Διάθεση τωρινη

Ποδηλατάδα στη Χαλκιδική με το νου μου μπαιράμι Always! Χα, χα :)
(εκτός κι αν οδηγώ και ποστάρω στο φόρουμ παράλληλα, λολ)
1.
Ποδηλατάδα :( γιατί ο υποφαινόμενος δεν ξέρει ποδήλατο ( προσπαθώντας να μάθω ισορροπία έπεσα 2-3 φορές, χωρίς να κτυπήσω αλλά το πήρα στραβά και παραιτήθην της προσπαθείας . Έχω ανέβει παλαιότερα ως σενεπιβάτης, 2-3 φορές σε μηχανάκι, αλλά και χρυσό να με κάνεις δεν... Μόνο σε τρίκυκλο που δεν χρειάζεται ισορροπία και σε ποδηλατόδρομο.

2.
Τι εννοείς με την έκφραση "με το νου μου μπαιράμι" για τους εκ νοτίου Ελλάδος ; Δεν κατέχω πράμα :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

3.
Το να οδηγείς και να ποστάρεις στο φόρουμ είναι εξτρεμιστικό και επικίνδυνο :mad: ( εκτός και αν τρολλάρεις ).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πάλι καλά που είσαι Πειραιά…έχεις πρόσβαση στο λιμάνι και στο υγρό στοιχείο έστω και οπτικά
Ε δε θα το έλεγα γιατί αναδύεται μία μπόχα... ιδίως αν φυσάει νοτιάς και έρχονται οι μυρωδιές από τον βιολογικό καθαρισμό της Ψυττάλειας (ιδιάτερα από Δραπετσώνα προς Πέραμα). Δεν γνωρίζω αν η ΕΥΔΑΠ έφτιαξε το πρόβλημα με τη λυματολάσπη... Ας μας πει ο Βαγγέλης ( @Always Somewhere)
 
1.
Ποδηλατάδα :( γιατί ο υποφαινόμενος δεν ξέρει ποδήλατο ( προσπαθώντας να μάθω ισορροπία έπεσα 2-3 φορές, χωρίς να κτυπήσω αλλά το πήρα στραβά και παραιτήθην της προσπαθείας . Έχω ανέβει παλαιότερα ως σενεπιβάτης, 2-3 φορές σε μηχανάκι, αλλά και χρυσό να με κάνεις δεν... Μόνο σε τρίκυκλο που δεν χρειάζεται ισορροπία και σε ποδηλατόδρομο.

2.
Τι εννοείς με την έκφραση "με το νου μου μπαιράμι" για τους εκ νοτίου Ελλάδος ; Δεν κατέχω πράμα :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

3.
Το να οδηγείς και να ποστάρεις στο φόρουμ είναι εξτρεμιστικό και επικίνδυνο :mad: ( εκτός και αν τρολλάρεις ).
1) Καταλαβαίνω…σε μπλόκαρε η όλη φάση
2) Με το νου μου μπαιράμι = κατά φαντασίαν, ονειρεύομαι
3) Εννοείται πως τρολλάρω… άμα έκανα βόλτα με το ποδήλατο σιγά μην έμπαινα στο φόρουμ ( απλώς mood εξέφρασα, όπως προστάζει το θρεντ :). )
 
1) Καταλαβαίνω…σε μπλόκαρε η όλη φάση
2) Με το νου μου μπαιράμι = κατά φαντασίαν, ονειρεύομαι
3) Εννοείται πως τρολλάρω… άμα έκανα βόλτα με το ποδήλατο σιγά μην έμπαινα στο φόρουμ ( απλώς mood εξέφρασα, όπως προστάζει το θρεντ :). )
Αντύπας - Οδηγώ και σε σκέπτομαι (1989)
Οδηγώ και ποστάρω στο φόρουμ (αντί σε σκέπτομαι) κι είναι αυτό επικίνδυνο... :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Αντύπας - Οδηγώ και σε σκέπτομαι (1989)
Οδηγώ και ποστάρω στο φόρουμ (αντί σε σκέπτομαι) κι είναι αυτό επικίνδυνο... :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
Οδηγώ κ αναρτίζομαι κι ειν αυτό επικίνδυνο, με το φόρουμ στη σκέψη μου ν αποφύγω τον κίνδυνο
Οδηγώ και σε σκέφτομαι με τα ποστ μαζεμένααα, οδηγώ και αναρτίζομαι τα χω μάλλον χαμένααα
(Δευτερολέπτιο σουξέ)
 
Οδηγώ κ αναρτίζομαι κι ειν αυτό επικίνδυνο, με το φόρουμ στη σκέψη μου ν αποφύγω τον κίνδυνο
Οδηγώ και σε σκέφτομαι με τα ποστ μαζεμένααα, οδηγώ και αναρτίζομαι τα χω μάλλον χαμένααα
(Δευτερολέπτιο σουξέ)
Ποιητής εκ του προχείρου... :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Οδηγώ κι αναρτίζομαι κι είν' αυτό επικίνδυνο,
Με τη σκέψη στο φόρουμ ν' αποφύγω τον κίνδυνο
Οδηγώ κι αναρτίζομαι με τα μάτια δακρυσμένα
Και το νιώθω πως χάνομαι αφού χάνω εσένα
Αρρωσταίνω ποιό νήμα κοιτάς και πού απαντάς
Όταν δεν μου αναρτάς, αρρωσταίνω
Οδηγώ και στο πλάι μου έχω μόνο τις αναρτήσεις σου
Και καμμιά σου τ΄ορκίζομαι δεν θα πάρει τη θέση σου
 
Ε δε θα το έλεγα γιατί αναδύεται μία μπόχα... ιδίως αν φυσάει νοτιάς και έρχονται οι μυρωδιές από τον βιολογικό καθαρισμό της Ψυττάλειας (ιδιάτερα από Δραπετσώνα προς Πέραμα). Δεν γνωρίζω αν η ΕΥΔΑΠ έφτιαξε το πρόβλημα με τη λυματολάσπη... Ας μας πει ο Βαγγέλης ( @Always Somewhere)

Παλιότερα υπήρχε όντως πρόβλημα με την μυρωδιά της Ψυττάλειας (όχι όμως συνέχεια) προς την μεριά της Πειραϊκης και απο ότι ξέρω τώρα πια δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Έτσι τουλάχιστον μου είπαν κάποιοι γνωστοί μου που μένουν σε αυτή την περιοχή.
 
Παλιότερα υπήρχε όντως πρόβλημα με την μυρωδιά της Ψυττάλειας (όχι όμως συνέχεια) προς την μεριά της Πειραϊκης και απο ότι ξέρω τώρα πια δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Έτσι τουλάχιστον μου είπαν κάποιοι γνωστοί μου που μένουν σε αυτή την περιοχή.
Νομίζω δεν υπάρχει τέτοιο θέμα πλέον εδώ και χρόνια. :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σημερινή διάθεση..

Lost in 80's!

Προβολή συνημμένου 281168

Σήμερα η μέρα θα έχει retro gaming, retro μουσικούλα, retro ταινία και πολύ Retromaniax! :)

Ανάλογη διάθεση από εχθές βράδυ που παρακολούθησα το The Last Starfighter.
Και συνεχίζω με retro programming σε ένα νέο Pong που γράφω.
Αλλά το δυσκόλεψα πολύ και η CPU με γλεντάει.

1719744414444.png

Maxx - Get A Way (1994)

 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα