Δύο χρόνια κοντά σας!

sunset89

Human RetroDatabase
Joined
19 Αύγ 2008
Μηνύματα
2.792
Αντιδράσεις
239
...και μιας και σήμερα κλείνω δύο χρόνια ως μέλος του retromaniax.gr, θέλω να σας ευχαριστήσω θερμά για όλα όσα μοιραζομαστε μαζί, αναμνήσεις, υλικό (κάποια άτομα από εδώ τα ευχαριστώ ιδιαιτέρως για το τελευταίο :) ), γέλια, θυμό, πράγματα γενικώς από το ευχάριστο κοντινό ή μακρινό παρελθόν μας.!

Με το χέρι στην καρδιά θα πω ότι το φόρουμ το ανακάλυψα από το κουίζ του Γιάννη, γιατί έψαχνα μερικές πληροφορίες στο google και έπεφτα συνέχεια πάνω του! :p Ώσπου κάποια στιγμή αποφάσισα να γραφτώ για να πω κι εγώ τις όποιες εντυπώσεις μου πάνω στα ποικίλλα θέματα του ρετρομάνιαξ!! Και ευτυχώς δεν έπραξα άσχημα, καθώς εδώ μέσα ανακαλύπτει κανείς πολλά και ενδιαφέροντα στοιχεία διαφόρων κατηγοριών!

Χαίρομαι που είμαι μέλος της παράξενης και πολύ όμορφης αυτής παρέας, που απαρτίζεται από ποιοτικά και καλά άτομα! Εύχομαι να συνεχίσουμε να περνάμε έτσι ευχάριστα την ώρα μας εδώ! :flower:
 
Xαρα μας που σε εχουμε εδω.

Να τα εκατοστησεις.
 
happy-anniversary-balloon-bouquet.jpg
 
Εγώ θέλω να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ και που είσαι εδώ και για όλα όσα έχεις κάνει. :thanx2: Sunset89 :) . Να τα εκατοστήσεις!!!
 
Να τα εκατοστήσεις... καλά ποστ και να είσαι πάντα κοντά μας
 
Σας ευχαριστώ θερμά όλους για τις ευχές και τις όμορφες στιγμές που περνάμε στο σάιτ! :) )))
 
Αγχώθηκε λίγο ο ζαχαροπλάστης που τον πίεσα να τελειώσει γρήγορα την τούρτα και δεν την πέτυχε καλά. Νομίζω όμως ότι μοιάζει κάπως στο άβαταρ σου :D

picture.php


Χρόνια πολλά Sunset
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
Αγχώθηκε λίγο ο ζαχαροπλάστης που τον πίεσα να τελειώσει γρήγορα την τούρτα και δεν την πέτυχε καλά. Νομίζω όμως ότι μοιάζει κάπως στο άβαταρ σου :D
VENUS.jpg


Χρόνια πολλά Sunset
Καλά εεεε υπέροχη τούρτα! Να τη φάω ή να την κρατήσω για διακοσμητικό;;; :flower: Ευχαριστώώ!

Κάμπια έχεις βαλθεί να με παχύνεις μου φαίνεται! :D
 
Κι εμείς χαιρόμαστε που σε έχουμε παρέα μας!!!! Να είσαι πάντα καλά και γεμάτη θετική ενέργεια! :)

(btw κι εγώ είμαι εδώ 2 χρόνια και 2 μήνες! βρε πως περνάει ο καιρός!!!)
 
Να τα εκατοστήσεις sunset σου εύχομαι και εγώ με την σειρά μου.

Σε ευχαριστούμε πολύ για όλα αυτά που μοιράζεσαι μαζί μας.
 
serano915 είπε:
Κι εμείς χαιρόμαστε που σε έχουμε παρέα μας!!!! Να είσαι πάντα καλά και γεμάτη θετική ενέργεια! :)
(btw κι εγώ είμαι εδώ 2 χρόνια και 2 μήνες! βρε πως περνάει ο καιρός!!!)
Άρα κοντά - κοντά γραφτήκαμε! Πάντα τέτοια! ;)

tsalk είπε:
Να τα εκατοστήσεις sunset σου εύχομαι και εγώ με την σειρά μου.Σε ευχαριστούμε πολύ για όλα αυτά που μοιράζεσαι μαζί μας.
Εγώ σε ευχαριστώ πολύ Άλκη! Και για αυτά που εσύ μας προσφέρεις συχνά! :)
 
Σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου. :)
 
Α! Δύο χρόνια; Μόνο; :p :p

Χώρια τη πλάκα, καλή συνέχεια και να περνάμε πάντα καλά!

Όσο για το "ποιοτικά άτομα" αν δεις τι μουσική προτιμώ, μάλλον θα με διαγράψεις από τη λίστα!!!!!!!!!!!!! :D :D
 
Αναστασια εισαι απο τις πλεον ευγενεις, πολιτισμενες και δραστηριες παρουσιες του χωρου. Να περνας καλα!
 
stakovios είπε:
Σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου. :)
Να 'σαι καλά Στακόβιε! :D

pooky(1) είπε:
Α! Δύο χρόνια; Μόνο; :p :p
Χώρια τη πλάκα, καλή συνέχεια και να περνάμε πάντα καλά!

Όσο για το "ποιοτικά άτομα" αν δεις τι μουσική προτιμώ, μάλλον θα με διαγράψεις από τη λίστα!!!!!!!!!!!!! :D :D
Δε θα το πιστέψεις αλλά όταν έγραφα αυτή τη φράση ήμουν σίγουρη Πούκι ότι από εσένα θα έρθει πρώτη ένσταση! Δεν ξέρω γιατί! :p

Αλλά να σου πω, ότι δεν αναφέρομαι στα μουσικά γούστα του καθενός (τα οποία είναι απολύτως σεβαστά καθώς όλοι έχουν τη δική τους προσωπικότητα και ερεθίσματα), μα στο σεβασμό και στις πολιτισμένες συμπεριφορές που δείχνουν τα μέλη του ρετρομάνιαξ το ένα για το άλλο! Ακόμα και ορισμένες εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν απλά τον κανόνα! :D

Wally είπε:
Αναστασια εισαι απο τις πλεον ευγενεις, πολιτισμενες και δραστηριες παρουσιες του χωρου. Να περνας καλα!
Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο, με τιμούν τα λόγια σου! :flower:
 
Να τα εκατοστησεις (και μεις μαζι) τα χρονια σου στο ρετρομανιαξ, ευχομαι.

Και να εχεις παντα την ιδια ορεξη με σημερα
 
Λορένα είπε:
Να τα εκατοστησεις (και μεις μαζι) τα χρονια σου στο ρετρομανιαξ, ευχομαι.
Και να εχεις παντα την ιδια ορεξη με σημερα
Ευχαριστώ πολύ! Κι εγώ εύχομαι να δημιουργούμε όλοι μαζί ωραία θέματα, καλή παρέα! :)
 
Πίσω
Μπλουζα