Γαβγάδικα και άλλα τινά λούμπεν...

Stormwatch είπε:
Εγω τον εχω πετυχει εξω απο το Metropolis να πουλαει πλαστικες θηκες για ταυτοτητες, διαβατηρια κλπ
πραγματικά είναι πολύ άδικο να ακούς τέτοια γεγονότα..Πιστεύω άνετα θα μπορούσε να τραγουδήσει σε κάποιο μαγαζί...

Εδώ τόσοι και τόσοι τραγουδάνε που στην τελική είναι και άφωνοι..
 
Domenica είπε:
Επισης θελω να κανω ειδικη μνεια στην θεα Κατερινα Σναιντερ η οποια τωρα εχει σικ "καλλιτεχνικη μπουτικ" στην Κυψελη.
Σύμφωνα με πληροφορίες ψαγμένου φίλου, "στη μπουτίκ της Κατερίνας Σνάιντερ, έβρισκες μέχρι και γόβα 45 νούμερο" ! :eek:
 
exetlaios είπε:
Σύμφωνα με πληροφορίες ψαγμένου φίλου, "στη μπουτίκ της Κατερίνας Σνάιντερ, έβρισκες μέχρι και γόβα 45 νούμερο" ! :eek:
πλάκα κάνεις..! μήπως έχουμε και πληροφορίες αν ψώνιζε και το "τρίτο" φύλο? ακου εκει 45 νούμερο γόβα..
 
PhreakeR είπε:
πλάκα κάνεις..! μήπως έχουμε και πληροφορίες αν ψώνιζε και το "τρίτο" φύλο? ακου εκει 45 νούμερο γόβα..
Εκεί ακριβώς, το πήγαινε και ο φίλος μου.

Ότι μια αληθινή γυναίκα, δε θα έβαζε ποτέ 45 νούμερο γόβα !
 
αχαχα συγνώμη για την αφέλεια μου...ωραίος ο φίλος..!
 
Ότι μια αληθινή γυναίκα, δε θα έβαζε ποτέ 45 νούμερο γόβα !
Προφανως δεν εχετε κυκλοφορησει με αθλητριες του Μπασκετ και του Βολλευ - εκει τα νουμερα παιζουν απο 43 εως 45 ;)
 
ΩΙΜΕ!!!!! Φαντάσου να τις τσαντίσεις και να φας κλωτσιά!!!!!!!!!!!
 
Paspartoo είπε:
Προφανως δεν εχετε κυκλοφορησει με αθλητριες του Μπασκετ και του Βολλευ - εκει τα νουμερα παιζουν απο 43 εως 45 ;)
Συμφωνοι, αλλα θα έβαζαν γόβα?
 
Γιατι βρε Saulot ? αυτα δεν ειναι κοριτσια ? εχουν οντως ενα προβλημα στο να βρουν τετοια νουμερα αλλα τα καταφερνουν. Και ειμαστε offtopic για αλλη μια φορα :)
 
Μωρε μια χαρα κοριτσια ειναι. (ίσως και υπερβολικά πολύ :-Ρ) αλλα αν η γυναίκα ειναι 1,80 εμμ βάλε και 5 πόντους γόβα, εεεε παεί πολύ
 
Paspartoo είπε:
Προφανως δεν εχετε κυκλοφορησει με αθλητριες του Μπασκετ και του Βολλευ - εκει τα νουμερα παιζουν απο 43 εως 45 ;)
Πέφτουν λίγα ανδρογόνα ή αυξητική παραπάνω από το απαραίτητο. :sealed:

Το κακό είναι ότι μεγαλώνουν και άλλα πράγματα, όχι μόνο τα πόδια.

Ήξερα μια αθλήτρια που της άρεσαν τα γαβγάδικα (είμαι ontopic, μην με σβήσετε, είμαι ontopic, μη με σβήσετε!!!!11) :cool: :cool: :cool:
 
ακομα και σε terra incognita ο θειος Don ειναι εμπειρος..

 
Γειά σου ρε don με τα ωραία σου!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πεθαινω για μπουζουκοτραγουδα με προζα :)
 
Δεν έχει παίξει στο thread ακόμα και είναι δύναμις... :)

 
Πίσω
Μπλουζα