Δυστυχώς και κρίμα

Ρε σεις, είναι σχεδόν αδύνατον να τα φωτογραφήσω. Πρέπει να τα βγάλω όλα από την ντουλάπα και να τα απλώσω στο πάτωμα. Ξέρετε πόσο μεγάλο εμβαδόν καταλαμβάνουν; Άπειρο :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aardvark είπε:
Ασε Dino μην τα βγαλουμε εξω και τα μετρησουμε ,ποιος την εχει μεγαλυτερη,την συλλογη. :D Τα εχω διασκορπισμενα δυστυχως ,αλλα συντομα θα ανοιξω θρεντ με το "Ποιος την εχει μεγαλυτερη" και εκει θα δουμε.

Την συλλογη ειπαμε. :D
Μέσα! :armed:

Armed and dangerous! :D
 
Elessar είπε:
Ρε σεις, είναι σχεδόν αδύνατον να τα φωτογραφήσω. Πρέπει να τα βγάλω όλα από την ντουλάπα και να τα απλώσω στο πάτωμα. Ξέρετε πόσο μεγάλο εμβαδόν καταλαμβάνουν; Άπειρο :cool:
Καλώς ήρθες κι από μένα

βγάλε ανά 25αδες :) και αν σκανάρεις αυτά που λείπουν είσαι ΘΕΟΣ :bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εlessar σε καλοσωρίζω και εγώ, και δίνω +1 στην πρόταση του peteremp. :D

Aν έχεις χρόνο και διάθεση, η συμβολή στο scanning project είναι πάντοτε καλοδεχούμενη !! :thumbup:
 
Elessar, όλους εκτός από αυτούς που θα τα σκανάρουν προσεκτικότατα (με απόλυτη φροντίδα και προδέρμ) και οι οποίοι θα τα βοηθήσουν να περάσουν στην πιο απέριττη μορφή τους στην αιωνιότητα. Να υποθέσω ότι βρίσκονται και σε εξαιρετική κατάσταση;

Welcome aboard...
 
Χτές βρήκα κατα τύχη δίπλα απο τη δεξαμενή του πετρελαίου θερμανσης το 99ο τευχος του Pixel το οποίο αν και είχε λίγη σκόνη στο εξώφυλλο είναι σε άψογη κατάσταση!
 
...να ελπίζουμε σε scan ? ;)
 
Ειχα δωσει και εγω στον Mike ολα μου τα Pixel και User που ειχα απο μικρο παιδι για να μην τα πεταξω λογω ελλειψης χωρου. Ισως εχει καποια τα οποια δεν εχετε σκαναρει ... check it out with Mike! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα