Βαρυσήμαντες δηλώσεις...


Δεν είναι μόνο ψωνάρα αλλά και πολύ πλακατζου!

Σκέτο Τρελοκομείο είναι άμα κάτσεις να συζητήσεις μαζί της. Έχει πολύ αυθορμητισμό και μέσα της είναι ακόμα ένα παιδί και το δείχνει πολύ έντονα αυτό όταν περνάει καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εδώ που τα λέμε, αν κάποια γυναίκα είναι τόσο ωραία όσο η Καρύδη, είναι δυνατόν να μην είναι και λίγο ψώνιο? Έστω και με την καλή έννοια. Είναι δυνατόν να μην έχει επίγνωση της γοητείας της? Τότε θα ήταν χαζή. Αφού είναι κούκλα.
 
Δεν είναι μόνο ψωνάρα αλλά και πολύ πλακατζου!

Σκέτο Τρελοκομείο είναι άμα κάτσεις να συζητήσεις μαζί της. Έχει πολύ αυθορμητισμό και μέσα της είναι ακόμα ένα παιδί και το δείχνει πολύ έντονα αυτό όταν περνάει καλά.
Είναι πάρα πολύ όμορφη και πάρα πολύ καλή ηθοποιός. Τώρα για τον χαρακτήρα της, δεν γνωρίζω.
@TZELASO αποκλείεται να μην έχει επίγνωση της ομορφιάς της. Είναι κάτι που το καταλαβαίνεις από τις αντιδράσεις των άλλων, κυρίως των αντρών :headbangdude:
 
ενα τετοιο προσωπο μυθικο κυριολεκτικα ακολουθει το μυθο της,δεν ξερω αν ηθελε να ζησει παρα πολυ,δηλαδη εννοω σε βαθυ γηρας
Ἢν ἐγγὺς ἔλθῃ θάνατος, οὐδεὶς βούλεται θνῄσκειν. (Ευριπίδης)
 
Το βίντεο ακούγεται καλύτερα με τον ήχο στο 1674922022626.png. Η κυρία ανήκει στον αστερισμό των Ιχθυοτάτων, με ωροσκόπο και καιροσκόπο επίσης ψάρια.

Όσο για τη δήλωση της Μάρθας Καραγιάννη, αν κρίνω από την εμφάνισή της (της Καραγιάννη, όχι της δήλωσης) δεν είναι δα και από την παλαιολιθική εποχή της οπότε δεν είναι και τόσο ρηξικέλευθη, αφού αυτό που πρότεινε συνέβαινε ήδη αλλού. Χώρια που είναι και σεξιστική διότι αφήνει τις λεσβίες απ' έξω. Αυτές να νυμφευθούν θέλουν, όχι να παντρευτούν, πράγμα για το οποίο εξ ορισμού χρειάζεται ένας τουλάχιστον άνδρας όπως δείχνει η ετυμολογία της λέξης.
 
Δεν την θυμομουν καλα την Ηλιαδη. Τετοια γυναικαρα ειναι;
Κάποια περίοδο ήταν, τώρα, μετά συγχωρήσεως, νομίζω ισχύει το σλόγκαν "όχι σκουπίδια, όχι πλαστικά σε θάλασσες και ακτές", το αποκρουστικό θέαμα των πλαστικών επεμβάσεων με τα φουσκωμένα χείλη.

Στα των βαρυσήμαντων δηλώσεων τώρα, δεν έχω εύχαιρες τις σχετικές δηλώσεις αλλά, σίγουρα οι τοποθετήσεις απο μεγαθήρια του χώρου της υποκριτικής που αυτοχρίστηκαν ως οι καλύτεροι της γενιάς τους (βλ. Φιλιππίδη, Κιμούλη). Ηθοποιοί της παλαιότερης εποχής που πλέον μνημονεύουμε ως εμβληματικές μορφές, ουδέποτε αυτοχαρακτηρίστικαν ως οι κορυφαίοι, η ιστορία και το κοινό τους έχρισε.
 
Δεν έχω εύχαιρες τις δηλώσεις αλλά, σίγουρα μεγαθήρια του χώρου της υποκριτικής που αυτοχρίστηκαν ως οι καλύτεροι της γενιάς τους (βλ. Φιλιππίδη, Κιμούλη). Ηθοποιοί της παλαιότερης εποχής που πλέον μνημονεύουμε ως εμβληματικές μορφές, ουδέποτε αυτοχαρακτηρίστικαν ως οι κορυφαίοι, η ιστορία και το κοινό τους έχρισε.
δεν εχετε αδικο σαυτο και επισης φανηκε και στο περασμα του χρονου πως εμειναν ολοι αυτοι οι παλιοι
τωρα βεβαια προσωπικα δεν τις θεωρω ιδιες τις 2 περιπτωσεις και το λεω αυτο γιατι ειχα δει παρα πολυ μικρος μια παρασταση που επαιζε ο κυριος κιμουλης και πρωταγωνιστουσαν ο μεγας ντινος ηλιοπουλος και ο κυριος νικος τσουκας και ξεχωριζε
ο κυριος φιλιππιδης περα απο την επαρση που εχει αν ηταν στο παλιο ελληνικο κινηματογραφο θα επαιζε ρολακια
σημειωνω οτι δεν γνωριζω κανεναν προσωπικα
 
«Κοντεύω 50 χρόνια στο κουρμπέτι, σεβαστείτε το. Κάτι συμβαίνει για να είμαι τόσα χρόνια, πάνω από 45 χρόνια είμαι στο κουρμπέτι, από 6 ετών», δήλωσε σε πολύ πρόσφατη συνέντευξή της (Ιανουάριος 2023) η κυρία Μαρία Ιωαννίδου.
 
Ευκολότερα πιστεύω ότι η κ. Ιωαννίδου είναι 56 ετών από το ότι δεν θα ξαναδώσει τηλεοπτική συνέντευξη.
 
Πίσω
Μπλουζα