Βοήθεια ...

Καλά και το ρωτάς Μάνο; Εγώ είμαι μέσα αν και τα θαλασσινά με χαλάνε (αλεργεία), τρώω βέβαια ότι έχει λέπια. Και εκείνη η μπριζόλα δε θα με χάλαγε καθόλου. Φίλε Telamona να κλείσουμε ένα τραπέζι εδώ κοντά (χρονικά). Να κάνουμε βρε παιδί μου ένα τσιμπούσι Γαλατικού τύπου. Βάρδο για κρέμασμα δεν έχουμε αλλά κάτι (κάποιον) θα σκεφτούμε.

Υ.Γ Αν έρθει και ο keeper φέρε και τη πεταλουδοσκωτόστρα σου,
 
Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι shock οταν διαβαζω ποστ οπως του Μανου :) το τραπεζι πες πως εκλεισε κιολας :thumbup:

(τη μυγοσκοτωστρα την κουβαλαω παντα για καθε ενδεχωμενο ...)
 
shock είπε:
Υ.Γ Αν έρθει και ο keeper φέρε και τη πεταλουδοσκωτόστρα σου
Η πεταλούδα θα έχει πιεί απο τον μαγικό ζωμό. Δεν καταλαβαίνει απο telamoσκοτώστρες :tease:
 
Οκ. Τελαμόνα πιάσε και το Φλιτ για σιγουριά.
 
Εχω πληρη σειρα...dont worry...

fr_brand_baygon.jpg
 
Έτσι. Έτσι.

:thumbup:

Μάνο ελπίζω το μαγαζί να διαθέτει τα κατάλληλα ποτήρια έτσι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιτέλους! Ένα meating που δε θα χρειαστεί να πάρω μαζί μου διαβατήριο!!
 
telamonas.stokos είπε:
Εχω πληρη σειρα...dont worry...
fr_brand_baygon.jpg
Παρακαλούνται τα είδη υπο εξαφάνιση , να μην χρησιμοποιούν ουσίες που μπορεί να οδηγήσουν στην αφάνιση τους μια ώρα αρχίτερα.

Πεταλούδες υπάρχουν πολλές, πιγκουίνοι όμως 2-3 μείνατε :p :p :p :p
 
Καλυτερα υπο εξαφανιση και να ζω καμια 20αρια χρονια - παρα να ειμαστε πολλες :biglaugh: και να ζουμε απο ενα βραδυ μεχρι 2 βδομαδες.... :cool:
 
telamonas.stokos είπε:
Καλυτερα υπο εξαφανιση και να ζω καμια 20αρια χρονια - παρα να ειμαστε πολλες :biglaugh: και να ζουμε απο ενα βραδυ μεχρι 2 βδομαδες.... :cool:
Καλύτερα 2 ώρες ελέυθερη ζωή παρα 20 χρόνια να τρέχω απο σιντί :p

Άσε που έχουμε και περισσότερα χρώματα :cool:
 
οκ τοτε....σε 2 ωρες τα ξαναλεμε !!!

:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Μάνο με έφτιαξες αφάνταστα με την πρόταση / πρόσκληση που διατύπωσες (η γαστρονομία ήταν ανέκαθεν μια από τις αδυναμίες μου!). Σε διαβεβαιώ και προσωπικά ότι θα κανονίσουμε 1000% μελλοντική συνάντηση από τα μέρη σου με την πρώτη καλή ευκαιρία.
 
Απορία...

Πρόσφατα κατέβασα το Bitcomet, χρησιμοποιεί το πρόγραμμα συγκεκριμένα ports όπως πχ το e-mule;

Θα χρειαστεί port-forwarding στο router μου ή και έτσι κατεβάζει με High ID?

Ax αυτά τα router... :)
 
Αν έχεις router οι πόρτες πρέπει να ανοίξουν αναγκαστικά. Πώς θα πάρει αέρα το μηχάνημα αλλιώς; Αλλά φυσικά επιλέγεις ποιές θέλεις.

Επειδή είσαι φρέσκος όμως θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με το μTorrent (uTorrent με λατινικούς) που είναι πιο απλό, μικρό, γρήγορο και μέχρι πρόσφατα χωρούσε σε ένα Spectrum 128K! Σχεδόν retro δηλαδή...
 
καλυτερα να προτιμησεις εκδοση οχι πανω απο 1.6

κατι αλλο που ηθελα να πω,βρηκα μια σελιδα με δωρεαν προγραμματα αντιστοιχη με αυτη που ειχε ποσταρει ο manos426f,ε μια και δε παιζει το σχετικο thread ειπα να τη βαλω εδω ,μπορει καποιος να βρει προγραμματα που θα τον βοηθησουν(μεχρι και τζαμπα maya εχει!!!!!!!!απο τη ιδια την εταιρια!!!!!!!!)

http://www.forums.gr/showthread.php?t=11159
 
Τα πολλα rar κομματια μιας ταινιας ως γνωστο τα μαζευεις ολα ανοιγεις το πρωτο και ενωνονται, νταξει ,αν τωρα τα κομματια αυτα εχουν καταληξη

avi.001

avi.002 και ουτ'καθεξης τι γινεται; :confused:
 
Πατάς δεξι click "open with" στο .001 αρχείο,επιλέγεις το winrar να κάνει τη δουλειά και κάνεις drag and drop εκεί που θες,το .avi αρχείο που βρίσκεται μέσα....
 
Τhanks θα το δοκιμασω ,φοβομουνα επειδη δεν εχουν την καταληξη rar το winrar δεν θα τα αναγνωριζε . :thumbup:

Το δοκιμασα και αυτο που φοβομουνα εγινε το winrar δεν τα αναγνωριζει ,παω με δεξι κλικ open with winrar και μου λεει either unknown or damaged format.

Για να το εξηγησω καλυτερα τα αρχεια ειναι απο rapidshare 5 τον αριθμο σε καταληξη

avi.001

avi.002 και ουτ'καθεξης . :confused:
 
Συνήθως, τέτοια αρχεία ,εχουν μαζί και κάποιο rar (όχι όλα).

Αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν σου τα ανοίγει. Τα έχεις κατεβάσει όλα;
 
το ποιο πιθανό είναι να είναι απλά "κομμένο" το αρχείο σε κομμάτια... δοκίμασες να το ενώσεις με το HJSPLIT? http://www.freebyte.com/hjsplit/
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα