Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

O Μπίλυ Μπο μου έβγαζε μια πολύ καλή αύρα αλλά απο ομορφιά όχι και τόσο πολύ βρε παιδιά. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς; Δυστυχώς πήγε πολύ νεος

εφυγε πολυ νεος και πολυ κριμα
αλλα δεν σας αρεσε; γιατι
 
O jude law πάλι θα μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν θα άρεσα σε κεινον τι μόνο ο Μάρλον Μπράντο θα τρώει χυλοπίτες από Ελληνίδες ας πάρει σειρά και Κανας αλλος
 
Το ένα από τα άκρα είναι το μηδέν, κυρία Κουλιανού. Δεν θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να το φτάσεις.

Περί Μπίλλυ Μπο, νομίζω ότι ήταν πολύ όμορφος, αλλά ήταν ομορφιά εφήβου, αν θυμάμαι καλά τις φωτογραφίες. Έμοιαζε πολύ μικρότερος από την ηλικία του. Δεν ξέρω αν θα παρέμενε όμορφος όταν μεγάλωνε και ωρίμαζαν τα χαρακτηριστικά του, μια που πέθανε τόσο νέος. Σκέφτομαι κι άλλους που νέοι ήταν όμορφοι αλλά χαλάσανε μεγαλώνοντας. Ενώ άλλοι αν και η ηλικία τους άλλαξε παρέμειναν γοητευτικοί (Κούρκουλος) ή βελτιώθηκαν (Νομικός)
 
Το ένα από τα άκρα είναι το μηδέν, κυρία Κουλιανού. Δεν θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να το φτάσεις.

Περί Μπίλλυ Μπο, νομίζω ότι ήταν πολύ όμορφος, αλλά ήταν ομορφιά εφήβου, αν θυμάμαι καλά τις φωτογραφίες. Έμοιαζε πολύ μικρότερος από την ηλικία του. Δεν ξέρω αν θα παρέμενε όμορφος όταν μεγάλωνε και ωρίμαζαν τα χαρακτηριστικά του, μια που πέθανε τόσο νέος. Σκέφτομαι κι άλλους που νέοι ήταν όμορφοι αλλά χαλάσανε μεγαλώνοντας. Ενώ άλλοι αν και η ηλικία τους άλλαξε παρέμειναν γοητευτικοί (Κούρκουλος) ή βελτιώθηκαν (Νομικός)
Hot-Jude-Law-Pictures.jpg
Θα επιμείνω....
 
Το ένα από τα άκρα είναι το μηδέν, κυρία Κουλιανού. Δεν θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να το φτάσεις.

Περί Μπίλλυ Μπο, νομίζω ότι ήταν πολύ όμορφος, αλλά ήταν ομορφιά εφήβου, αν θυμάμαι καλά τις φωτογραφίες. Έμοιαζε πολύ μικρότερος από την ηλικία του. Δεν ξέρω αν θα παρέμενε όμορφος όταν μεγάλωνε και ωρίμαζαν τα χαρακτηριστικά του, μια που πέθανε τόσο νέος. Σκέφτομαι κι άλλους που νέοι ήταν όμορφοι αλλά χαλάσανε μεγαλώνοντας. Ενώ άλλοι αν και η ηλικία τους άλλαξε παρέμειναν γοητευτικοί (Κούρκουλος) ή βελτιώθηκαν (Νομικός)
Εξομολόγηση καρδιάς και είναι βαρυσήμαντη γιατί γίνεται από μελλοθάνατο άνθρωπο , εγώ τουλάχιστον βουρκωσα.
 
Πίσω
Μπλουζα