Διαγωνισμός Adventure Games Retromaniax - Μέρος 4ο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μετά από αυτόν τον διαγωνισμό ανακάλυψα πως μου αρέσουν τα puzzles(εκτός από το 10ο του οποίου την εμπειρία δεν θέλω να επαναλάβω πότε ξανά).

Επίσης ανακάλυψα πως όταν δεν υπάρχει walkthrough και το παιδέψω μπορώ να τα καταφέρω αρκετά καλά :p
 
f2bnp είπε:
Επίσης ανακάλυψα πως όταν δεν υπάρχει walkthrough και το παιδέψω μπορώ να τα καταφέρω αρκετά καλά :p

Παντως στο email με τα screenshots που εστειλα στον alkis21 ,αναρρωτιομουν κατα ποσο ειναι δυνατη η <<χρηση>> ... walkthrough

Επισης αναρρωτιομουν, αν θα μπορουσε καποιος " να κλεψει" σεκαποιες περιπτωσεις, οπου ο κερσορας του παιχνιδιου δεν φαινεται,

παιρνοντας screenshot απο καποιο video walkthrough ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο παιδιά! Πάντα τυχεροί!!!

Άλκη είσαι μέγας!
 
Συγχαρητήρια παιδιά :D

Υ.Γ. Και κατάλληλη μουσική υπόκρουση στην κλήρωση. "Αλκικές" καταστάσεις :p
 
f2bnp είπε:
Επίσης ανακάλυψα πως όταν δεν υπάρχει walkthrough και το παιδέψω μπορώ να τα καταφέρω αρκετά καλά :p
Πολύ χαίρομαι που οι διαγωνισμοί μου πέρασαν το κοινωνικό μήνυμα που τόσα χρόνια αποτυγχάνει να περάσει η γκρίνια μου!

Εν τω μεταξύ, μήπως η Kambia να παίξει κανένα joker; Η κληρωτίδα την έχει προτιμήσει τρεις φορές σε τέσσερις διαγωνισμούς...
 
Συγχαρητηρια στα παιδια που κερδισαν!!!!Σε ολους τους αλλους θα επρεπε τουλαχιστον να ειχες δωσει ενα κολλυριο για τα ματια:biglaugh:
 
Σωστόοος!!!! :biglaugh:

Εν τω μεταξύ, απορώ, αν κληρωνώσουν εσύ, πως θα πρόφερε το nickname σου!!! :D
 
Αύριο πάω για λόττο και λαχείο :D Θα βάλω και monkey Island μουσική υπόκρουση την ώρα που θα ρίχνω το δελτίο!

Ευχαριστώ Αλκη για όλους τους διαγωνισμούς.
 
DINO είπε:
Εν τω μεταξύ, απορώ, αν κληρωνώσουν εσύ, πως θα πρόφερε το nickname σου!!! :D
Είχα προβλέψει σε αυτή την περίπτωση να τον πω απλά "Κατζ". :)
 
Συγχαρητήρια στους νικητές !! :thumbup: Eύχομαι "καλόπαιχτα" τα games !! :D
 
Χαχαχαχα :D !Στο WoW(ναι καποια φεγγαρια επαιζα και εγω..)με φωναζαν κατζομπεφτε...
 
Συγχαρητηρια στον f2bnp και στην Kambia!...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα