ΗΡΘΕ !!!!!

Παιδια θεωρω οτι το GRM ειναι το forum με τα περισοτερα Vectrex.Αμα κανετε ενσταση περι μειονοτητας θα μπορεσετε να του αλλαξετε και ονομα :) GVM ισως? χαχαχα
 
Wally είπε:
Παιδια θεωρω οτι το GRM ειναι το forum με τα περισοτερα Vectrex.Αμα κανετε ενσταση περι μειονοτητας θα μπορεσετε να του αλλαξετε και ονομα :) GVM ισως? χαχαχα
χαχαχαχ....πρεπει να μας κάνεις ένα subdomain με δικό μας φόρουμ.... :wait2:
 
Μπλιμπλίκι power !!!! :bow: :bow: :bow:

Καλοπαίχνιδο simonkey !!!! :D :D:D
 
Gryzor είπε:
Πείτε μου ότι δεν θα ήταν φοβερό να τα βάλουμε όλα δίπλα-δίπλα σε μελλοντική έκθεση...
Φοβερό θα ήταν ένα event μόνο με Vectrex....και πρωτάθλημα!!!

Και βασικά...πρέπει να ανοίξουμε ένα thread με high scores να παίξει και λίγος ανταγωνισμός... ;)

Μπορούμε να ποστάρουμε φωτογραφίες με την οθόνη του παιχνιδιού που γράφει το σκορ :cool:
 
Κάτσε, κάπου πήρε το μάτι μου το PS CS4...
 
Ωραίος Σπύρο !!!

Ωραία, τώρα γίνατε 10; Δε βλέπω όμως ούτε ένα Vectrex Rulez.
 
Rygar είπε:
Ωραίος Σπύρο !!!
Ωραία, τώρα γίνατε 10; Δε βλέπω όμως ούτε ένα Vectrex Rulez.
9 βρε...ποιος είναι ο 10ος????

και έτσι για να μην ξεχνιόμαστε

V E C T R E X R U L E Z ....

και

V E C T R E X R U L E Z - M A C S S U C K Z ....μουαχαχαχα
 
VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!

Είναι αρκετό ή να φωνάξω κι άλλο :D :bow:
 
geoanas είπε:
VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!
Είναι αρκετό ή να φωνάξω κι άλλο :D :bow:
Ποτέ δεν είναι αρκετό

VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!

VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!

VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!

:bow: :bow: :bow:

VECTREX RULEZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!
 
Καλορίζικα....είχα και εγώ αλλά δεν μου άρεσε και το πούλησα! :D :D

Γιατι 3do rulezzz!

χαχαχαχ,ο καθένας με τον πόνο του εδω μέσα!
 
6128 FTW. Άντε μήν τα πάρουμε.
 
pitsunami είπε:
Καλορίζικα....είχα και εγώ αλλά δεν μου άρεσε και το πούλησα! :D :DΓιατι 3do rulezzz!

χαχαχαχ,ο καθένας με τον πόνο του εδω μέσα!

Ποσοι ειχαν Vactrex και τα εδωσαν..

----------------------------------

1) Pitsunami

2) Phil_vr

3) ........

4) ........

5) ........

Aντε, κανενας υποψηφιος να μεγαλωνει η λιστα?!?! :) :) :)

NOTHING STACKS ON ATARI 2600!!!
 
pitsunami είπε:
Καλορίζικα....είχα και εγώ αλλά δεν μου άρεσε και το πούλησα! :D :DΓιατι 3do rulezzz!

χαχαχαχ,ο καθένας με τον πόνο του εδω μέσα!
Ναι, αλλά έμεινε εντός GRM το δικό σου. (και νυν δικό μου) :D

Πάντως για εμένα είναι το μοναδικό μηχανάκι που έχω αγοράσει χωρίς να είχα δει ποτέ μου in action "τότε". Σε αντίθεση με τα όλα τα υπόλοιπα αγαπημένα μου retro hardware που πρακτικά συμπίπτουν με πράγματα που είχα δει και τότε εν δράσει, πχ μου αρέσει πολύ ο CΒΜ-128 που τον θυμάμαι επειδή είχε και ένας φίλος μου ή το Genesis που είχα δει στα ξαδέρφια μου στην Αμερική το 1990.

