Διαγωνισμός Adventure Games Retromaniax - Μέρος 4ο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ΟΚ και με τα 9!... Με το 10 ασχοληθηκα μονο 7 ωρες... Καλο θα ηταν να υπηρχε και τριτο Βραβειο : "Ραντεβου με Οφθαλμιατρο"... :)
 
Πάτωσε ο διαγωνισμός, δεν πειράζει. Το πάμε μέχρι το τέλος της εβδομάδας και μετά τα χαρίζω σε όσους συμμετείχαν.
 
Κανείς δεν εκτιμάει ένα καλό παζλ εδώ μέσα :p
 
Πόσες είναι οι συμμετοχές τελικά;
 
Πω πω, εγώ ξεχάστηκα τελείως !!

Είχα τελειώσει μόνο τα πρώτα 6 puzzles (τα άλλα θέλουν χρόνο και δεν προλαβαίνω με τίποτα).

Θα φροντίσω να τα στείλω στον Αλκη σήμερα, το πολύ αύριο.
 
Μόνο Kambia, f2bnp, DINO, Stratulator έχουν στείλει.
 
Εγώ πάντως εξακολουθώ να ανυπομονώ για τη διαδικασία της κλήρωσης!!! :)
 
Αν όμως δεν φτάσουμε στις 9-10 συμμετοχές, κλήρωση δεν θα γίνει. :)
 
Α ναι, σωστά. Είδες για να μην υπακούς τους κανόνες και να στέλνεις ΡΜ αντί για email; Σε ξέχασα! :)
 
Ιδού τα αποτελέσματα:

attachment.php


Η κλήρωση θα γίνει αύριο. Λόγω της μικρής συμμετοχής δυστυχώς δεν θα είναι αυτό που σχεδίαζα στην αρχή, αλλά κάτι πιο απλό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χεχε... Βασικά εγώ έκανα το 1ο...

Μετά έβαλα τη γυναίκα μου να κάνει όποιο θέλει και έκανε το 6ο!!! #)
 
Xaxaxa και γω μέχρι να φτάσω να διαβάσω την απάντηση του Ντίνου αναρωτήθηκα.

Περίμενα να δω και τη Λορένα στον πίνακα με τις συμμετοχές αλλά φαίνεται δεν πρόλαβε.
 
Έκανα update το post μου γιατί είχαμε μια ακόμα συμμετοχή.
 
Έφτασε λοιπόν η ώρα της κλήρωσης. Υπενθυμίζω πως μπήκαν όλα τα ονόματα στην κληρωτίδα ανάλογα με τα puzzles που έλυσαν. Οι νικητές πρέπει να μου στείλουν ΡΜ είτε με τη διεύθυνσή τους (εφόσον θέλουν τα δώρα) είτε με το username κάποιου άλλου μέλους στο οποίο θέλουν να τα μεταβιβάσουν.

Δείτε την (χρειάζεται ήχος):

[video=youtube;fKYAzC8Wz-w]

Έτσι ολοκληρώνονται οι διαγωνισμοί που σχετίζονται με τα adventure games. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που έστειλαν τις απαντήσεις τους, ελπίζω να διασκεδάσατε συμμετέχοντας όσο το ευχαριστήθηκα εγώ φτιάχνοντας τις ερωτήσεις.
 
Συγχαρητηρια στον διοργανωτη και στους υπεραξιους νικητες !!! :)

(υπεραξιους ,μια και αν και τυχαια ως κληρωση ,παρολα αυτα τα αποτελεσματα της ηταν τελικα απολυτα αξιοκρατικα, μια και οι νικητες που ανεδειχθησαν, ηταν αυτοι που ελυσαν τα περισσοτερα puzzles).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα