Επαναλήψεις Ελληνικών Τηλεοπτικών Σειρών

απορω πως σκεφτηκανε να βγαλουν κατι τετοιο.δεν το παρακολουθησα ποτε.

το παλιο ηταν σουπερ.δεν το εχανα.

και αν το ξαναβαλουν θα προσπαθω να μην το χανω
 
Μια φίλη μου που βλέπει το καινούριο λέει ότι είναι ωραίο. Εγώ όμως είμαι κατά των remake.
 
Κι εγώ κατά των off topics χαχα!!

Παιδάκια περιοριστείτε παρακαλώ πολύ στις επαναλήψεις των ελληνικών σειρών! :) )
 
καθώς τελείωσαν οι φετινές σειρές του mega και τα καθημερινά του και η παττυ. οι επαναλήψεις έχουν ως εξής: μέχρι 24/6: 15:00 ντόλτσε βίτα και 16:00 μ και μ (πρόσφατο) ενώ από την δευτέρα 30/5: 17:20 σ' αγαπώ μ' αγαπάς (μέχρι 17/6) 18:00 παττυ (δεν την χόρτασαν όλο το χειμώνα και τα σκ πρέπει να την φάμε όλο το καλοκαίρι) και στις 19:00 το χιλιοπαιγμένο 50-50. από σάββατο 4/6 καθώς οι επαναλήψεις της παττυ το πρωί τελειώνουν αύριο, υπάρχει μια μικρή ελπίδα να δούμε στη ζώνη 10:00-12:50 (σάββατο) και 10:00-12:30 (κυριακή) παλιές σειρές (π.χ. ρετιρέ, το δις εξαμαρτείν) ή καμία πρόσφατη "επιτυχία". το δεύτερο να μην γίνει.
 
johnmar94 είπε:
καθώς τελείωσαν οι φετινές σειρές του mega και τα καθημερινά του και η παττυ. οι επαναλήψεις έχουν ως εξής: μέχρι 24/6: 15:00 ντόλτσε βίτα και 16:00 μ και μ (πρόσφατο) ενώ από την δευτέρα 30/5: 17:20 σ' αγαπώ μ' αγαπάς (μέχρι 17/6) 18:00 παττυ (δεν την χόρτασαν όλο το χειμώνα και τα σκ πρέπει να την φάμε όλο το καλοκαίρι) και στις 19:00 το χιλιοπαιγμένο 50-50. από σάββατο 4/6 καθώς οι επαναλήψεις της παττυ το πρωί τελειώνουν αύριο, υπάρχει μια μικρή ελπίδα να δούμε στη ζώνη 10:00-12:50 (σάββατο) και 10:00-12:30 (κυριακή) παλιές σειρές (π.χ. ρετιρέ, το δις εξαμαρτείν) ή καμία πρόσφατη "επιτυχία". το δεύτερο να μην γίνει.
Σε αυτό το thread αναφέρουμε επαναλήψεις σειρών που προβλήθηκαν μέχρι το 1999. Οι υπόλοιπες δεν αφορούν το retromaniax.
 
Από τη Δευτέρα 6/6 και κάθε πρωί στις 11, η ΕΤ1 θα προβάλλει για ακόμα μια φορά, την πολύ καλή σειρά "Κάμπινγκ" (1989).
 
johnmar94 είπε:
καθώς τελείωσαν οι φετινές σειρές του mega και τα καθημερινά του και η παττυ. οι επαναλήψεις έχουν ως εξής: μέχρι 24/6: 15:00 ντόλτσε βίτα και 16:00 μ και μ (πρόσφατο) ενώ από την δευτέρα 30/5: 17:20 σ' αγαπώ μ' αγαπάς (μέχρι 17/6) 18:00 παττυ (δεν την χόρτασαν όλο το χειμώνα και τα σκ πρέπει να την φάμε όλο το καλοκαίρι) και στις 19:00 το χιλιοπαιγμένο 50-50. από σάββατο 4/6 καθώς οι επαναλήψεις της παττυ το πρωί τελειώνουν αύριο, υπάρχει μια μικρή ελπίδα να δούμε στη ζώνη 10:00-12:50 (σάββατο) και 10:00-12:30 (κυριακή) παλιές σειρές (π.χ. ρετιρέ, το δις εξαμαρτείν) ή καμία πρόσφατη "επιτυχία". το δεύτερο να μην γίνει.
Ωω, δεν αντέχω άλλο ''Ρετιρέ!''

