Ελληνικές σειρές που επιθυμούμε σε DVDs

kostikas11 είπε:
εγω θα ηθελα [edited].....[/edited] μονο 9 επεισοδια αλλα το θρλω καντε τα κουμαντα σας????????
Αγαπητέ kostikas11, το ποστ σου παραπέμπει σε αγγελία αγοράς, η οποία απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ (σύμφωνα με τους νέους κανονισμούς των αγγελιών, επιτρέπεται μόνο η ανταλλαγή και τα χαρίζονται). :)

Σε παρακαλώ τροποποίησε το ποστ σου, ώστε να μην αντιβαίνει τους κανονισμούς!

Ευχαριστώ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σ' αγαπώ μ' αγαπάς. Πάντα προβάλλεται πετσοκομμένο. Ας την βγάλουν επιτέλους ολόκληρη σε DVD να την έχουμε να την βλέπουμε.
 
Θέλω το Απαγορευμένο επεισόδιο των Δύο ξένων,και γενικά σειρές όπως Ντόλτσε Βίτα,Δύο Ξένοι,τα οποία πετσοκόπηκαν!Επίσης θα ήθελα και δις εξαμαρτείν!

Καλό θα ήταν να κάνουν ένα dvd με κομμένες σκηνές από διάφορες σειρές,ή κάποιο είδος τηλεταινίας για την κάθε σειρά!
 
thebest20 είπε:
Θέλω το Απαγορευμένο επεισόδιο των Δύο ξένων
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί αυτό το επεισόδιο θεωρείται απαγορευμένο, είναι το επεισόδιο στο οποίο η Μαρίνα αποκαλύπτει στην Ντένη ότι το παιδί που περιμένει είναι του Κωνσταντίνου και η Ντένη της απαντάει "Είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου... μετά τη μεταπολίτευση!"
 
Επειδή ο Μαρκοράς βάζει το κοριτσάκι να πάρει τηλέφωνο τη Μαρίνα,και να της λέει ακατάλληλες λέξεις!Και αυτό επαναλαμβάνεται 2-3 φορές τουλάχιστον!
 
D@redevil είπε:
Αγαπητέ kostikas11, το ποστ σου παραπέμπει σε αγγελία αγοράς, η οποία απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ (σύμφωνα με τους νέους κανονισμούς των αγγελιών, επιτρέπεται μόνο η ανταλλαγή και τα χαρίζονται). :)
Σε παρακαλώ τροποποίησε το ποστ σου, ώστε να μην αντιβαίνει τους κανονισμούς!

Ευχαριστώ! :)
φιλε τι λες τωρα λες να μην ξερω οτι κοπηκαν οι αγγελιες πωλησης κακως βεβαια αλλα δες καλυτερα των τιτλο που εβαλα τον σχολιασμο μου δεν ειπα δεινω 15 ευρω θελω dr.ρουλη ειπα θα ηθελα να εχω στην συλλογη μου dr.ρουλη μην βιαζεσαι πριν κανεις edit κατι ΦΙΛΕ
 
kostikas11 είπε:
φιλε τι λες τωρα λες να μην ξερω οτι κοπηκαν οι αγγελιες πωλησης κακως βεβαια αλλα δες καλυτερα των τιτλο που εβαλα τον σχολιασμο μου δεν ειπα δεινω 15 ευρω θελω dr.ρουλη ειπα θα ηθελα να εχω στην συλλογη μου dr.ρουλη μην βιαζεσαι πριν κανεις edit κατι ΦΙΛΕ
Να με συγχωρείς, αλλά μάλλον σφάλλεις κάπου.

Όταν διαλαλείς στο ποστ σου ότι "θέλω το ΧΨΖ και δίνω καλά λεφτά", το ποστ σου παίρνει άλλη τροπή και πλέον παύει να είναι ενημερωτικό. Σε παρακαλώ (και σε προκαλώ αν θες) να διαβάσεις οποιοδήποτε ποστ θες μέσα στο φόρουμ - πουθενά δε θα δεις να υπάρχει ποστ σαν το δικό σου. Όλα τροποποιούνται από τη διαχειριστική ομάδα.

Σε κάθε περίπτωση, σε παρακαλώ όταν έχεις κάποιο πρόβλημα με ενέργεια που έχει γίνει από κάποιο moderator, ν' απευθύνεσαι με πμ σε αυτόν (σ' εμένα, στην προκειμένη περίπτωση) και όχι να παρεμβάλλεις σχόλια μέσα στη συζήτηση.

Τα offtopic θα διαγραφούν, αμέσως μόλις ενημερωθεί το μέλος. Ευχαριστώ.
 
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΑΜΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΕ DVD ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΠΕΤΣΟΚΟΒΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ!
 
Μία και μοναδική σειρά,το φάντασμα
 
Εκμέκ παγωτό, Απαράδεκτοι, Χαίρε Τάσο καρατάσο, Ντόλτσε βίτα θα σκεφτώ κι άλλες.
 
taksidiotis είπε:
Μία και μοναδική σειρά,το φάντασμα

Το "Φάντασμα" πολυ συντομα θα ειναι διαθεσιμο προς θεαση στην επισημη σελιδα της ΕΡΤ. Υπομονή...
 
Oι Σειρές που θα ήθελα να βγουν σε dvd είναι οι εξης

1. Οι φρουροί της ΑχαΪας

2. Οι τελευταίοι εγγονοι

3. Οι 2 ξενοι

4. Dolce vita

5. Εμεις και εμεις

6. Το Ρετιρε

7. Οι Μικρομεσαιοι

8. Μανα είναι μονο μία

9. Απών

10. Βεντέτα

11. Δεληγιαννειο Παρθεναγωγείο

12. ιχνη

13. Λωξάντρα

14. Η εκτέλεση
 
Πίσω
Μπλουζα