[Βασιλειάδης] Basketball και Volleyball

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.787
Μπασκετακι και Βολει μιας αλλης εποχης

απο την εταιρια παιχνιδιων Βασιλειαδης. :)

Προπονηθειτε και παμε για τριποντα και για καρφωματα... :D

69336.jpg69342.jpg69340.jpg69343.jpg69339.jpg69338.jpg69341.jpg69337.jpg69344.jpg

φωτο δημοπρασιων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το μπάσκετ το είδαμε και αλλού, αλλά το βόλλεϋ πραγματικά ευφάνταστο να πατάς το κουμπί και να κάνει σερβίς υποθέτω.
 
Είχαν περάσει νομίζω 2 τέτοια ελληνικά basketball από τα χέρια μου. Το πρώτο πράγμα που έφευγε και έχανες ήταν το κάλυμμα, όπως φαίνεται και στη φώτο, δυστυχώς.
 
Απο τη συγκεκριμένη εταιρία γνωρίσαμε και αγαπήσαμε αυτή την κατηγορία επιτραπέζιου παιχνιδιού που συμπεριλάμβανε φυσικά και ποδοσφαιράκι. Δυστυχώς δεν άντεχαν και πολύ στο χρόνο μιας και η μεγάλη πίεση που απαιτούνταν στα πλήκτρα καθώς και η γρηγοράδα, οδηγούσαν σε ζημιές που δε διορθώνονταν εύκολα!!
 
johnny19818 είπε:
Το μπάσκετ το είδαμε και αλλού, αλλά το βόλλεϋ πραγματικά ευφάνταστο να πατάς το κουμπί και να κάνει σερβίς υποθέτω.
Κι εμένα μου έκανε φοβερή εντύπωση ειδικά το βόλλεϋ. Δεν ήξερα καν ότι υπήρχε τέτοιο πράγμα!
 
είχα παίξει τη δεκαετία του 90 μπασκετάκι όπως το παιχνίδι που εμφανίστηκε σε αυτό το θέμα...ομολογώ πως από το πάτα-πάτα τα πλήκτρα κάποια στιγμή...το παιχνίδι τα 'φτυσε...
 
Πίσω
Μπλουζα