"Εφυγε" κι ο Χάρρυ Κλυν.....

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Rygar
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Στο discogs εχει 6 κομματια και λογικες, πιστευω, τιμες.
Θα το τσεκάρω freaktmp γιατί το ξέρω το Disgogs και έχω δει να πουλάει κάποια πολύ καλά κομμάτια κασσέτες και δίσκους (είμαι στην αναζήτηση και για αγορά πικάπ)
 
LP ''Αποκάλυψις'' (1990) από την δισκοθήκη μου:
20240716_191445.jpg20240716_191747.jpg20240716_191843.jpg20240716_191922.jpg20240716_192029.jpg20240716_192101.jpg
 
Video snack (Χάρρυ, Ζούγα, Μπουλάς)
Ο Χάρρυ δεν συμμετείχε στην διαφήμιση του Video Snack... Απλά είναι ένα κολάζ διαφημίσεων από εκπομπή της ΕΡΤ και κατά την διάρκεια της διαφήμισης του Video Snack με Ζούγα και Μπουλά παρεμβάλλεται η διαφήμιση του Χάρρυ Κλυνν για τα Φουντούνια. (Εξ' άλλου και τα 2 σνακ ήταν από την ίδια εταιρία μπορεί για αυτό στην εκπομπή της ΕΡΤ να τις έβαλαν μαζί τις 2 διαφημίσεις)
 
Ο Χάρρυ δεν συμμετείχε στην διαφήμιση του Video Snack... Απλά είναι ένα κολάζ διαφημίσεων από εκπομπή της ΕΡΤ και κατά την διάρκεια της διαφήμισης του Video Snack με Ζούγα και Μπουλά παρεμβάλλεται η διαφήμιση του Χάρρυ Κλυνν για τα Φουντούνια.
Ρεμίξ ε; Δεν το παρατήρησα
 
Ρεμίξ ε; Δεν το παρατήρησα
Δεν ξέρω όμως... Γιατί να μην παίξουν κανονικά την διαφήμιση με τα φουντούνια όταν θα τελείωνε η προηγούμενη διαφήμιση και προτίμησαν να κάνουν παρεμβολή πριν τελειώσει η διαφήμιση του Video Snack?
 
Δεν ξέρω όμως... Γιατί να μην παίξουν κανονικά την διαφήμιση με τα φουντούνια όταν θα τελείωνε η προηγούμενη διαφήμιση και προτίμησαν να κάνουν παρεμβολή πριν τελειώσει η διαφήμιση του Video Snack?
Άγνωσται αι βουλαί του κτήτορος
 
Πίσω
Μπλουζα