ΗΡΘΕ !!!!!

δεν φαίνεται τίποτα...
 
ναι κατι μπερδεψα με imageshack.. :xm: :shake:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πως ανεβαζουμε φωτο ?ξεχασα..
 
Εγώ το βλέπω και εύχομαι καλορίζικο!!!

Άλλος ένας στην "οικογένεια" Vectrex-ο-κατόχων. :)
 
Αμάααααν ... τελικά εσύ είσαι σιγανό ποταμάκι...πότε πρόλαβες βρήκες, αγόρασες παρέλαβες...χαμπάρι κανείς δεν σε πήρε :wait2:

Τη φώτο δεεν μπορώ να τη δω...πήγαινε στη σελίδα του προφίλ σου και θα δεις δεξιά τα άλμπουμ με τις φωτογραφίες.

Δημιούργησε ένα αν δεν έχεις ήδη και ανέβασέ την εκεί...

Πάντως....

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟ :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Κι' ας μην το βλέπω είμαι σίγουρος ότι θα είναι πανέμορφο ;)

άντε ....πλάκα στην πλάκα έχει δημιουργηθεί μια πολύ καλή κοινότητα vecmaniacs στην Ελλάδα...

Μπράβο μας !!!!

Edit: την είδα τελικά τη φωτογραφία!!!

Μπράβο σου...φαίνεται σε πολύ καλή κατάσταση!!! και το χειριστήριο μοιάζει να κεντράρει άψογα...

Το μόνο...είναι ότι απότι βλέπω δεν έχεις οverlays....και πρέπει οποωσδήποτε να αποκτήσεις!!!!

Η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ
 
Νομίζω ότι τώρα με το link που βάζω εγώ θα μπορούν να την δουν όσοι έχουν πρόβλημα.

img2248ed3.jpg
 
ναι οντως αν και αποτι διαβασα πιο πολλοι το διασκεδαζουν πιο πολυ xωρις overlays...ειχε και ενα multicart με 32 παιχνιδια..ολα αυτα 35 ευρω κσι 33 μεταφορικα απο γαλλια...!!!

καλα ειναι τρομερο και με απιστευτη οθονη...

ευχαριστω maddog..!
 
simonkey είπε:
ναι οντως αν και αποτι διαβασα πιο πολλοι το διασκεδαζουν πιο πολυ xωρις overlays...ειχε και ενα multicart με 32 παιχνιδια..ολα αυτα 35 ευρω κσι 33 μεταφορικα απο γαλλια...!!!
καλα ειναι τρομερο και με απιστευτη οθονη...

ευχαριστω maddog..!
Καλά ...και εγώ έτσι έλεγα για τα overlay στην αρχή...αλλά δεν είχα...

κοινώς αυτό το λένε όσοι δεν έχουν μουαχαχαχαχα

Αν το multicart που σου έστειλαν μαζί είναι το Sean Kelly τότε είσαι απέιρως κ@λ@φαρδος...γιατί είναι πολύ καλό και ακριβούτσικο!!! ;)

Όσο για τηντ ιμή...τι να πω...τυχερός είσαι γιατί είχα τρεχάματα αυτές τις ημέρες με το error code και δεν το είδα τόσο χαμηλά που έκλεισε....αλλιώς θα στο είχα φάει.... :cool:
 
Μεγιες ρε simon!
 
plink!!!θα στο ετρωγα , μετα απο ενα βιντεακι στο youtube το πηρα αποφαση

..!!θα παρω και 2ο αν βρω σε τιμη καλη..
 
simonkey είπε:
plink!!!θα στο ετρωγα μετα απο ενα βιντεακι στο youtube το πηρα αποφαση..!!θα παρω και 2ο αν βρω σε τιμη καλη..
Τουλάχιστον να συννενοούμαστε...μην χτυπάμε τα ίδια λολ...

Το multicart δεν μου είπες..είναι το Sean Kelly τελικά?
 
εμμμ γαλλικο...κατι λεει στα γαλλικα.....!καλα υστερα απο πολυ παιχνιδι εχω να πω οτι πλεον ειναι οτι πιο κοντινο στα παλια arcade....
 
Με γειες simonkey...καλόπαιχτο και καλώς ήρθες στον σκληρό πυρήνα των Vectrex Owners - Fans !!!
 
Μπράβο ρε Simon για την επιλογή σου και καλορίζικο.

Ε - Ε - ΕΡΧΕΤΑΙ και το δικό μου. Πρέπει να κάνουμε απογραφή.
 
Μπράβο Simon μεγειές. Γινόμαστε όλο και περισσότεροι :)
 
maxouli είπε:
Μπράβο ρε Simon για την επιλογή σου και καλορίζικο.Ε - Ε - ΕΡΧΕΤΑΙ και το δικό μου. Πρέπει να κάνουμε απογραφή.
Αλλοι προς απογραφη, και αλλοι προς.. διαγραφη! ;)

Maxoyli, ξεχασα να σου πω οτι θα χρειαστεις μαχαιρι του rambo και βαλε για να το ξεπακεταρεις!!

Μεγιες simonkey! Kαλοπαιχτο!

To αγαλματακι με τον teflon να τα χωνει στην κιθαρα που το κονομησες?!?!?! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πόσοι είμαστε;;;
 
Gryzor είπε:
Λοιπόν, ελπίζω να μην ξεχνάω κανέναν.

Πρέπει να είμαστε οι παρακάτω..και μάλιστα με τη σειρά που τα αποκτήσαμε...

Geoanas

Maddog

Plink

Gtsamour

Gryzor

Teflon

StanfromGreece

SimonKey

Maxouli

Θέλουμε άλλους 2 για να κάνουμε ομάδα ποδοσφαίρου χεχε :cheers: :cheers:
 
Πείτε μου ότι δεν θα ήταν φοβερό να τα βάλουμε όλα δίπλα-δίπλα σε μελλοντική έκθεση...
 
Πίσω
Μπλουζα