Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2010 edition)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
202
Μια και οι αντίστοιχες περσινές σας ευχές ήταν απολαυστικές, θα μου επιτρέψετε να σας τις ξαναζητήσω.

Την Πέμπτη 21/10 αναχωρώ για το Ντίσελντορφ της Γερμανίας όπου θα διεξαχθεί το ετήσιο Παγκόσμιο Κύπελλο Kick Off 2. Φέτος είναι μια ιδιαίτερη χρονιά καθώς πρόκειται για την 10η διοργάνωση, ενώ συμπληρώνονται και 20 χρόνια από την κυκλοφορία του αγαπημένου μας παιχνιδιού. Προσκεκλημένος είναι ένας εκ των δημιουργών του Kick Off 2, ο Steve Screech ο οποίος και θα τιμηθεί αναλόγως.

Η πορεία μου στα χρόνια που διοργανώνεται το event:

2001: 1ος :D

2002: 2ος :cool:

2003: 3ος ;)

2004: Απών για λόγους υγείας :cry:

2005: 3ος ;)

2006: 5ος :(

2007: 7ος :eek:

2008: 3ος ;)

2009: 4ος :xm:

2010: Ποιος ξέρει; Έχω ως στόχο μια θέση στην οχτάδα και βλέπουμε...

Αν και είναι ιδιαίτερα δύσκολο, θα επιχειρήσω να προσθέσω ένα μεταλλιάκι για την χώρα μας στον σχετικό πίνακα:

Medals.jpg
 
Άλκη εύχομαι τα καλύτερα...μην σε νοιάζει η θέση στην συγκεκριμένη φάση αφού και η συμμετοχή είναι τιμή!
 
Φαντάσου οτι παίζεις με μένα και θα γεμίσεις τα αντίπαλα δύχτια σαν ψαράς σε τράτα.
 
Καλη τύχη!

Εαν κερδισεις μεταλιο (1η -3η θέση) οποσδηποτε αναμνηστικη φωτογραφια με το τροπαιο στην επομενη συναντηση του Forum.
 
Άλκη, εύχομαι να σαρώσεις! (βάλτους 5-6 γκολάκια κι από μένα)
 
Πάρτους τα σώβρακα και κάντα λάβαρα μορφή!!!!!!!!!!!!!!!
 
Καλή επιτυχία. Να περάσεις καλά πάνω απ'όλα!
 
Καλη τυχη Αλκη.. :D

σκιστους ολους εκει :D :D :D
 
Καλή τύχη και καλή διασκέδαση ;)
 
Μιας και την ευχη του pookyman δεν την καταλαβα :p σου ευχομαι να τους παρεις τα λαβαρα και να τα κανεις σωβρακα ;)

Καλη επιτυχια Αλκη !!
 
Καλή επιτυχία!!! Εύχομαι πρωτιά! :)
 
Καλη τυχη alkis !!!
 
Καλή επιτυχία και πάνω απ'όλα καλή διασκέδαση !!!
 
Καλή τύχη, Αλκη !! :thumbup:
 
Καλη τυχη και δειξτους τι παει να πει τσολιας!

Και με την εμφανιση ΑΕΚ φυσικα !!
 
Καλη τυχη και καλα να περασεις!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα