Δολοφόνος consoles στο Ν. Ηράκλειο

krem13 είπε:
8 ) μπέρδεψε τις σακούλες των σκουπιδιών με τις σακούλες που είχε μέσα τις κονσόλες ( σαν τον μύωπα στο αντιρίξ και συμφωνίξ ένα πράμα :D ).9 ) με κάποιο αγνωστο τρόπο μολύνθηκαν με t virus οπότε αναγκάστηκε να τις πετάξει φοβούμενος μη μεταλλαχθεί.

10 ) ήταν δώρα ενός κονσολά σε ένα φανατικό pc user.

11 ) ήταν τα υπολείματα ενός αποτυχημένου πειράματος για τη δημιουργία ενός φρανκενγκέιμ.

12) Πέσανε απο τον ουρανό απο ένα UFO.

13) Τα ρίξανε οι Τούρκοι κοντά εκεί για να προκαλέσουν θερμό επεισόδιο.

14) Τα ξεχασε εκει ο Αρνολντ Σβατσενειγκερ οταν ηρθε με teleporting

απο το μελλον στην αρχη του έργου...

http://www.youtube.com/watch?v=4LvlsrtBj4I
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ρε παιδιά , το να ήταν άδεια τα κουτιά δεν παίζει;
 
pooky(1) είπε:
είναι τα μοναδικά πράγματα που μου αρέσει και μου άρεσε με τη ψυχή μου να ασχολούμαι και αυτό δεν θα αλλάξει ποτέ
Games και metal φίλε μου. Αυτά μας κάνανε ανθρώπους.

Όσο για το topic, δεν σχολιάζω γιατί θα αρχίσω τις κατάρες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
krhtikos είπε:
Ρε παιδιά , το να ήταν άδεια τα κουτιά δεν παίζει;
Όταν τα είδα εγώ δεν ήταν καθόλου άδεια... σκάλισα 2-3 για να βεβαιωθώ. Όταν πήγε ο Mike τα είχαν αδειάσει.
 
Δυστυχως η ιστορια δεν ειναι απο τα αγαπημενα θεματα των πολλων, και οπως λεει το ρητο αυτοι που δεν τη σεβονται ειναι καταδικασμενοι να την επεναλαμβανουν. Σιγουρα οταν το μετανοιωσει ο "δολοφονος" θα τρεχει να ξαναμαζεψει τα παντα στο ebay...
 
Εγω δεν βρηκα καν τα κουτια, μονο ενα που δεν σωζωταν με τιποτα, απο Master Sytem.

Aκομα εκει ειναι...

Λοιπον επειδη τσεκαρα και το περιβαλοντα χωρο και γενικα την φαση, καταλαβα

οτι καποιος εκανε ΟΛΙΚΗ αλλαγη-αναδιαμορφωση χωρου. Δηλαδη ηταν μια διωροφη

μονοκατοικια που απεξω εβαφαν και αλλαζαν παραθυρα, και ηταν πεταμενα πραγματα

σπιτιου οπως χαλια, τραπεζακια, καρεκλες, βιβλιοθηκες, επιπλακια, διακοσμητικα και αλλα.

Ολα αυτα ηθελαν τουλαχιστον εναν ολοκληρο απορημματοφορο για να χωρεσουν,

σε καδους δεν χωρουσαν σιγουρα.

Αρα μιλαμε οτι δεν πεταξε απλως κονσολες, αλλα παρα πολλα παιχνιδια και αντικειμενα.
 
Καπως ετσι εχασα εγω μεγαλο μερος της συλλογης μου με τα κομιξ...Εγινε "ξεκαθαρισμα"της αποθηκης..Το αποτελεσμα...Πολλα τευχη πεταμενα και εγω να κλαιω στην κυριολεξια ΜΕΣΑ στον καδο με τα σκουπιδια! Αχ ρε μανα..ΑΧ.. :( Παλι καλα που sega gameboy etc ηταν πανω σπιτι..
 
Τελικα η ιστορια ηταν διαφορετικη...

Οταν περναγαμε τυχαια απο εκει μαζι με τον συμφορουμιτη Other_Reality, ρωτησαμε τι ειχε συμβει

και μας ειπαν οτι πλημυρισε το σπιτι και ολα καταστραφηκαν απο το νερο. Ετσι τα εβγαλαν εξω πριν μουχλιασουν.

Μας ειπαν οτι τους "ζητησαν" και εδωσαν ολες τις κονσολες. Με τον other_reality σκεφτηκαμε τι κριμα

να καταστραφηκαν τοσα μηχανηματα.
 
Μόνο κρίμα..γι αυτό τίποτα αξίας στο πατάρι αν υπάρχει θερμοσιφουνας!!!
 
Πίσω
Μπλουζα