Δύο χρόνια μόνο εδώ μέσα, δεκάδες όμως καλές στιγμές

Να'σαι πάντα καλά και να τα χιλιάσεις :) στην ρετροπαρέα!
 
Να τα εκατοστησεις, και να γιορταζουμε καθε χρονο εδω, την επετειο σου :)
 
(σιγά μην του κάνουμε και αδριάντα!)
 
εγω σχετικα προσφατα αρχισα να μιλαω μαζι σου,κυριως για θεματα arcades, μιας που σκεφτομαι να παρω,να ξαναθυμηθω τα παλια..

πιστευω εισαι ο ειδικοτερος σε παλια απιχνιδια,καθως ειχες η εχεις πολλα παγκοσμια ρεκορ,σε παρα πολλα παιχνιδια, πραγμα που το θεωρω πραγματικα εξωπραγματικο και απιστευτο!! δεν μπορει ο καθενας να το κανει αυτο..εισαι ο ηρωας μας,δε νομιζω να υπαρχει σ αυτο το φορουμ,που υποτιθεται ξερουμε τα arcades καποιος αλλος που να εχει σκεφτει καν να κανει καποιο ρεκορ,εστω και πανελληνιο..απλα,δε συγκριινεσαι σ αυτο με κανεναν φιλε μου..!!νιωθω τιμη που σε ξερω..αληθεια..

τωρα,παμε στα αλλα,τα στοιχεια που εχουμε κοινα(πιστευω εχουμε κι αλλα,θα τα βρουμε εν καιρω ολα!)

ενω ειμαστε λιγο καιρο φιλοι και μιλαμε,αυτα που εχουμε κοινα ενδιαφεροντα,ειναι:

ARCADES, ΠΑΟΚΑΡΑ, ειμαστε και οι δυο βορειοελλαδιτες, μουσικη Heavy Metal, μας αρεσει να τα λεμε σταρατα και ειμαστε αυθορμητοι,με τα καλα και τα κακα τοθς αυτο.. τωρα προς το παρον αυτα..

μακαρι να ζουσα ακομα θεσσαλονικη,σιγουρα καποια στιγμη και με καποιο τροπο θα βρισκομασταν,να πιουμε καμια μπυρα και να παιζουμε παρεα σε καμια καμπινουλα, να μου εδειχνες τον τροπο παιχνιδιου σου, 1 credit finish, να σε απολαμβανα( μεχρι στιγμης,μονο εμενα βλεπανε,ποτέ εγω, αλλα για σενα ΜΟΝΟ, θα εκανα μια εξαιρεση στην ζωη μου)..

σε ευχαριστω επισης,για ολα τα reviews, που τα λες τοσο ψαγμενα, με πικαντικες λεπτομερειες και το καυστικο σου χιουμορ..να σαι παντα καλα!!

Rygar: χωρις πλακα,αν οχι ανδρειαντα, κατι θα επρεπε να εχει αυτος ο ανθρωπος, μονο και μονο σαν κατοχος ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ ρεκορ,αναμεσα σε τοσους πορωμενους ανα τον κοσμο,που παιζουν διαφορα παιχνιδια!!ο ανθρωπος δεν υπαρχει λεμε!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
viking4a είπε:
εγω σχετικα προσφατα αρχισα να μιλαω μαζι σου,κυριως για θεματα arcades, μιας που σκεφτομαι να παρω,να ξαναθυμηθω τα παλια..πιστευω εισαι ο ειδικοτερος σε παλια απιχνιδια,καθως ειχες η εχεις πολλα παγκοσμια ρεκορ,σε παρα πολλα παιχνιδια, πραγμα που το θεωρω πραγματικα εξωπραγματικο και απιστευτο!! δεν μπορει ο καθενας να το κανει αυτο..εισαι ο ηρωας μας,δε νομιζω να υπαρχει σ αυτο το φορουμ,που υποτιθεται ξερουμε τα arcades καποιος αλλος που να εχει σκεφτει καν να κανει καποιο ρεκορ,εστω και πανελληνιο..απλα,δε συγκριινεσαι σ αυτο με κανεναν φιλε μου..!!νιωθω τιμη που σε ξερω..αληθεια..

τωρα,παμε στα αλλα,τα στοιχεια που εχουμε κοινα(πιστευω εχουμε κι αλλα,θα τα βρουμε εν καιρω ολα!)

ενω ειμαστε λιγο καιρο φιλοι και μιλαμε,αυτα που εχουμε κοινα ενδιαφεροντα,ειναι:

ARCADES, ΠΑΟΚΑΡΑ, ειμαστε και οι δυο βορειοελλαδιτες, μουσικη Heavy Metal, μας αρεσει να τα λεμε σταρατα και ειμαστε αυθορμητοι,με τα καλα και τα κακα τοθς αυτο.. τωρα προς το παρον αυτα..

