Βοήθεια ...

Ναι αυτο ειναι ενα αρχειο (ταινια) avi κομμενο σε πολλα κομματια που για να το δεις πρεπει να το ενωσεις ,να'χαν καταληξη rar ενταξει ενωνονται με το winrar.

Λες να κατεβασω αυτο ε;

Δισταζω γιατι εχω καει απο ιους παλαιοτερα.:nervous:

Αν δεν θελει Install θα το κατεβασω.
 
Πρέπει τότε απλά να ενώσεις αυτά τα parts με το ΗJ split που λέει κι ο keropi,αυτό είναι...

Για δοκίμασε....
 
Ειστε ολοι αστερια.

Φχαρστο.

Hj split works just fine. :thumbup:
 
Ενωση αρχείων μπορείς να κάνεις και πολύ απλά με μια εντολή στο DOS.. για να είμαστε και retro...

copy /b filename + filename

κτλ
 
Σειρά για δική μου ερώτηση:Στον VLC player ρε παιδιά,μπορείτε να μετακινήσετε μια HD-rip ταινία μπρος-πίσω..;;

Διότι εμένα μου κολλάει σε όλες τις ταινίες από το 25ο-30ο λεπτό και μπροστά...

Μην μου προτείνετε άλλον player,απλά πείτε μου αν σας παίζει εσάς σωστά,όσοι τον χρησιμοποιείτε...

Έχω την έκδοση 0.86d...
 
Εμενα μου το κανει αυτο και στις απλες divx ταινιες (επειδη εχω crap pc) οποτε η θελει δυνατοτερο pc η διαφορετικο player.

To ξερω δεν βοηθησα πολυ αλλα τουλαχιστον ανακουνησα το θεμα. :D
 
Με media player δεν έχω τέτοιο πρόβλημα,άρα δε φταίει η "δύναμη" του PC....

(άλλωστε C2D 6700,2 giga ram,8600 GTS XXX και να μη μπορούσαν να παίξουν HD,θα το πέταγα το PC...!!!!! :D :D )

Περίεργο,ο VLC δεν είχε τέτοια προβλήματα...!!!
 
Μάνο χρησιμοποιώ το ίδιο player με σένα ακριβώς στο laptop που εκτελεί πιά χρέη server. Με Mobile Celeron στα 1,7 και VIA Chrome crappy ενσωματωμένη "κάρτα" γραφικών δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα σε DVD-rip ταινίες.

Μπρος - πίσω όπως θές από όποιο και σε όποιο λεπτό θες. Μήπως φταίνε οι drivers; Χρησιμοποιώ XP Pro με 1,5 giga ram BTW........
 
pooky,κι εγώ σε DVD-rip δεν έχω πρόβλημα,σε HDDVD-rip/Blu Ray-rip έχω...
 
A, δεν το έχω δοκιμάσει μια και σπάνια ακόμα και dvd - rips παρακολουθώ. Η ποιότητα στις ταινίες είναι έννοια ξένη με εμένα! Ποτέ δεν με ενδιέφερε......
 
Είναι μέχρι να δεις την πρώτη ταινία σε 1080p,μετα θα "στρώσεις"... :D
 
...... Λες ;;;;;;;
 
H νέα μου υπογραφή είναι η απάντηση....

Λοιπόν,το έλυσα το πρόβλημα τελικά,βγάζοντας την τελευταία έκδοση του VLC (0.86d) και βάζοντας την αμέσως προηγούμενή της (o.86c)....

Μάλλον θα έχουμε 0.86e σύντομα...
 
Πίσω
Μπλουζα