Ε3 2012

Αυτο ειναι το επισημο annual Ε3 thread; ,περιμενω να το ανοιξεις παραδοσιακα!
 
Δεν είμαστε παραδοσιακοί. Είμαστε μεταρυθμιστές! :p
 
Περα απο το Τomb Raider Reboot-Origins ,δυο αλλα τρεϊλερακια ξεπεταχτηκαν.


Θα εχουμε ενα δυνατο weekend!


 


Metal Gear και Castlevania!!


 
Ελπιζω το νεο MGS να γυρισει στη φιλοσοφια του 3. Δεν θα αντεξω 100 ωρες βιντεο...
 
Δεν έχω παίξει το 4 μια και δεν έχω ps3, αλλά τα 2 (σε pc, ps3, xbox) και 3 τα θεωρώ από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει, και ούτε στιγμή δε βαρέθηκα τα μακρόσυρτα video…το αντίθετο μάλιστα…(ψιλό off, το μεταφέρετε/διαγράφετε)
 
Φέτος πάντως δεν θα πάω, οπότε γλιτώσατε το showing-off... :p
 
Δείτε εδώ για κάποιες ερωτήσεις που θα μπορέσετε να κάνετε σε άτομα του χώρου (gaming industry) την Τρίτη το βράδυ γύρω απο την Ε3

Τρίτη πρωί θα ανακοινώσουμε τους καλεσμένους

LINK

Έβαλα και το live stream όσο αφορά την SCEE και την Sony γενικότερα

E3 Live Streaming
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Cool αν και νομιζω της Σονυ ειναι αγρια χαραματα.Καπου ειχα τις ωρες...
 
Αδελαϊδα,Περθ και Νεο Δελχι βλεπω...το Κατω Πετρουλι Αχαϊας που'μαι γω δεν το'χει.


Ποιο καλο παιδι θα κανει την μετατροπη.


 

Καθε χρονο το ιδιο θεμα εχουμε :p
 
μασαω δαφνες...κανω μαντεψια...θα ειναι η πιο βαρετη, υποτονικη Ε3 ever. Ακομα και απο το περσινο αισχος
 
Wally είπε:
μασαω δαφνες...κανω μαντεψια...θα ειναι η πιο βαρετη, υποτονικη Ε3 ever. Ακομα και απο το περσινο αισχος
Βαρετη θα ειναι για σενα γιατι δεν εχεις τιποτα να ασχοληθεις.Αν ησουνα οπαδος της ΝΙΝΤΕΝDO δε θα σου φαινοταν καθολου βαρετη :p
 
Φραπε με 13 κουταλιες νεσκαφε για να μεινει το ματι ανοιχτο...ακουμε που σου λεω...εχω το κληρονομικο χαρισμα :)
 
Aν δεν δουμε νεο Hardware δεν δεν δεν..

 

Της Νιντυ το απ'αυτο το'δαμε περσι. :D
 
H N δεν μπορει να με εκπληξει.

GameCube-> Κολλησε 2 Gamecube και εβαλε και οπτικο ποντεσιομετρο = Wii -> Θα κολλησει 2 Wii και θα βαλει και μια ταμπλετα = WiiU...

Εχω ενα χασμουρητο...
 
Να πάρεις cipralex! :p

Ρε σεις θα σαρώσει η Ninty φέτος και δεν θα πείτε "κιχ" σε λίγες μέρες!!!!!!
 
Aν δεν ηταν και το U τοτε δεν την εσωζε την E3 τιποτα,αυτο και το Gears 4 και ελπιζω σε καμμια εκπληξη απο νεο Hardware απο τις δυο μεγαλες. :D
 
Πίσω
Μπλουζα