Εαρινή συνάντηση 2012

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να και μια ωραία είδηση μετά από πολύ καιρό!Θα έρθω! :D
 
ρε παιδια γιατι παντα 6 απογευμα και οχι λιγο αργοτερα ..ανοιξιατικη βραδια 8 και μετα?μηπως παιζει παντοφλα?...
 
Ναι, ο Wally τις τρώει τακτικά. Είναι γνωστό άλλωστε ότι φεύγει πάντα πρώτος ακόμα και με έναρξη στις 6. :p
 
simonkey είπε:
ρε παιδια γιατι παντα 6 απογευμα και οχι λιγο αργοτερα ..ανοιξιατικη βραδια 8 και μετα?μηπως παιζει παντοφλα?...
Καλύτερα στις 6, να προλάβουμε να βγούμε και το βράδυ.
 
caprice είπε:
Προτείνω να συναντηθούμε στο ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (Ακάμαντος 1 & Αποστόλου Παύλου)
Πολυ καλη προταση και ωραιο μαγαζι! :)

Θα βαλω ενα απο τα "ρετρο" Τ-shirt μου και 6 νταν θα ειμαι εκει! :D
 
manos311 είπε:
Καλύτερα στις 6, να προλάβουμε να βγούμε και το βράδυ.
καλο θα ηταν και μια φορα να μπει μια συναντηση κατα τις 8 να μπορεσουμε να ερθουμε και εμεις,βραδυ μπορουμε να βγουμε οποτε θελουμε συναντηση του φορουμ δε γινεται καθε μερα ομως.
 
@Maddog Ουστ!!! :) Δεν κανονιζεις να ερθεις? Δεν σε βλεπω στη λιστα και ανησυχω...

@witch king Στις 8 θα ειμαστε ακομα εκει
 
Λοιπον ο καιρός φαίνεται θα ειναι καλος εκεινη την ωρα, αδιαβροχα θα εχω. Εκτος κι αν εχει αλλαξει μεχρι τότε.
 
Καμιά φωτογραφία μην ξεχάσετε να βγάλετε να δούμε και εμείς οι βόρειοι.
 
Καλα να περασετε αλανια και βγαλτε και καμια φωτογραφια οπως ειπε και ο tsalk.
 
Λοιπον παω για μασα και θα τα πουμε εκεί κατα τις 6. Ο καιρός είναι πολύ καλός προς το παρόν, αλλα επειδή δεν εχει την τρελή θερμοκρασία και φυσαει καπως, τα γυναικάκια παρτε κανα μανίκι μαζί σας γιατί δε μπορώ τη γκρίνια
 
Καλά να περάσετε παίδες.

Θα προσπαθήσουμε να σας "δούμε" αν έχουμε σήμα γιατί θα είμαστε σε ένα τουρνουά Στρατέγκο :D
 
pooky(1) είπε:
Ωραία θα πω και στο Sonic. Γυναίκες του φόρουμ, κάντε τη προσευχή σας. :D
Βρε κάφρικο κάθαρμα Pooky τι κάθεσαι και λες πίσω απο την πλάτη μου στις κοπέλες ρε! :takethat:

Θα με περάσουν για κανένα σατυροέκφυλο ανθρωπόμορφο τέρας και εγώ θα αναρωτιέμαι γιατί με

κοιτάνε παράξενα ενώ απλά τους χαμογελάω!!!:eek:
 
Kαμιά online αναφορά από την συνάντηση βρε παιδιά? Προφανώς δεν τελείωσε ακόμα.
 
Θελετε να δειτε πως τα περασαμε? :)

DSC02839.jpg

DSC02840.jpg

DSC02841.jpg

DSC02842.jpg

Ηταν μια ομορφη εαρινη ρετροσυναντηση ωπου ειχα την τιμη να γνωρισω απο κοντα τους Rygar,Wally,Sonic,Pooky,


Retrofan,Maverick,Rinus Cesar
(απο μνημη απλα...
bow.gif
)

αλλα και τα υπολοιπα παιδια του φορουμ.

Συζητηθηκαν διαφορα ρετροθεματα

απο Playmobil (σιγα μην τα αφηνα απ' εξω :p ) μεχρι videogames και επιτραπεζια (εδω επαιζε μονοτερμα ο Sonic... :D )

Κυριαρχη μορφη της συναντησης η αεικινητη Caprice που επαιζε σε ολα τα ταμπλω (απορω πως προλαβαινε... :eek: )

και με την ψηφιακη της φωτογραφικη επισης απαθανατισε αυτην την ομορφη ρετροσυναντηση! :)

Να ειμαστε καλα και να ξαναβρεθουμε συντομα σε αντιστοιχη ρετροσυναντηση! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο ρε μάγκες (και μάγκισες)! :thumbup:

Ωραίος χώρος... Θα έλεγα πως είστε στο Ναύπλιο...

Αναμένουμε περισσότερες φωτογραφίες...
 
Γυρισα! Ευτυχώς είχε παρα πολύ ωραίο καιρό και η μόνη βλακεία που καναμε (εγώ δηλαδή, ηταν δική μου επιλογή) με την ψαπρίψε είναι ότι πιάσαμε τη γωνία του μαγαζιού που βλέπει στο δρόμο, δεν είχαμε δηλαδή αλλη σειρά τραπεζιών με ομπρέλα μπροστά μας με αποτέλεζμα να μας κάπσει λίγο ο ήλιος. Χάρηκα για τα παιζάκια που είχα πολύ καιρό να δω αλλά και για τα νεα παιζάκια που γνώρισα, όπως Cutlaroc, Stavro, το συνάδελφο μπεμβεδάκια ntsmrtzsuytwerutuetd (εμένα είναι πιο βαργιά παντως, η μηχανή :D ), το Μανο311 εξαιτίας του οποιου επαιξα game&watch μετά από 25+ χρόνια, τον uskoke που ηρθε από Κρήτη, τη γλυκιά ρετροφάν, το rinus ceasar και με συγχωρείτε αν ξεχνάω και κάποιον γιατί αναφέρω τα παιδιά με τα οποία μίλησα πιο πολύ. Η μαμά μου μού είπε ότι εγκρίνεστε και μπορώ να σας κσανακάνω παρέα :baby2: :D .

ΥΓ. Καποια στιγμή είδα μια μαρκυμάλλικη περούκα να αιωρείται. Μαλλον ο Don θα την εχασε γι'αυτό και δεν ήρθε, δεν εξηγείται αλλιώς. Αλλωστε τετοια τεράστια προσωπικότητα πώς να'ρθει χωρίς μαλλί, θα ξεφτιλιστεί και αντε μετά να ξανακούσω dream warriors :D

DINO είπε:
Ωραίος χώρος... Θα έλεγα πως είστε στο Ναύπλιο...
Ειμαστε σε μια γειτονιά των Κανάριων Νήσων

Καλέ τσίου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα και συζητησαμε πολλά ρετρό θέματα (ψυχαγωγια και επιμόρφωση). Χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα όλους μετά από πολύ καιρό!
 
Ωραία είναι όταν μαζευόμαστε. Το έχω γράψει ξανά, το ξαναγράφω και θα το τονίζω συνέχεια. Μου αρέσει που γινόμαστε μία μεγάλη και ωραία παρέα μακριά από την οθόνη ενός υπολογιστή. Στο δια ταύτα τώρα. Πλην των απουσιών - που μια στεναχώρια την τραβήξαμε η αλήθεια είναι - και του ήλιου που μας έκαψε, μια χαρά ήταν όλα. Τα περισσότερα τα είπε ο Rygar ... τι άλλο να προσθέσω; Θα ήθελα ν' αναφερθώ και εγώ στον Uskoke που "πέρασε θάλασσα" μόνο για πάρτη μας και τον ευχαριστώ ιδιαιτέρως καθώς επίσης και στα μέλη που "έδωσαν το παρών" για πρώτη φορά. Άντε και στην καλοκαιρινή μάζωξη την οποία θα αναλάβει ο Rygar με αντιηλιακό, πετσετούλα, ρακέτες (το Αγόρι), φραπέ με παγωτό (μία μπάλα) και δίπλα στη θάλασσα.

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα