισε την πλάτη, απόρριψη
 
Κοίτα, δεν ξέρω τι γίνετε από μέσα. Εδώ ολόκληρος Φωκάς με διεθνή καριέρα κατέληξε άφραγκος χωρίς κάποιος να τον βοηθά. Καταλαβαίνω ότι δε γίνετε συνεχώς να είσαι στο πικ και θα υπάρχουν και δύσκολες περίοδοι σε αυτό το επάγγελμα γιατί πάντα αλλάζουν οι εποχές και βγαίνουν νέα φυντάνια το χειρότερο όμως είναι οι κλίκες.
Οι κλικαδόροι είναι ανασφαλείς και δεν καταλαβαίνουν πως αν έχεις κάποια αυλή που είναι αυλή σου επειδή ζηλεύει τον τάδε με τον οποίο εσύ έχεις ανταγωνισμό δε μετράει, δεν είναι "δικοί σου". Τη ζημιά τους όμως την κάνουν.
 
Πίσω
Μπλουζα