Καλύτερο το ''Δις εξαμαρτείν''!!
 
Δε ξέρω αν αυτό σας λέει κάτι για τις καλοκαιρινές επαναλήψεις του MEGA αλλά από 26 Ιουνίου αρχίζει το "Πολύ την Κυριακή".
 
konkar είπε:
Δε ξέρω αν αυτό σας λέει κάτι για τις καλοκαιρινές επαναλήψεις του MEGA αλλά από 26 Ιουνίου αρχίζει το "Πολύ την Κυριακή".
Α, πρόκειται για το αποκορύφωμα του φετινού καλοκαιριού... Μα τι ευφυής σκέψη να προβληθεί πάλι αυτό το αξιοπρεπέστατο και υψηλής αισθητικής σόου. Ω ναι, love mega.

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε, μόνο σειρές μέχρι το 99 και ααααν, μας απασχολούν....
 
sunset89 είπε:
Α, πρόκειται για το αποκορύφωμα του φετινού καλοκαιριού... Μα τι ευφυής σκέψη να προβληθεί πάλι αυτό το αξιοπρεπέστατο και υψηλής αισθητικής σόου. Ω ναι, love mega.
Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε, μόνο σειρές μέχρι το 99 και ααααν, μας απασχολούν....
Τελικά '99, κλείσαμε?? Γιατί βλέπω μια '95 μια '99 κι έχω μπερδευτεί.
 
konkar είπε:
Τελικά '99, κλείσαμε?? Γιατί βλέπω μια '95 μια '99 κι έχω μπερδευτεί.
1999 είναι το όριο σειρών ΜΟΝΟ για το ΠΑΡΟΝ thread. Με το σκεπτικό ότι τα ιδιωτικά κανάλια μετρούν ζωή μέχρι τότε, ακριβώς μιας δεκαετίας που περιλαμβάνει αξιόλογες δουλειές.

1995 είναι το γενικό όριο του φόρουμ.
 
Για όσους πιθανόν δε γνωρίζουν στη WebTv του ΑΝΤ1 έχουν ανέβει ολοκληρωμένες οι σειρές Μια γυναίκα από το παρελθόν, Εκτέλεση, Κίτρινος φάκελος, Και εύθυμη και χήρα, Μάμα μία.
 
και ο κανονιέρης και η βεντέτα ενώ σήμερα θα τελειώσουν οι βαρβαρότητες
 
Ευχάριστα νέα! Από 28/6 στις 2:30 μια πολυαγαπημένη και σπανίως παιγμένη αστυνομική σειρά... ¨Φόνος Χωρίς Ταυτότητα"

UPDATED: Από 29/6 στις 3:30 έρχονται οι ¨Τελευταίοι Εγγονοί¨του Τάσου Αθανασιάδη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μανία που έχει το mega να βάζει σε επανάληψη αυτές τις σειρές μέσα στα άγρια μεσάνυχτα και το μεσημέρι να βάζει τα χιλιοπαιγμένα "Ντόλτσε βίτα", "Δύο ξένοι" κ.λ.π.
 
σουπερ!!! μακαρι να βαλουν αργοτερα και "το μυστικο του αρη μπονσαλεντη"
 
Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ ! ! !

Μπράβο στο MEGA που αποφάσισε επιτέλους να ανασύρει από το Αρχείο του δύο αγαπημένες σειρές από τα πρώτα χρόνια λειτουργίας του.

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση παιδιά.
 
Περιμένουμε εναγωνίως τον Πέτρο με τα κορίτσια του... για τον Ιούλιο
 
Εγώ "την αίθουσα του θρόνου" περιμένω! :)
 
Πίσω
Μπλουζα