Δύο χρόνια μόνο εδώ μέσα, δεκάδες όμως καλές στιγμές

DREDD είπε:
Σου ευχομαι με πολλα πολλα θεματα ακομα Billara σε παω πολυ γιατι εχουμε τα ιδια γουστα Σουβλακια,Arcades,Metal τη αλλο να θελει ο ανθρωπος σε αυτη την ερμη Γη!!!
Και γω σε παω με χιλια διακαστη DREDD και οπως ειπες τι αλλο να ζητησει κανεις απο αυτη την ζωη;Φυσικα αν με επεφτε το τζοκερ δεν θα ελεγα οχι χαχαχαχα :p :D
 
Μονο στην ομαδα τα χαλαμε ΧΑΧΑ
 
Σου εύχομαι να τα 1000άσεις και να περνάμε όλοι καλά εδώ μεσα!!!
 
Happy anniversary και κάποια στιγμή να γράψεις κι άλλες ιστορίες με φαντάσματα ελπίζω! Έχεις γράψει 800 διαφορετικά θέματα αλλά εμένα αυτές μου έμειναν! :)
 
MCM RULEZ!!! :headbangdude:

Αφιερωμένο:

attachment.php
 
DREDD είπε:
Σου ευχομαι με πολλα πολλα θεματα ακομα Billara σε παω πολυ γιατι εχουμε τα ιδια γουστα Σουβλακια,Arcades,Metal τη αλλο να θελει ο ανθρωπος σε αυτη την ερμη Γη!!!
Δέν ξερω για τν μέσο άνθρωπο τι θα ήθελε,αλλά ο bill σίγουρα θα ήθελε να πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ :D
 
sephirothson είπε:
Δέν ξερω για τν μέσο άνθρωπο τι θα ήθελε,αλλά ο bill σίγουρα θα ήθελε να πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ :D
Και θα θελει για πολυ καιρο ακομα, δεν βλεπω να το παιρνει συντομα!! :diablotin: (Sorry Bill! :p )
 
Αφιερωμένη στο Μπιλάρα, ξέρει αυτός ;)

attachment.php


Αλλωστε κοντοζυγώνει και το Πασχα :D :D

ΥΓ. Η φωτό είναι σημερινή! Με φακο είδα ότι τα 3 είναι ηδη γονιμοποιημένα και τ'αλλα 2 είναι προφανώς το χτεσινό και προχτεσινό... αρα λογικά θα είμαι πολύτεκνος εκεί γύρω στην πρωτομαγιά (την πραγματική όχι τη μετά Πάσχα :D )
 
@Johnny19818 Johnny ευχαριστω πολυ φιλε και ακριβως αυτο που ειπες ειναι η ουσια να περναμε καλα δηλαδη εδω μεσα.

@QueenofHearts Βασιλισσα μου πραγματικα με εχουν τυχη διαφορα τετοια περιεργα και πραγματικα αν δεν ειχα και αλλον οι αλλους μαζι μου θα ελεγα πως ειμαι για το τρελοκομειο( ασχετα που ειμαι για αλλους λογους για το τρελοκομειο :D ).Αν θυμηθω κατι αλλο θα το γραψω σιγουρα.

@Dino Atariman ευχαριστω πολυ φιλαρακι μου και ολα τα λεφτα η φωτογραφια.Θα την εβαζα Avatar αλλα δεν με παει η καρδια να βγαλω τον αρχοντα :D

@Sephirothson Ετσι ακριβως φιλαρακι μου αλλα αφου ηταν αδυνατων για φετος θα βολευτουμε με το κυπελο και του χρονου πρωταθλημα :D

@Αjax87 Θα τα πουμε του χρονου γιαννακη για φετος ομως κυπελοοοοο,κυπελοοοοο στον πυργο το λευκο ;)

@Rygar Νικο μπραβο ρε φιλε ευχομαι να βγουν ολα και να τα μεγαλωσουν κανονικα.Εγω εχω αυγα τωρα απο τα κανονικα παπαγαλακια αλλα και απο τα love parrots που εχω.
 
Με έχουν καλύψει οι προηγούμενοι. Να πω μόνο με τον αυθορμητισμό που βγάζουν τα κείμενά σου είσαι από τους πιο αυθεντικούς θαμώνες του φόρουμ! Καλά να είμαστε να γιορτάσουμε πολλά χρόνια ακόμα παρουσίας στο Retromaniax.
 
Μου θύμησες την τηλεοπτική εκπομπή ''σαν σήμερα'' :) Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι ο αυθορμητισμός σου και η αυθεντικότητά σου, αυτή η αλήθεια σου, έχουν κάνει εσένα ξεχωριστό κι εμάς χαρούμενους που σε γνωρίσαμε.
 
@Τhor Σκανδιναβε θεε σευχαριστω για τα καλα λογια :thumbup: και οπως ειπες καλα να ειμαστε να γιορταζουμε πολα χρονια εδω μεσα.

@VAGBITH Γεια σου Μπαμπη αλανι :D

@Krios Κριε μου σευχαριστω για τα καλα λογια και γω ειμαι πολυ χαρουμενος που γνωρισα ολους εσας :)
 
Οξύθυμος, αλλά αυθεντικός!

Να τα χιλιάσεις! ;)
 
Μπίλαρε γερός και δυνατός να σαι !!!
 
@D@redevil Μαριανα ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια :thumbup:

@PAPPOYS Παππου σευχαριστω πολυ φιλε και κοιτα να δουμε και αλλες πατεντες και κατασκευες ωσον αφορα τα playmobil:)
 
δεν γνωριζόμαστε αλλα παρακολουθώ τις δημοδιεύσεις σου.εύχομαι να τα 100στησεις εντός του forum .να σαι πάντα καλά.
 
Να τα εκατοστήσεις κι απο μένα! Μεγάλη εντύπωση μου είχαν κάνει οι τρομακτικές ιστορίες που είχες γράψε. Επίσης, το ότι έχεις τερματίσει το πακ-μαν.
 
Φίλε μου Βασίλη δημοσίως σ'ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές σου πέρισυ. Το αποτέλεσμα ήταν να γεννηθεί αυτή η θηλυκιά φατσούλα η οποία φέτος μου'χει κάνει

πεντε αυγουλάκια. Διακρίνονται 2 πουλάκια τα οποία ξεπετάχτηκαν σήμερα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ! (χτες ήταν κλειστά και τα 5 αυγα)

attachment.php


Ο μπαμπας (τιμπράντο) την ταίζει. Οταν εκείνη είναι έξω, μπαίνει μεσα αυτός και μετά τον ταίζει εκείνη!!! Δεν ακούγεται μαγικό;;;;;

attachment.php


:D
 
Μπραβο ρε αλανι τετοια θελω να βλεπω.Και [edit] της φωτογραφιες :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα