Διαγωνισμός Adventure Games Retromaniax - Μέρος 1ο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Wally είπε:
Για την Kambia τι να πω. Υπαρχει κατι σε αυτο το κοσμο με το οποιο να ΜΗΝ ασχολειται??
Με πλέξιμο :D :p

Και πάλι ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Αλκη και τα συγχαρητήρια μου και τα respect μου στον Omenforever. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω παντως απαντησα χωρις να χρησιμοποιησω ουτε google ουτε καν αμιγκα!

Απλα οτι θυμομουν ΑΠ'ΕΞΩ απο τοτε.

Και βρηκα 3 σιγουρα και 2 στην τυχη. Επρεπε να γινει ο διαγωνισμος LIVE

δηλαδη σαν τηλεπαιχνιδι, ή το ξερεις τωρα ή δεν το ξερεις!
 
(Που να ήξεραν ότι η Μεταλλική αύρα μου, οδήγησε τον εν Μετάλλω Αδερφό μου Wally να με επιλέξει)




:p

...Πάντα τέτοια Άλκη :bow:
 
Εγω παντως απαντησα χωρις να χρησιμοποιησω ουτε google ουτε καν αμιγκα!Απλα οτι θυμομουν ΑΠ'ΕΞΩ απο τοτε.
Εμμ δεν τα θυμοσουνα καλα - ποιος σου φταιει ? η Καμπια ? :D

Επρεπε να γινει ο διαγωνισμος LIVEδηλαδη σαν τηλεπαιχνιδι, ή το ξερεις τωρα ή δεν το ξερεις!
Υπεδειξε μας τον τροπο που μπορει να γινει κατι τετοιο (μεσος χρονος αναζητησης στο Google, 5 δευτερολεπτα...) και θα κανονισουμε με τον Αλκη να το εφαρμοσουμε στον επομενο διαγωνισμο...
 
Παιδιά αν το προτιμάτε είναι πολύ εύκολο για μένα να βάλω ερωτήσεις που είναι αδύνατον να βρεθούν με Google! Σε αυτή την περίπτωση όμως φοβάμαι πως θα έχουμε ελάχιστες συμμετοχές...

Πάντως ο επόμενος διαγωνισμός έτσι κι αλλιώς θα είναι τέτοιας μορφής που δεν θα γκουγκλάρεται. :)
 
Πολλά συγχαρητήρια στον Omenforever (είσαι μεγάλη μορφή!!! ) αλλά πρώτα από όλα στον Άλκη για τη διοργάνωση και τα δώρα.
 
μπραβο Αλκη, για την ολη προσπαθεια. εχω μερικα cpc games στα κουτια τους! εντελως original!!!!! λες?!?!?!......................
 
hewhojumps είπε:
εχω μερικα cpc games στα κουτια τους! εντελως original!!!!! λες?!?!?!......................
Γιατί όχι; Αν αντέχεις να τα αποχωριστείς νομίζω ότι ένας διαγωνισμός είναι πολύ διασκεδαστική ιδέα.

Πάντως μπράβο, κέρδισες τον άτυπο τίτλο αυτού που έδωσε τις περισσότερες σωστές απαντήσεις. Θα έχεις την ευκαιρία για κάποιο δωράκι σε έναν από τους επόμενους διαγωνισμούς όπου μπορεί να σου χαμογελάσει η τύχη.
 
Πραγματικά πολύ δύσκολες ερωτήσεις..... αλλά και τα δώρα καταπληκτικά!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα