Διάθεση τωρινη

Διαδικτυακός προσκοπισμός παπουτσιών: καλοκαιρινά σανδάλια

(Υ.Σ. Οι εικονιζόμενες πλατφόρμες είναι από τα 90s - φωτο για να συμβαδίζει με τους κανόνες του νήματος - τέλεια χρώματα; Τί λέτε;)

Προβολή συνημμένου 281453
Εγω δεν τα περπατούσα θα έπεφτα συνεχεια
 
Υπήρχαντετοιες κούπες με σουβενίρ κιολας από που;
Οι κούπες Mug with the punchline on the bottom ήταν Made in Korea. Νομίζω μου την έκαναν δώρο κάποιοι συμφοιτητές μου.
Δυστυχώς, αυτή που είχα μου σπασε και απλά μου μεινε ως σουβενίρ η καρτούλα που τη συνόδευε (αυτή της φωτο)
 
Τώρα που βρέχει έχω αυτή την διάθεση...

8ccc792e5eac206c5bc779562d82ec82--the-rain-musicals.jpg


Όμως φαντάζομαι τον κόσμο να παίρνει τηλέφωνο το 166 για να έρθουν να πάρουν τον τρελό που έχει αγκαλιάσει μέσα στη βροχή μια κολώνα και τραγουδάει φάλτσα το Siiiiingin' in the rain! :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τώρα που βρέχει έχω αυτή τη διάθεση για να κάνω αυτό...

8ccc792e5eac206c5bc779562d82ec82--the-rain-musicals.jpg


Όμως φαντάζομαι τον κόσμο να παίρνει τηλέφωνο το 166 για να έρθουν να πάρουν τον τρελό που έχει αγκαλιάσει μέσα στη βροχή μια κολώνα και τραγουδάει φάλτσα το Siiiiingin' in the rain!:γύρισμα ματιών:
Παιδί μου βγες μες στην βροχή και τραγούδησε να το χαρείς.
 
Τώρα που βρέχει έχω αυτή την διάθεση...

8ccc792e5eac206c5bc779562d82ec82--the-rain-musicals.jpg


Όμως φαντάζομαι τον κόσμο να παίρνει τηλέφωνο το 166 για να έρθουν να πάρουν τον τρελό που έχει αγκαλιάσει μέσα στη βροχή μια κολώνα και τραγουδάει φάλτσα το Siiiiingin' in the rain! :lol:
Και αυτήν ακριβώς την τρέλα αναμένουμε και οι υπόλοιποι…Κορμέ (αντί κολώνας λολ) δέντρου σου ρχομαι οσονούπω..
 
Πίσω
Μπλουζα