Ελληνικές Κυκλοφορίες Παιχνιδιών N64 (Nortec/Itochu)

johnny19818 είπε:
Πόσα NBA JAM έφερε πια αυτή η αντιπροσωπεία!!;;
Αρκετές χιλιάδες!

Νομίζω είναι το παιχνίδι με τα περισσότερα αντίτυπα στην Ελλάδα!!
 
Μερικά container προφανώς!!
 
Και εδώ μια φωτό όπου φαίνεται με ταινία Nortec το Bomberman Hero!

Bomberman Hero.jpg

122/239 επιβεβαιωμένα με φωτό!
 
Στην φωτό υπάρχει και το Mystical Ninja 2 starring Goemon με ταινία Nortec..

123/239 επιβεβαιωμένα με φωτό!
 
Buck Bumble με ταινία Nortec..

124/239 επιβεβαιωμένα με φωτό!
 
Μη ξεχνάτε να μου λέτε τι προσθήκες / αλλαγές θέλετε να κάνουμε στη λίστα στο αρχικό ποστ. :)
 
Δυστυχώς τίποτα νέο για επιβεβαίωση..δυσκολεύει το πράγμα :p

Η λίστα στο αρχικό ποστ είναι ενημερώμενη.. 124/239 επιβεβαιωμένα παιχνίδια με φωτό που κυκλοφόρησαν επίσημα από την Nortec..

Απλά ποστάρω διάφορες νέες καλύτερες φωτό από μερικά παιχνίδια που έχουμε ήδη επιβεβαιώσει..
 
Σωστός και γρήγορος ο Γιάννης!

Το είχα δει και γω νωρίτερα..

Ας δούμε όμως ολόκληρη τη φωτό καθώς φαίνεται ξεκάθαρα και το "Mystical Ninja 2" που επιβεβαιώσαμε πιο πάνω..

Επίσης άλλη μια φωτό που φαίνεται ξεκάθαρα και το "Bomberman Hero" που επίσης επιβεβαιώσαμε λίγο πιο πάνω..

Καθώς και μια φωτό με όλα τα Pokemon μαζεμένα έτσι για το αρχείο..

Με την προσθήκη του "Chameleon Twist", 125/239 επιβεβαιωμένα με φωτό.

1.jpg

2.jpg

3.jpg
 

1@borellus[/USER] Κώστα, έχουμε τις ιδιές πηγές φυσικά. Πάντως αμφιταλαντεύτηκα να βάλω όλη τη φώτο... Μεταξύ μας το Resi 2 Νορτεκ λέει πολλά!!!
 
Νέες pics με πάρα πολλά Nortec games!

Μεταξύ αυτών κάποια που δεν είχαμε δει όπως "Armorines", "Command and Conquer", "Charlie Blast Territory".

128/239 λοιπόν επιβεβαιωμένα με φωτό..

Στην αρχική λίστα να προστεθούν:

- Armorines: Project S.W.A.R.M.

- Chameleon Twist

- Charlie Blasts Territory

- Command & Conquer

1.jpg

2.jpg

3.jpg
 

Εντοπίστηκε και το FIFA 64 με αυτοκόλλητο Itochu παρακαλώ. Από τα πρώτα releases της κονσόλας. 1@Kambia[/USER] κάνεις ένα κόπο να κάνεις update τη λίστα;

fifa 64.jpg

 

johnny19818 είπε:
Εντοπίστηκε και το FIFA 64 με αυτοκόλλητο Itochu παρακαλώ. Από τα πρώτα releases της κονσόλας. 1@Kambia[/USER] κάνεις ένα κόπο να κάνεις update τη λίστα;



/monthly_2018_01/5a6c4649a7aec_fifa64.jpg.eed5c761c1b33e186e77899f3af0b92e.jpg


Ενημερώθηκε και η λίστα.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εντοπίστηκε ακόμη ένα ελληνικό παιχνίδι, το GASP. Παρακαλώ όπως ενημερωθεί η λίστα.

GASP.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γιάνναρε μας παίρνεις την δουλειά? :p χαχα

Αστειεύομαι!
Έχω καιρό να κάνω update!
Θα επιστρέψω το απόγευμα με κανα 2 προσθήκες ακόμα νομίζω.. πρέπει να τσεκάρω τις φωτό μου :p
 
Γιάνναρε μας παίρνεις την δουλειά? :p χαχα

Αστειεύομαι!
Έχω καιρό να κάνω update!
Θα επιστρέψω το απόγευμα με κανα 2 προσθήκες ακόμα νομίζω.. πρέπει να τσεκάρω τις φωτό μου :p
:) Κώστα είναι πολύ ωραίο το θέμα που πίστεψέ με το παρακολουθώ στενά και με την πρώτη ευκαιρία τσακ ποστάρω. 
 
Αρκετό καιρό χωρίς update!
Βασικά είναι δύσκολο πλέον.. είμαστε στα 130/239 επιβεβαιωμένα παιχνίδια με φωτό..

Μελέτησα λίγο το νήμα και είδα ότι κάποιες φωτό δεν εμφανίζονται.. οπότε θα προσθέσω κάποιες όπου είτε έχουν χαθεί είτε τα παιχνίδια φαίνονται καλύτερα από τις φωτό που τα είχαμε επιβεβαιώσει..

Buck Bumble που έχει χαθεί.. Star Wars: Shadows of the Empire με Itochu που έχει χαθεί..
Καλύτερες φωτό από τα Aero Gauge, Iggy's Reckin' Balls, Kirby 64, Mischief Makers, Snowboard Kids, World Cup 98.

Αύριο με αφορμή την συμπλήρωση 2 ετών από το τελευταίο μου update, θα επιβεβαιώσω κάποια καινούργια από τη λίστα! :p

Buck.jpg

Aero.jpg

Iggy's.jpg

Kirby.jpg

Mischief.jpg

Snow Kids.jpg

Star.jpg

World.jpg
 
Στο αρχικό ποστ έχουμε να κάνουμε προσθήκες? 
 
Πίσω
Μπλουζα