Για πάντα μαζί... Σχόλια (με το μαλακό... )

Αρχικό μήνυμα απο juanita


Η κα Μάρλοου ερχόταν καθημερινά. Πότε με τη δικαιολογία του μαγειρέματος πότε του συγυρίσματος και της καθαριότητας μπλεκόταν στο… πόδι της Σουζάννας.

 


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Ε, τι να σου πω....


Δεν παλεύεσαι!!!!!


 


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:




 


 
8) Αφου ενα της εμεινε της κοπελας....!!!!
 
Παρόλο που τείνω να γίνω βαρετή, για άλλη μια φορά πρέπει να πω ότι γράφεις υπέροχα... Τι και αν διαφαίνεται ποιο θα είναι το τέλος... παρόλα αυτά, εγώ το περιμένω με αγωνία.... Γιατί χαίρεσαι να το διαβάζεις...

Σε παρακαλώ μην μας καθυστερήσεις τη συνέχεια...

Καλό Πάσχα από μένα σε όλους....

ΥΓ Φευγω εκτός Αθηνών και θα είμαι χωρίς σύνδεση οπότε ελπίζω όταν επιστρέψω με το καλό την Τρίτη να υπάρχει συνέχεια..... :please: :please:
 
Λοιπόν... είπα να σας βγάλω από την αγωνία (λέμε τώρα :D ) για το τί μέλλει γεννέσθαι... και ανέβασα και το τελευταίο κεφάλαιο του "Για πάντα μαζί".

Η εξέλιξη ήταν η αναμενόμενη... απλά ήθελα να βγάλω τα απωθημένα μου (είμαι καλή τελικά... δεν την πέθανα την Ελίζα... :diablotin: ) και να δώσω το πολυπόθητο happy end για όλους.
treeswing.gif


Λόγω υπερκόπωσης, για τα επόμενα 57 χρόνια σκέφτομαι να μή γράψω κάτι άλλο.
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
Ευχαριστώ όλους για τον κόπο σας να διαβάσετε και τα δύο φικ μου καθώς και για τα σχόλιά σας!!!
grouphugg.gif
 
συγνώμη, αν κατάλαβα καλά , όχι μόνο τελείωσε, αλλά και δεν θα μας γράψεις κάτι άλλο;;;;

(τι να κάνω πρώτα;; να λιποθυμήσω, να πάρω υπογλώσσιο, να τηλεφωνησω σε ψυχίατρο; στο 166;; καλά, ας περιμένω να φυγει πρωτα το εγκεφαλικό που μου χτυπάει το κουδούνι, και αποφασίζω μετά) :p

χουανίτα μου ήταν τέλειο!!!!!! ελπίζω να μην σοβαρολογείς οτι δεν θα ξαναγραψεις και να μας ξαφνιάσεις ευχάριστα με μια νέα ιστορία

(αλλιώς ξέρεις εσυ, στην επομενη μας συνάντηση , θα σου έχω στο ταπεράκι τηγανόψωμα με διπλή δόση μπλε και πράσινων κόκκων :diablotin: )
 
Juanita είπε:
Λοιπόν... είπα να σας βγάλω από την αγωνία (λέμε τώρα :D ) για το τί μέλλει γεννέσθαι... και ανέβασα και το τελευταίο κεφάλαιο του "Για πάντα μαζί".
Η εξέλιξη ήταν η αναμενόμενη... απλά ήθελα να βγάλω τα απωθημένα μου (είμαι καλή τελικά... δεν την πέθανα την Ελίζα... :diablotin: ) και να δώσω το πολυπόθητο happy end για όλους.
treeswing.gif


Λόγω υπερκόπωσης, για τα επόμενα 57 χρόνια σκέφτομαι να μή γράψω κάτι άλλο.
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
Ευχαριστώ όλους για τον κόπο σας να διαβάσετε και τα δύο φικ μου καθώς και για τα σχόλιά σας!!!
grouphugg.gif

:bow: :bow:Χουανίτα ήταν τέλειο......

όσον αφορά τώρα για το να μην ξαναγράψεις :wait2: :wait2:

να το σκεφτώ λίγο :nono: :nono: όχι όχι δεν είναι καλή σκέψη.

Καλή Ξεκούραση και να μας επιστρέψεις δριμύτερη.......

Σε ευχαριστώ πολύ για το όμορφο ΤΕΛΟΣ
 
Δεν θα ξανα γραψεις????

Καλαααααα.... Δεν εχει μπλουζα τοτε :tease:
 
Αντε τωρα μετα απο αυτο να σου πει καποιος οχι!!!

Γινεται??? Δεν γινεται....
 
θέλω και εγω μπλουζα με την κάντυυυυυυυυ!!!!!!!!!
 
Juanita είπε:
Λοιπόν... είπα να σας βγάλω από την αγωνία (λέμε τώρα :D ) για το τί μέλλει γεννέσθαι... και ανέβασα και το τελευταίο κεφάλαιο του "Για πάντα μαζί".
Η εξέλιξη ήταν η αναμενόμενη... απλά ήθελα να βγάλω τα απωθημένα μου (είμαι καλή τελικά... δεν την πέθανα την Ελίζα... :diablotin: ) και να δώσω το πολυπόθητο happy end για όλους.
treeswing.gif


Λόγω υπερκόπωσης, για τα επόμενα 57 χρόνια σκέφτομαι να μή γράψω κάτι άλλο.
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
Ευχαριστώ όλους για τον κόπο σας να διαβάσετε και τα δύο φικ μου καθώς και για τα σχόλιά σας!!!
grouphugg.gif

Ωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!


Τώρα το πήρα είδηση!!!!!!



Πάω αμέσως να το διαβάσω και θα επανέλθω!!!!!


 


ΥΓ. Καλέ τι τέλεια εμότικονς είναι αυτά?????
#)


-edit-

Το τελείωσα!!!


Πάντα μου αρέσουν τα Happy End!



Ευχαριστήθηκα πολύ το θέμα της Ελίζας!!



Αλλά θέλω να ζητήσω μια χάρη από τη Χουανίτα...



Άλλο ένα κεφάλαιο????
:please: :please: :please: :please: :please:

 


Να δούμε την Κάντυ με τον Άλμπερτ και το μωράκι τους???



Και τον Τέρρυ στο γάμο του?



Και μια συνάντηση μετά από χρόνια Τέρρυ και Κάντυ???



Ζητάω πολλά???



Μα γιατί?



Αν και Τερρυκιά, κατάπια το ποτήριον τούτο να διαβάσω Αλμπερτικό φαν φικ (και για να πω την αμαρτια μου μου άρεσε)



αν και θα προτιμούσα φυσικά επανασύνδεση με τον Τέρρυ....



(το χαβά μου εγώ...
:diablotin: )

 


Χουανίτααααααααααααα



Άλλο ένα κεφάλαιο?????



:please: :please: :please: :please: :please:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χουανιτα???

Τι βλεπουν τα ματακια μου??? Δεν εχει αλλο κεφαλαιο??? Μα γιατι???? Μηπως να τα εκανες 5-6 ακομα??? Καλα... 2-3???? Καλα... ο,τι εχεις ευχαριστηση, τελοσπαντων...

Ενα σπεσιαλ επεισοδιο για τα Χριστουγεννα, ισως??? Αλλά, τι λέω... αργουν τα Χριστουγεννα!! Μήπως νωριτερα???

Χουανιτα, μπραβο σου!! Πολυ καλη συλληψη! Ιστορια, που μπορει να υποπτευεσαι μεν το τελος ,αλλα μεχρι δε να ερθει περνας πολλες αγωνιες!

Και φυσικα, μετα απο ολες αυτες τι εξελιξεις παιρνεις τα πρωτεια απο τη Βασιλειαδου ως η καλυτερη ρετρο-προξενητρα βεβαιως βεβαιως!!!
 
Πίσω
Μπλουζα