μακαρι να ζουσα ακομα θεσσαλονικη,σιγουρα καποια στιγμη και με καποιο τροπο θα βρισκομασταν,να πιουμε καμια μπυρα και να παιζουμε παρεα σε καμια καμπινουλα, να μου εδειχνες τον τροπο παιχνιδιου σου, 1 credit finish, να σε απολαμβανα( μεχρι στιγμης,μονο εμενα βλεπανε,ποτέ εγω, αλλα για σενα ΜΟΝΟ, θα εκανα μια εξαιρεση στην ζωη μου)..

σε ευχαριστω επισης,για ολα τα reviews, που τα λες τοσο ψαγμενα, με πικαντικες λεπτομερειες και το καυστικο σου χιουμορ..να σαι παντα καλα!!

Rygar: χωρις πλακα,αν οχι ανδρειαντα, κατι θα επρεπε να εχει αυτος ο ανθρωπος, μονο και μονο σαν κατοχος ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ ρεκορ,αναμεσα σε τοσους πορωμενους ανα τον κοσμο,που παιζουν διαφορα παιχνιδια!!ο ανθρωπος δεν υπαρχει λεμε!!
Ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια πρωτε μου ξαδερφε βασιλη χαχαχαχαχαχαχαχα :p :p
 
Υ.Γ. κι εγω ωρες ωρες, ενω ξερω οτι βαζουμε αβαταρς, νομιζω οτι εισαι αυτος,που ουτε ηξερα και ποιος ειναι..πρεπει να με στειλεις σε fb ή skype name, να ειδωθουμε στα αληθεια..

αληθεια, εχει κανεις εδω μεσα την αληθινη του φωτογραφια,ξερετε; η απαγορευεται απο το φορουμ?

λιγο offtopic το τελευταιο..

Βασιλαρα μου, να εισαι καλα,να μιλαμε,να ανταλλαζουμε αποψεις,και να μην βαρεθεις ποτέ αυτο το φορουμ η μαλωσεις χοντρα με κανεναν και παρεξηγηθεις και φυγεις ευχομαι..αλλα και να γινει αυτο,να ανταλλαξουμε στοιχεια,να συνεχισουμε να ειμαστε φιλοι κτλ..

keep going man!!
 
viking4a είπε:
(...)αληθεια, εχει κανεις εδω μεσα την αληθινη του φωτογραφια,ξερετε; η απαγορευεται απο το φορουμ?(...)
Δεν απαγορεύεται, αλλά γενικά για τον κόσμο του ίντερνετ, ίσως θα ήταν καλύτερα να είσαι κομματάκι επιφυλακτικός!

Μπορεί εσύ να είσαι καθαρός ουρανός, αλλά αυτό δεν ισχύει για όλο τον κόσμο που συναντάς, κρυμμένους πίσω από ένα πληκτρολόγιο!
 
Φιλαρακι μου ουτε για αγαλμα ειμαι καταρχην ουτε για τιποτα τετοιο απλα τα arcades πραγματικα ειναι η ζωη μου και αφου μπηκα στο χορο των ρεκορ χορεψα μεχρι που βαρεθηκα και τα παρατησα και γιατι την [edit] εκφράσεις [/edit] δεν την χωνεψα ποτε.Εχω λογομαχησει για πολλους και διαφορους λογους με διαφορους εδω μεσα αλλα δεν παρεξηγουμε πραγματικα με τιποτα.Ωσο γουσταρω θα παραμενω αν βαρεθω θα την κανω απλα ειναι τα πραγματα γιατι ειμαι αλανι δεν μπαινω σε φορμες και μια ζωη ετσι ειμαι δεν θα αλαξω στα 32 μου.Τωρα για τα ηλεκτρονικα πραγματικα και χωρις πλακα ολη μου την ζωη εκει μεσα την περασα και μεχρι που δουλευα σε ενα μαγαζι πιτσιρικας χωρις μισθο μονο και μονο για να παιζω ωσο γουσταρω ακομα και μετα το κλεισιμο του μαγαζιου.Χαιρομαι που σε γνωρισα αλανι γιατι εχει αναγκη απο ντομπρα,σταρατα και αυθεντικα ατομα το forum.

YΓ: Nτρποη σου που δεν γνωριζεις το κυριο που εχω για avatar αλλα σε συγχωρω :D :p ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
Δεν απαγορεύεται, αλλά γενικά για τον κόσμο του ίντερνετ, ίσως θα ήταν καλύτερα να είσαι κομματάκι επιφυλακτικός!
Μπορεί εσύ να είσαι καθαρός ουρανός, αλλά αυτό δεν ισχύει για όλο τον κόσμο που συναντάς, κρυμμένους πίσω από ένα πληκτρολόγιο!
εγω δε μπορω ουτε ενα απλο αβαταρ να βαλω, τελειως ασχετος εδω μεσα..χαχα!!
Billy, παρομοιως..μακαρι να ζουσα ακομα θεσσαλονικη..(αχ αυτοι οι γαμοι,τι μας κανουν).. :p
 
Πίσω
Μπλουζα