Για πάντα μαζί... Σχόλια (με το μαλακό... )

dolly77 είπε:
Έχω εντυπωσιαστεί είναι τέλειο.... γράφεις υπέροχα.... αλλά αυτό που σου λέω φαντάζομαι δεν είναι και κάτι καινούργιο.... Περιμένω εναγωνίως τη συνέχεια.... :)
Εχουμε αρκετα συγγραφικά ταλεντα :D

Καλως ορισες στην παρεα μας ;)
 
Kambia είπε:
Εχουμε αρκετα συγγραφικά ταλεντα :D Καλως ορισες στην παρεα μας ;)
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα.... Αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα αυτό δείχνει απλώς δεν έχω προλάβει να τα σχολιάσω... :D :D:D
 
Καλώς όρισες και από εμένα Dolly77

Χαίρομαι που σου αρέσει το φικ μου.

Είμαι σίγουρη πως θα ξετρελαθείς και με των άλλων κοριτσιών!

(διάθεση να έχεις να διαβάζεις!!! :D )
 
Καλώς ήρθες και απο μένα καλή μου #)
 
juanita είπε:
Η κα Μάρλοου ερχόταν καθημερινά. Πότε με τη δικαιολογία του μαγειρέματος πότε του συγυρίσματος και της καθαριότητας μπλεκόταν στο… πόδι της Σουζάννας.
Αμάν βρε Juanita!!! :award:

Όσο για τα υπόλοιπα... Επειδή όποιος έχει καεί στο χυλό, φυσάει και το γιαούρτι... θα περιμένω τη συνέχεια για να σχολιάσω!! :flower:

Καλώς μας ήρθες dolly77!!! :D
 
Σας ευχαριστώ πολύ... ήδη πολλά από τα φικς σας... τα έχω διαβάσει και από το άλλο site... Αλλά το δικό σου Juanita δεν είναι εκεί ολοκληρωμένο.....και για το λόγο αυτό το σχολιάσα πρώτο.... χαίρομαι που συνεχίζεις την ιστορία σου και περιμένω με ανυπομονησία τη συνέχεια....
 
Εργατικότατη σε βρίσκω, Χουανίτα! Μπράβο, μπράβο!!

Και τώρα, μια που έχω ...προβλέψει για τα υπόλοιπα ( :D ), έχω αγωνία να δω τι θα γίνει με τον αρραβώνα της Ελίζας!

Η Χουανίτα το γράφει, δεν μπορεί να καλοπεράσει η Ελίζα!! Αναρωτιέμαι άραγε τι την περιμένει... χμ...

Και καλώς ήρθες, dolly77! :)

 

 

 


.



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metsgr είπε:
Εργατικότατη σε βρίσκω, Χουανίτα! Μπράβο, μπράβο!!
Να τα βλέπουν μερικοί μερικοί που λουφάρουν δήθεν μου τάχα μου επειδή έχουν βαρβάρους στο σπίτι... :takethat:

metsgr είπε:
Και τώρα, μια που έχω ...προβλέψει για τα υπόλοιπα ( :D ), έχω αγωνία να δω τι θα γίνει με τον αρραβώνα της Ελίζας!
Η Χουανίτα το γράφει, δεν μπορεί να καλοπεράσει η Ελίζα!! Αναρωτιέμαι άραγε τι την περιμένει... χμ...

Μ΄έχεις παρεξηγήσει... κατά βάθος (πολύ πολύ βάθος) είμαι αγγελούδι... :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
(ωχ, καλυτερα να μην μιλησω, γιατί ποιος ξέρει τι θα μου σούρει και μένα η χουανίτα):shtup:
 
Juanita είπε:
Να τα βλέπουν μερικοί μερικοί που λουφάρουν δήθεν μου τάχα μου επειδή έχουν βαρβάρους στο σπίτι... :takethat:
Την Κριστι εννοεις σιγουρα... Ναι, έχεις δικιο... Λουφαρει, λουφαρει η κυρια!! :D

(Εγω τελείωσα με τις...υποχρεωσεις μου )

.
 
Σε γελάσανε καλή μου. Μας χρωστάς κάτι σε αγγλική έκδοση. ( δεν γλιτώνεις με τίποτα απο μένα )
 
Δεν μπορείτε κυρία Μετς μου να λέτε έτσι απλά πως ξεμπερδέψατε με τις υποχρεώσεις σας... :nono:

Ποιόν κοροϊδεύετε, ε; :animangry: ε;;; :tsktsk: εεεεεε;;;;; :rant:

Η Κρίστι συγχωρείται γιατί αναγνώρισε από μόνη της το λάθος της... ::)

Για τη Λορένα και την Ακάλια έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά... :angry:

Για τη Miss είμαι σίγουρη πώς κάτι καλό μαγειρεύει... :flower:
 
Δείξε έλεος, μεγαλειοτάτη μου!

.
 
(ευτυχως εγω ειμαι στην απ' εξω :p )
 
Ενδιαφερουσα τροπη παιρνουν τα πραγματα... Μπραβο χουανιτα!
 
Να κι ένα καλό της αποχής μου από το ίντερνετ..


διάβασα πολλά κεφάλαια μαζεμένα, κι έτσι δεν σας έπριζα κάθε λίγο και λιγάκι ότι
θέλω συνέχειαααααααααααααα!!!!!!





Τώρα όμως που τελείωσα και το τελευταίο κεφάλαιο...



Χουανίταααααα



Μην παίρνεις παράδειγμα από εμένα!!!!



Σε παρακαλώωωωωωωω
:cry:

 


Ελπίζω να μην αργήσει το επόμενο κεφάλαιο!!!!!
:happyjump: :happyjump: :happyjump:
 
Πίσω
Μπλουζα