Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2012 edition)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
199
Όπως κάθε χρόνο -τουλάχιστον μέχρι να μου πείτε ότι δεν αντέχετε άλλο-, ανοίγω αυτό το θέμα για να μου στείλετε τις ευχές σας ώστε να με συνοδέψουν στο ταξίδι μου.

Στις 16 Νοεμβρίου αναχωρώ για το Μιλάνο όπου θα διεξαχθεί το 12o Παγκόσμιο Κύπελλο Kick Off 2. Για όσους δεν γνωρίζουν τι είναι αυτό, πρόκειται για ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου που κυκλοφόρησε το 1990 για Amiga. Φέτος στέλνουμε δυνατή ομάδα καθώς πέντε Έλληνες θα κάνουν το ταξίδι, μεταξύ των οποίων και ο έτερος Retromaniac Uninvited, παρόλα αυτά οι προσδοκίες μας είναι αρκετά χαμηλές καθώς αναμένεται να είναι η δυσκολότερη διοργάνωση όλων των εποχών, με σχεδόν όλα τα μεγάλα ονόματα παρόντα. Ακόμα και μια θέση στα προημιτελικά σε αυτό το παγκόσμιο θα είναι επιτυχία, το δε μετάλλιο δεν θα πω ότι αποκλείεται αλλά δεδομένης και της ελλιπέστατης προετοιμασίας μας -που καιρός για παιχνίδι με όσα γίνονται...- μάλλον συγκεντρώνει ελάχιστες πιθανότητες. Πάνω απ' όλα πάμε για να περάσουμε καλά και να συναντήσουμε παλιούς φίλους όπως πάντα!

Η πορεία μου στα χρόνια που διοργανώνεται το event:

2001: 1ος :D (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2002: 2ος :cool:

2003: 3ος ;) (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2004: Απών για λόγους υγείας :cry:

2005: 3ος ;)

2006: 5ος :(

2007: 7ος :eek:

2008: 3ος ;)

2009: 4ος :xm: (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2010: 5ος :(

2011: 2ος :cool:

Η παγκόσμια κατάταξη

Ο πίνακας των μεταλλίων:

Medals.jpg
 
Φάτους και πάλι Άλκη. Καλή επιτυχία :D

Και στον Uninvited επίσης.
 
Aντε ρε αλανι παρτους τα σωβρακα ποιους νορβηγους τωρα και δανους και γερμανους και σουηδους και ολα τα αλλα τα λιμα.Διδαξε για ακομα μια φορα την αθανατη ελληνικη μαγκια.Καλη επυτηχια φιλε :award: Καλη επυτηχια επισης και στον αλλο φιλο.
 
Καλη επιτυχια και περιμενουμε επιστροφη με το κυπελο!! :award:
 
Καλη επιτυχιαααααααααα
 
Ελπιζω οταν γυρισεις να εχεις αναβαθμιστει σε ΚickOff World Champ!
 
Αλκη η θεση του ειναι εδω - βαλτε τα δυνατα σας :cool:

attachment.php
 
Καλή επιτυχία Άλκη και Uninvited!
 
Είναι από τις φορές που η διαχρονικότητα έχει μεγαλύτερη αξία.Καλή επιτυχία παιδιά, απολαύστε κάθε στιγμή.
 
Άλκη καλή επιτυχία (και στους υπόλοιπους Έλληνες, βεβαίως-βεβαίως) και σου έυχομαι να ξανανακηρυχθείς Παγκόσμιος Πρωταθλητής στο... kick-boxing!!! :p :cool:
 
Σου ευχομαι καλη τυχη οπως παντα.

Αλλωστε δεν χρειαζεται να κανεις σουπερ εμφανιση για να κερδισεις, χρειαζεται και τυχη (βλεπε χθεσινη εθνικη Ελλαδος).

Παντως το μεταλλιο το εχεις στο τσεπακι σου :award:
 
Καλό ταξίδι ! Πρώτα απ' όλα να περάσεις καλά και να μαζέψεις κι άλλες τέτοιες αναμνήσεις !!!

Επειτα, όλο και κάποιο παιδί, ανήψι κλπ θα έχεις να σου φωνάζει: "Τάλλιο, τάλλιο !!!" :D :D:D
 
Απειροελάχιστη, έως μηδαμινή, σημασία έχει αν θα καταφέρει κάποιος από την ελληνική αποστολή -και εν προκειμένω εσύ Άλκη ή ο Uninvited- να βγει 1ος, 3ος ή 5ος.

Αυτό που μετράει και που έχει μακράν τη μεγαλύτερη σημασία είναι ότι καταφέρνετε και εξακολουθείτε να (παρ)ακολουθείτε τη διοργάνωση, να συμμετέχετε και να περνάτε καλά.

Καλά να περάσετε και πάλι λοιπόν!
 
Αν και καθυστερημένα, να ευχηθώ ό,τι καλύτερο. Πάνε και δώσ' τα όλα!

Στην τελική, μην ξεχνάς ότι για μας, πάντα νικητής θα είσαι! :flower:

Τις ευχές μας για καλή επιτυχία και στον άλλο συμμετέχοντα! ;)
 
Σηκώστε τη σημαία μας ψηλά!

Είμαστε μαζί σας!

Και μη ξεχνάτε την άμυνα!

attachment.php
 
Τοκ τοκ !!!! Άργησα λίγο αλλά αφήστε με να μπω να ευχηθώ και εγώ. Ό,τι καλύτερο και για τους δυο σας εύχομαι.
 
"Παιδιά, της Ελλάδος παιδιά", εύχομαι για μία ακόμη φορά καλή επιτυχία !! :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή τύχη και με την κούπα! :award:
 
Πίσω
Μπλουζα