Ζωγραφισμένα χαρτονομίσματα (τα αληθινά - όχι ψεύτικα!)

Κι εγώ είχα κάνει αρκετές τέτοιες καλλιτεχνίες! Αν και τα χαρτονομίσματα συνήθως τα έσκιζα μόλις μου τα έδιναν, δεν ήξερα τότε ότι έχουν αξία.:sure: Εγώ το είχα προχωρήσει καί στα κέρματα, τα έβαφα με μαρκαδόρους και τα ζύμωνα μέσα σε πλαστελίνη. Γινόταν εντελώς πράσινα τα καημένα. Ακόμα έχουμε ένα πράσινο κατοστάρικο για ενθύμιο!
 
Αν και δεν μουτζούρωνα ποτέ, όταν έβρισκα τέτοια χαρτονομίσματα προσπαθούσα να τα κρατάω. Το πιο γραμμένο που έχω είναι αυτό με μηνύματα από διάφορα άτομα και το είχα βρει κάπου στα μέσα των 90s

attachment.php


attachment.php


Μ'αρέσει πολύ αυτό που έχει γράψει η κοπέλα εδώ, πως έκλεισε τα 17!

attachment.php
 
QueenofHearts είπε:
Αν και δεν μουτζούρωνα ποτέ, όταν έβρισκα τέτοια χαρτονομίσματα προσπαθούσα να τα κρατάω. Το πιο γραμμένο που έχω είναι αυτό με μηνύματα από διάφορα άτομα και το είχα βρει κάπου στα μέσα των 90s(...)

Μ'αρέσει πολύ αυτό που έχει γράψει η κοπέλα εδώ, πως έκλεισε τα 17!

(...)
Εκπληκτικα δειγματα!!! Μακαρι να μπουν καποια στιγμη, να τα δουν και να θυμηθουν εκεινες τις στιγμες!!!

QueenofHearts σε χασαμε λιγο; :) Και γω χαθηκα λιγο βεβαια :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pardalotzatziki είπε:
Εκπληκτικα δειγματα!!! Μακαρι να μπουν καποια στιγμη, να τα δουν και να θυμηθουν εκεινες τις στιγμες!!!
QueenofHearts σε χασαμε λιγο; :) Και γω χαθηκα λιγο βεβαια :)
Ένας βασικός λόγος που τα ανέβασα είναι αυτός, μήπως και τα δουν! Θα ήταν απίστευτη στιγμή.

Συνήθως εμφανίζομαι όταν έχω να προσθέσω πράγματα ;)
 
Πίσω
Μπλουζα