Ερωτοδικείο - Αυτόφωρο και λοιπά

Η Πέπη μου φαινόταν οτι έκανε απλά το χαβαλέ της χωρίς να αναρωτηθεί ποτέ πού είναι και τί κάνει :)
 
Ε ναι το χαμένο ύφος και τα άσχετα τσιτάτα ήταν μέρος της παράστασης! Δεν πιστευω ομως πως έκανε χαβαλέ, νομιζω πως η κοπέλα αθώα και αφελέστατα νομιζε πως κτιζει καριερα στην σοου-μπιζ! Αραγε οι εν λογω σταρ έδωσαν αργοτερα συνεντευξεις για να μας εξηγησουν σε τι ακριβως νομιζαν πως συμμετείχαν και πώς βλέπουν τους τοτε ρολους τους σήμερα; Εχω χάσει επεισοδια λογω μετανάστευσης!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rakeesh είπε:
Εγω αντιθετα πιστευω οτι η Μιχαλονακου μπορει να μη τους κοροΐδευε, αλλά τους ειρωνευοταν με τον τρόπο της. Ειχε υπόψη της πού ήταν και με ποιούς μιλούσε, και ο σοβαροφανής της τρόπος απλά είχε σκοπό να συνεισφέρει στη γελοιοποιηση της κατάστασης.
Συμφωνώ.

Ως γυναίκα με έπειθε πολύ (πολύ όμως) , αλλά ως παρουσιάστρια, ... ούτε για τρας εκπομπή δεν έκανε !
 
στο KONTRA που είναι τώρα έχει αλλάξει τελείως τις εκπομπές της.
 
Αποτελουσε την τελευταια ελπιδα μας, για assemble της παλαιας ηρωικης trash λεγεωνας...κριμα :(
 
Πόσο χρονών είναι τώρα η Μιχαλονάκου?Πάνω από 55?
 
Νομιζω πως πρεπει να ειναι πανω απο 55. Τι κανει τωρα γνωριζουμε? ειχα ακουσει κατι φημες πως το εχει ριξει στην θρησκεια και στα εθνικοπατριωτικα αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια.
 
Κάνει εκπομπή στο EXTRA 3 ή στο Kontra Channel (δεν θυμάμαι ακριβώς),αλλά μια φορά την έχω πετύχει και άλλαξα κανάλι!Είναι πολύ περίεργη εκπομπή και δεν κατάλαβα τι θέμα έχει!Πάντως δείχνει νεότατη!
 
Domenica είπε:
Νομιζω πως πρεπει να ειναι πανω απο 55. Τι κανει τωρα γνωριζουμε? ειχα ακουσει κατι φημες πως το εχει ριξει στην θρησκεια και στα εθνικοπατριωτικα αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια.
Οπως αναφερθηκε, παρουσιαζει εκπομπη (talk show) στο Κοντρα με διαφορα θεματα επικαιροτητας. Καλως ή κακως εχει παρουσιασει και θεματα σχετικα με συνωμοσιολογια/εσχατολογία κλπ
 
Πρέπει να ανασυσταθεί το Ερωτοδικείο. Θέλω να ξαναδώ κα Πατσιούρα, κα Κουφοπούλου, Διονύση τον Έφηβο.

Πού είναι ο Βάγκνερ, πού είναι ο Πουτσίνι, πού έχουν πάει όλοι εκείνοι; :p
 
Joaquin Sorolla είπε:
Πρέπει να ανασυσταθεί το Ερωτοδικείο. Θέλω να ξαναδώ κα Πατσιούρα, κα Κουφοπούλου, Διονύση τον Έφηβο.
Πού είναι ο Βάγκνερ, πού είναι ο Πουτσίνι, πού έχουν πάει όλοι εκείνοι; :p
Μπορουμε για αρχη να τους εντοπισουμε μεσω του κατωθι Thread:

Που βρισκονται σημερα τα αστερια της TrashTV?
 
:D

Μπράβο, πολύ καλό thread! Θα το παρακολουθώ!
 
Ένα απόσπασμα από το Ερωτοδικείο του 1997. Προσέξτε το Ε! Προβαλλόταν και σε επανάληψη τότε! Υπάρχει κάποιο μοντάζ και βέβαια ένας καυγάς της κυρίας Λουκά με την κυρία Κουμαριανού.


 
Πω πω, πρωϊνό flashback!

Δεν το πιστεύω ότι υπάρχει thread & για το Ερωτοδικείο! Μιλάμε για την πλέον παρακμιακότερη εκπομπή, που όμως παρακολουθούσα ανελλιπώς.... Περισσότερο σαν case study αντιμετώπιζα το κάθε επεισόδιο με τη [ΘΕΑ!] Μιχαλονάκου να συντονίζει συζητήσεις μεταξύ ανθρώπων που έμελλε ν' αποτελέσουν την 1η (αλλά ακόμα κραταιά) φουρνιά του Trash TV.

Θα συμφωνήσω κι εγώ! Ανασύσταση του Ερωτοδικείου τώρα! :p

[edit] Stakovie, θεϊκό το απόσπασμα! :thumbup:
 
[Edit] Σου μετέτρεψα τα greeklish σε ελληνικά. Όπως παρατηρεί και η D@redevil πιο κάτω τα επόμενα ποστ θα διαγραφούν ανεξαρτήτου περιεχομένου. Ήδη έχει προηγηθεί και μια ακόμα προειδοποίηση [edit]

το αυτόφωρο είχε και underground είδωλα στο κοινό όπως πχ ο γεωλόγος ένας ασπρομάλλης γερος με κοτσίδα που ήθελες μεταφραστή για να καταλάβεις τι έλεγε

το στούντιο του ερωτοδικείου (η του αυτοφωρου) είχε γίνει Metal Club για ένα διάστημα πίσω από τον Aγιο Παντελεήμονα :D

schizo είπε:
Χμ... νομίζω ότι δεν αναφέρθηκε:
Ατέλειωτες ώρες βίντεο κλιπ με την Άννα Μαρώνη και διαφημίσεις "Ψησταριές ΛΕΩΝΙΔΑΣ" από το θρυλικό κανάλι... ΙΤΑ8!!!
μου φαίνεται ότι αυτή η τραγουδιάρα ήταν γκόμενα του ιδιοκτητη του καναλιού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε Metal Trasher, καλώς ήρθες!

Επειδή βλέπω ότι είναι τα πρώτα σου ποστ, θα ήθελα να σε παραπέμψω στους κανονισμούς μας! :)

Να ξέρεις ότι τα greeklish απαγορεύονται στο φόρουμ μας - οπότε τα μελλοντικά greeklish posts θα διαγράφονται...
 
ενα αποσπασμα απο ερωτοδικειοhttp://www.youtube.com/watch?v=dxXevebYZMA

thanks to Παολα Ρεβενιωτη
 
Πίσω
Μπλουζα