[Εl Greco] Kλόουν

Μεγειά σου Mytiny , να χαίρεσαι τον κλοουνίτο σου..!!! Και Μπράβο στον ElGrecoFanatic που σου έκανε τετοιο δώρο..!! Γιατι δωρο το οποίο είναι κομμάτι του παρελθόντος σου, είναι ότι καλύτερο το οποίο μπορεί να σου δωθεί..!! :flower:
 
Σημασία έχει ότι το χάρηκες , πάντως έτσι για να λέμε και την αλήθεια μπροστά σε αυτά που έχεις βρει και μας έχεις χαρίσει αυτό ειναι το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω #)
 
Σας ευχαριστώ παιδιά!! Αυτός ο κλόουν είναι πολύ χαραγμένος στη μνήμη μου, όπως και ένα αρκουδάκι που είχα μικρή!
 
Δεν μας εχεις μιλησει ποτε γι αυτο το αρκουδακι Mytiny..!! Για πες μπας και σε βοηθησουμε..... Θα χαρω πολύ αν το έχεις δει πουθενα στην συλλογη μου να στο δωσω.. :)
 
Τι καλός που είσαι... :flower: Ηταν ένα αρκουδάκι?σκυλάκι? που μοιάζει πολύ με τα ζαβολάκια, αλλά δεν το έχω δει στους καταλόγους... Ηταν σε μέγεθος μικρής παταπούφας (ίσως λίγο μεγαλύτερο), με καφέ τρίχωμα (σαν φλοκάτη) και μπορούσες να βάλεις τα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών του στο στόμα του! Φορούσε μια ροζ τούλινη κάπα με βούλες, την οποία έχω ακόμη. Και ναι, σας έχω μιλήσει γι'αυτό εδώ http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?17160-El-Greco-%D4%E1-%C6%E1%E2%EF%EB%DC%EA%E9%E1&p=269152&viewfull=1#post269152
 
Παντως πιστευω οτι εφοσον εχεις αυτη την καπα πρεπει να την φωτογραφισεις και να μας την δειξεις..!! Και ισως κατι θυμηθουμε, κατι δουμε....ειναι πολύ που ασχολουνται με τα παιχνιδια και ισως το εχουν ..!! Περιμενουμε φωτο..Απορω πως τοσο καιρο δεν μας το εχεις δειξει..!! :eek:
 
Τι γλύκα που είναι... :flower:

 


Μ' αρέσει που έχεις κρατήσει και το κουτί του!
:clap:
 
Juanita είπε:
Τι γλύκα που είναι... :flower:  


Μ' αρέσει που έχεις κρατήσει και το κουτί του!
:clap:
Ευχαριστώ!!!! :) Μάλλον γλύτωσε επειδη δεν επαιξα πολύ μαζί του!
 
Πίσω
Μπλουζα