Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2013 edition)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
199
Ανοίγω το ετήσιο θέμα για να μου στείλετε τις ευχές σας, ώστε να με συνοδέψουν στο ταξίδι μου.

1η Νοεμβρίου πετάω για το Voitsberg της Αυστρίας, όπου θα διεξαχθεί το 13o Παγκόσμιο Κύπελλο Kick Off 2. Για όσους δεν γνωρίζουν τι είναι αυτό, πρόκειται για ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου που κυκλοφόρησε το 1990 για Amiga. Εντελώς απροπόνητος λόγω... γεννητουριών στο σπίτι, αλλά δυστυχώς και λόγω κατακόρυφης πτώσης του ενδιαφέροντος για το "άθλημα" στην Ελλάδα (δεν κάναμε ούτε ένα τουρνουά φέτος), με καμία προσδοκία για καλό πλασάρισμα αλλά με πολλή όρεξη για άλλο ένα ταξίδι στο όνειρο και ατέλειωτο retrogaming με τα φιλαράκια μου. Όπως και πέρυσι στο Μιλάνο, έτσι και φέτος θα μας τιμήσει με την παρουσία του ο δημιουργός του παιχνιδιού Dino Dini. Φοβάμαι όμως πως αυτή τη φορά θα είμαι ο μοναδικός Έλληνας που θα πάει.


Η πορεία μου στα χρόνια που διοργανώνεται το event:

2001: 1ος :D (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2002: 2ος :cool:

2003: 3ος ;) (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2004: Απών για λόγους υγείας :cry:

2005: 3ος ;)

2006: 5ος :(

2007: 7ος :eek:

2008: 3ος ;)

2009: 4ος :xm: (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2010: 5ος :(

2011: 2ος :cool:

2012: 7ος :eek:

Ο πίνακας των μεταλλίων:

Medals.jpg
 
alkis21 είπε:
με καμία προσδοκία για καλό πλασάρισμα αλλά με πολλή όρεξη για άλλο ένα ταξίδι στο όνειρο και ατέλειωτο retrogaming με τα φιλαράκια μου.
Μην το πας ετσι ποτε δεν ξερεις. Ισα ισα απο την απραξια εχεις "διψα" για παιχνιδι που μπορει να σου ανεβασει την αποδοση :D .

Καλη τυχη ευχομαι :award: .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
...........

 

 


gggwr.jpg
 
Kαλη επιτυχια Αλκη!!!
 
Και μονο που θα κανεις την τρελα σου και αυτο που γουσταρεις φτανει και περισευει.Καλη επιτυχια φιλε.
 
metalcandyman είπε:
Και μονο που θα κανεις την τρελα σου και αυτο που γουσταρεις φτανει και περισευει.Καλη επιτυχια φιλε.
+1 Καλή επιτυχία ! :cheers:
 
Καλη επιτυχια Αλκη σου ευχομαι!!!! :thumbup:
 
Είναι απίστευτο το πως περνάει ο καιρός...

Good luck και καλωσήρθες στο club των μπαμπάδων! :baby2:
 
Καλη επιτυχια και με τη νικη!!!!!!
 
Είσαι μια σταθερή αξία, όταν όλα γύρω μας αλλάζουν! :)

Άλκη, εύχομαι ό,τι και να γίνει, προπαντός να περάσεις καλά!

(τώρα εγώ αν ρωτήσω πότε έγινες μπαμπάς, θα με πάρετε με τις ντομάτες, ε! :biglaugh:)

Καλή δύναμη & καλά αποτελέσματα!

...και μην ξεχνιόμαστε: Σκίστους όλους! :award:
 
Καλή τύχη Αλκη, αθεράπευτε kickoffίστα !!

Σε θαυμάζω που καταφέρνεις και τηρείς τις "παραδόσεις". :D
 
Άλκη, καλή επιτυχία σου εύχομαι! :thumbup:

Μη μασάς!

Όπως έλεγε και ο Πούσκας: "11 αυτοί, 11 και εμείς!" ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
(τώρα εγώ αν ρωτήσω πότε έγινες μπαμπάς, θα με πάρετε με τις ντομάτες, ε! :biglaugh:)
26 Απριλίου! Μάλλον δεν σας βομβαρδίζω αρκετά με φωτογραφίες στο Facebook, θα φροντίσω να βάζω πιο συχνά!
 
Θα σκέφτεσαι οτι θα είναι το πρώτο τρόπαιο που θα αφιερωθεί στο παιδί και θα τους σκίσεις όλους :D ;)

Mε την νίκη εύχομαι Άλκη και προπάντων να περάσεις καλά στη διοργάνωση.
 
Άλκη καλη επιτυχία και φόρα κιτρινόμαυρα, ξέρεις εσύ ;)
 
metalcandyman είπε:
Και μονο που θα κανεις την τρελα σου και αυτο που γουσταρεις φτανει και περισευει.Καλη επιτυχια φιλε.
Ναι ρε φιλε...ακριβως...καλη επιτυχια να εχεις και να φερεις τροπαιο για το νεο μελος της οικογενειας... :headbang:
 
1oν: Να χαιρεσαι το μικρο σου!

1α: GOOD LUCK!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα