Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Ναι, ναι, το διόρθωσα. Πώς μου ήρθε του Σκορπιού? Το έργο ήταν μάπα, βουκολικό ερωτικό δράμα στην επαρχία της νεώτερης Ελλάδος, αλλά οι δύο πρωταγωνιστές είχαν εξαιρετική χημεία και ήταν πολύ όμορφοι τότε. Γι' αυτό και το έβλεπα.
 
Κάπου εδώ υπάρχουν αστεία και μένα με κρατάνε απ' έξω :cry:

Τον άτριχο αντιπαθητικό που έλεγες? Ε, Στράτος Τζώρτζογλου. Στο παραπάνω έργο "Το σημάδι του έρωτα" συμπρωταγωνιστούσε με την Βάνα. Τη Μπάρμπα καλέ.
 
Μπα τέτοια μυταρόλα έχει ο Στ. Τζ. από το πλάι? Εξηγεί ίσως γιατί συνήθως τον βλέπω ανφάς. Ψυλλιάστηκα ότι ίσως ήταν αυτός όχι λόγω φάτσας αλλά διότι κατά καιρούς έχουμε διαβάσει διάφορες τέτοιες βαρύγδουπες βαρυμαγκίστικες δηλώσεις του. Αλλά με μπέρδεψε το "Κωστάκη" του ΡΤ8 (έτσι λέγανε τον ρόλο του στο σημάδι του Σκορπιοέρωτα?) κι άρχισα να ψάχνω Κώστηδες με τέτοια μούρη.
 
Εντάξει, δεν έχει και τεράστια μύτη για άντρας. Ήταν όμορφος στα νιάτα του, αν και δε μου αρέσει καθόλου όπως είναι τώρα, αλλά πάντα είχα την εντύπωση ότι είναι ωραιοπαθής. Ίσως να μην είναι ο άνθρωπος, αλλά αυτό μου έβγαζε.
 
Κι εγώ δοκίμασα να πάω με γυναίκα και μάλιστα όχι μία, πολλές φορές! Και συγκεκριμένα με την κολλητή μου δοκίμασα να πάω για ψώνια! Μιλάμε για ώρες περπάτημα. Για ώρες δοκιμές και διαλογή ρούχων και παπουτσιών. Τώρα βέβαια, δεν ξέρω αν εννοούμε το ίδιο πράγμα με την κυρία Φίνου.
Τις αποφεύγω τις γυναίκες ειδικά για ψώνια, ιιιιιι με κουράζουν αφάνταστα ότι παίρνω εγώ το παίρνω και φεύγω είμαι ο πιο καλοβουλος πελάτης.Μου το λένε οι πωλητριες
 
Τις αποφεύγω τις γυναίκες ειδικά για ψώνια, ιιιιιι με κουράζουν αφάνταστα ότι παίρνω εγώ το παίρνω και φεύγω είμαι ο πιο καλοβουλος πελάτης.Μου το λένε οι πωλητριες

Ε, τότε, να δοκιμάσω με σένα την επόμενη φορά. :D
 
Κι εγώ δοκίμασα να πάω με γυναίκα και μάλιστα όχι μία, πολλές φορές! Και συγκεκριμένα με την κολλητή μου δοκίμασα να πάω για ψώνια! Μιλάμε για ώρες περπάτημα. Για ώρες δοκιμές και διαλογή ρούχων και παπουτσιών. Τώρα βέβαια, δεν ξέρω αν εννοούμε το ίδιο πράγμα με την κυρία Φίνου.
μου την σκασατε,μολις ξεκινησατε ημουν ετοιμος να αυτοσερβιριστω ενα ποτηρι ουισκυ με λιγα κασιους
λεω θα διαβασω πικαντικη ιστορια αλλα με αφησατε με το ποτηρι στο χερι
 
με μπέρδεψε το "Κωστάκη" του ΡΤ8 (έτσι λέγανε τον ρόλο του στο σημάδι του Σκορπιοέρωτα?) κι άρχισα να ψάχνω Κώστηδες με τέτοια μούρη.
H ατάκα της Τζ, Μπότση στο σίριαλ έχει μείνει στην ιστορία :icon_lol:

έχει γίνει viral όπως λένε και στο χωριό :fafoutis:
 
Όποτε βλέπω φωτό ή δηλωση Αλίκης (ειδικά περί ηλικίας) περιμένω με λαχτάρα σχόλιο του @gordon17sp :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
"Είμαι νέα γιατί ποτέ δεν συμβιβάστηκα με την ηλικία μου!"
"Είμαι νέα γιατί με πολεμούνε και με βρίζουν αλλά εγώ είμαι τόσο τραγική και τόσο πραγματική, ενώ εσείς λέτε ψέμματα"
"Είμαι νέα γιατί ενώ γεννήθηκα μαζί με τον Καραϊσκάκη, την ταυτότητα την αλλάζω κάθε εξάμηνο"
 
"Είμαι νέα γιατί ποτέ δεν συμβιβάστηκα με την ηλικία μου!"
"Είμαι νέα γιατί με πολεμούνε και με βρίζουν αλλά εγώ είμαι τόσο τραγική και τόσο πραγματική, ενώ εσείς λέτε ψέμματα"
"Είμαι νέα γιατί ενώ γεννήθηκα μαζί με τον Καραϊσκάκη, την ταυτότητα την αλλάζω κάθε εξάμηνο"
Αυτά την "έφαγαν" δυστυχώς. Αν δεν έκανε τόσα για να παραμείνει νέα, ίσως να ζούσε περισσότερο.
 
Όποτε βλέπω φωτό ή δηλωση Αλίκης (ειδικά περί ηλικίας) περιμένω με λαχτάρα σχόλιο του @gordon17sp :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
Αν υπάρχει ζωή μετά, θα έδινα τα πάντα να βρεθώ μπροστά σε τετ α τετ gordon VS alice και να έρθει μπροστά του κραδαίνοντας αλυσίδα και να του πει την ατάκα του Γαρδέλη :rofl:
 
Αν υπάρχει ζωή μετά, θα έδινα τα πάντα να βρεθώ μπροστά σε τετ α τετ gordon VS alice και να έρθει μπροστά του κραδαίνοντας αλυσίδα και να του πει την ατάκα του Γαρδέλη :rofl:
"Που να σε θυμάμαι μάνα μου; Εδώ έτσι πως έγινες δεν θυμάσαι εσύ τον εαυτό σου!"
 
Αυτά την "έφαγαν" δυστυχώς. Αν δεν έκανε τόσα για να παραμείνει νέα, ίσως να ζούσε περισσότερο.
ενα τετοιο προσωπο μυθικο κυριολεκτικα ακολουθει το μυθο της,δεν ξερω αν ηθελε να ζησει παρα πολυ,δηλαδη εννοω σε βαθυ γηρας
 
Πίσω
Μπλουζα