Γενικό Θεατρικό Κουίζ

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
530
Ποιάν από τις πέντε εικονιζόμενες πήγαν να συγχαρούν στα καμαρίνια οι άλλες τέσσερις? Σε ποιο θέατρο,ποια παράσταση και ποια χρονιά?

anna-aliki-anna-vissi-7567092-969-732.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν κρίνω από το καμαρίνι,τα πρόσωπα και το βάψιμο της Βίσση, μάλλον προς "Δαίμονες" του '91-'92 μου κάνει. Φυσικά, πρωταγωνιστούσε η Βίσση κι αυτή πήγανε να συγχαρούν...
 
Κι εγω Βισση θα ελεγα αλλα γιατι υπαρχει μια φωτογραφια της Βισση στο βαθος αρα το καμαρινι ειναι δικο της! :)
 
Για την Βίσση έχετε δίκιο...Στα άλλα όμως...?
 
Στο "Αττικόν", 1992-93, νομίζω.
 
Η Αλικη ηταν η μεγαλυτερη σε ηλικια απο ολες και δειχνει σαν να ηταν η μικροτερη. Η απολυτη μπεμπα!

Ποσο με μισεις αυτη τη στιγμη, johnalepou? :D :D:D
 
bambinella 100 είπε:
...Η Αλικη ηταν η μεγαλυτερη σε ηλικια απο ολες και δειχνει σαν να ηταν η μικροτερη...
Εγώ πάλι γιατί βλέπω μόνο τη Νόρα Βαλσάμη να μικροδείχνει;
 
bambinella 100 είπε:
Η Αλικη ηταν η μεγαλυτερη σε ηλικια απο ολες και δειχνει σαν να ηταν η μικροτερη. Η απολυτη μπεμπα!Ποσο με μισεις αυτη τη στιγμη, johnalepou? :D :D:D
Χαχαχα οχι βρε γιατι να σε μισω,είμαι μεγάλος Αλικο-φαν εξάλλου...Φυσικά η Νόρα είναι αυτή που φαίνεται μικρότερη από τις 5 (μπράβο ARETARA!) ,αλλα τεσπα!!!

Λοιπόν πρόκειται για τη σεζόν 1990-91 και για το θέατρο REX όπου παρουσιαζόταν το "Άννα Βίσση Show"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το 1992 πρέπει να είναι...
 
Πω πω πραγματικά ιστορική φωτογραφία! Ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες

ψιλοάσχετο σήμερα έβλεπα στο αλτερ την Αλίκη που την είχε σε παλιότερη συνέντευξη σε πρωινό καφέ και πραγματικά φαινόταν τόσο μικρότερη από όσο ήταν
 
LOOOOΟΟΟΟL ευχαριστώ krios για τη φωτό!

[edit] Dead pic [edit] 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Τέλειοοοοοο σε ευχαριστωωωω δεν υπαρχεις λεμε!!!!!

[edit] Dead pic [edit] 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χα χα χα χα καλό!!!! Είσαι φοβερός!!!!

john πήγαινε στις αφίσες του ελληνικού κινηματογράφου!!! Σου αφιέρωσα μία!!!
 
Δεν ξέρω άμα είναι του 1992... Ο δίσκος πάντως είναι του 1991
 
Johnalepou όπως σου είπα και οι δύο σικέ φωτογραφίες είναι τα δωράκια σου για αυτά τα Χριστούγεννα. Εύχομαι να τη δεις μπροστά σου, να σου χαρίσουν ένα σπίτι απέναντί της και κυρίως όταν γίνουν αυτά, να μην λιποθυμήσεις... Τώωωρα να δούμε ποιά από τις πέντε μικροδείχνει ε; (Μα τι δίκαιη επιλογή!!! ) Να δούμε τι άλλο θα photoshop-ίσω για να σε κάνω έτσι: :) !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο Κριε! Εχεις μοναδικο χιουμορ! Ειδικα η δευτερη ειναι σκετη απολαυση. Το σιγουρο ειναι οτι μας εκανες ολους χαρουμενους και καποιον ευτυχισμενο! :D :D
 
Ευχαριστώ, είναι χαρά μου! :diablotin:
 
Χαχαχα σε ευχαριστω τοοοοσο!!!! Τελειοοοοο
 
Πίσω
Μπλουζα