Είμαι ΝΙΚΗΤΗΣ !!

geoanas

Commodore Vampire
Διαχειριστές
Joined
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.225
Αντιδράσεις
280
Χα!Χα! περίεργος τίτλος για θέμα, έτσι ?

Λοιπόν να πως έχουν τα πράγματα...πριν από ένα περίπου μήνα, αφού ολοκλήρωσα το ρετουσάρισμα του αμερικάνικου TurboGraphx (με αλλαγή πυκνωτών και RGB Scart mod) είπα να ασχοληθώ λίγο και με τον Magic Engine emulator για να παίξω και κανένα CDάκι, μια που δεν έχω αυτή τη δυνατότητα σε real thing.

Πέρασα και μια βόλτα από το site του δημιουργού για να θυμηθώ τα παλιά και είδα ότι τρέχει ακόμα ο διαγωνισμός με ένα CD δώρο.

Σκέφτομαι και λέω ...δε βάζω κι εγώ το mail μου, μια που το έχω και επισήμως registered από την DOS ακόμα έκδοση (ήταν το πρώτο μου shareware πρόγραμμα που έκανα ποτέ registration και λόγω έλλειψης τότε PayPal είχα στείλει το χρήμα με συστημένο φάκελλο !)

Σήμερα ανοίγω τα mail μου και τι να δω ? Είμαι νικητής του Legend of Xanadu II (!)

:D :D:D

.....

Rygar είδες ? Δεν βρίσκω πράγματα μόνο στα σκουπίδια, τα κερδίζω και σε διαγωνισμούς !! :D :D:p
 
Θα σε καλεσω του χρονου να μου σπασεις το ροδι!!

Ωραιος!!
 
Μπραβο φιλε αντε να σε πεσει και κανενα τζοκερ τωρα η λαχειο :D
 
Μπράβο geoanas. Πάντα τέτοια :D
 
οφφ τοπικ mode on

Αραγε θα ανοιxτει τοπικ με retro- γκαστονε duck (*) /νικητες διαγωνισμων περιοδικων και ραδιοφωνικων μεχρι και τηλεοπτικων ....

off τοπικ mode off

(*)GladstoneGander.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο ρε Γιώργαρε! Το έπαθλο πάει σε κάποιον άξιο! Αυτός είσαι!!!!!!!!!!! :D
 
Ωραιος αντε καλοπαιχτο!!! :D
 
Μπραβο βρε!!!Συγχαρητηρια!!!!
 
Πάντα τέτοια!!!
 
Ωραίος!!!!

Congrats!!!!! Να σου χαρίσει μπόλικες ώρες παιχνιδιού!!! :)
 
Μπράβο ρε Γιώργη! :D
 
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια !....μου δίνουν κουράγιο να συνεχίσω :D ..
 
Μπραβο Γιωργο!Παντα τετοια!
 
Μπράβο μπράβο!! Φαντάζομαι έχει να πέσει λιώσιμο τώρα! :)
 
Συγχαρητηρια!!!Αντε με το καλο και το Police Connection!!!
 
geoanas είπε:
(ήταν το πρώτο μου shareware πρόγραμμα που έκανα ποτέ registration και λόγω έλλειψης τότε PayPal είχα στείλει το χρήμα με συστημένο φάκελλο !)
Rygar είδες ? Δεν βρίσκω πράγματα μόνο στα σκουπίδια, τα κερδίζω και σε διαγωνισμούς !! :D :D:p
Ρε πΛΛΛάκα μΕ κάνεις να πούμε;;;; Χρησιμοποίησες ενα μέιλ για ενα πρόγραμμα που είχες αγοράσει από την εποχή των σκουπιδιών!!! Δεν αλλάζει κάτι! Ποιόν πας να κοροϊδέπσεις;;;;

Ακου "πάντα τέτοια"...... Ναι δώστε του θαρρος οι υπόλοιποι!!!

Εγώ εχω δώσει το μειλ σε καμια 10αργιά δγιαγωνιζμούς τα τελευταία 10 χρόνια και δεν έχω κερδίσει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ!!! Κι αυτός κσυπνησε ενα πρωί και βαριεστημένα σκέφτηκε να δώσει το μειλ του "Για πλακα, λες να; μπα δε!" και κέρδισε χωρις 2η σκέπση. Θα μου πεις, τί τα γράφεις ρε Ρυγκαρ τώρα αυτά;;;; Οχι, τα'χω παρει με τη σκουπιδοτύχη καποιων ανθρώπων!!!

Αφτα. Και καλή ΜΟΥ τύχη! :D

μουχαχαχα δεν πιστεύω να με πήρε κανείς σοβαρά ε;;;
 
Πίσω
Μπλουζα