Παρόλα αυτά λοιπόν, το ερωτεύτηκα αμέσως μόλις το είδα στον Geoanas πριν 2-3 χρόνια και φρόντισα έστω και με 25 έτη καθυστέρησης να αποκτήσω και ένα δικό μου.

Και αυτή είναι η ιστορία του προσωπικού μου γεροντοέρωτα. :eek:
 
Maddog είπε:
Πάντως για εμένα είναι το μοναδικό μηχανάκι που έχω αγοράσει χωρίς να είχα δει ποτέ μου in action "τότε".
Αυτο ξαναπεστο maddog.. οπως εγω δεν ειχα δει ποτε τα 5200 και 7800, Colecovision και Intellivision (και το vectrex) στην Ελλαδα πιτσιρικας. Τι γινοταν γυρω μας στον κοσμο και δεν το παιρναμε χαμπαρι..
 
Maddog είπε:
Ναι, αλλά έμεινε εντός GRM το δικό σου. (και νυν δικό μου) :D Πάντως για εμένα είναι το μοναδικό μηχανάκι που έχω αγοράσει χωρίς να είχα δει ποτέ μου in action "τότε". Σε αντίθεση με τα όλα τα υπόλοιπα αγαπημένα μου retro hardware που πρακτικά συμπίπτουν με πράγματα που είχα δει και τότε εν δράσει, πχ μου αρέσει πολύ ο CΒΜ-128 που τον θυμάμαι επειδή είχε και ένας φίλος μου ή το Genesis που είχα δει στα ξαδέρφια μου στην Αμερική το 1990.

Παρόλα αυτά λοιπόν, το ερωτεύτηκα αμέσως μόλις το είδα στον Geoanas πριν 2-3 χρόνια και φρόντισα έστω και με 25 έτη καθυστέρησης να αποκτήσω και ένα δικό μου.

Και αυτή είναι η ιστορία του προσωπικού μου γεροντοέρωτα. :eek:
Εγώ έχω πάθει το ίδιο με ΟΛΑ τα Mac. Δεν είχα δει ποτέ μου κανένα, αλλά τώρα έχω ωραία συστηματάκια. Ελάτε από την DTE την ερχόμενη εβδομάδα να τα δείτε. Μάλλον θα έχουμε και ένα Vectrex να ακουμπάμε καφέδες και τυρόπιτες :D
 
picture.php


Ολοι VECTREX !!! :D

Rygar είπε:
Μάλλον θα έχουμε και ένα Vectrex να ακουμπάμε καφέδες και τυρόπιτες :D

ΜΜΜΜΜΜΜ !!! ΜΑCακίες.....

Δεν έπρεπε να σου στείλω το LCIII σήμερα....... ! :mad:

Eπρεπε να το κρατήσω και να ανεβάσω ένα σχετικο βιντεάκι στο YouTube.................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Εγώ έχω πάθει το ίδιο με ΟΛΑ τα Mac. Δεν είχα δει ποτέ μου κανένα, αλλά τώρα έχω ωραία συστηματάκια. Ελάτε από την DTE την ερχόμενη εβδομάδα να τα δείτε. Μάλλον θα έχουμε και ένα Vectrex να ακουμπάμε καφέδες και τυρόπιτες :D
Λόγω ανωτέρας βίας...μάλλον δεν θα το έχετε το vectrex...

αλλά και ανωτέρα βία να μην υπήρχε...με αυτά που διαβάζω..... :xm: :precry:
 
Rygar είπε:
Εγώ έχω πάθει το ίδιο με ΟΛΑ τα Mac. Δεν είχα δει ποτέ μου κανένα, αλλά τώρα έχω ωραία συστηματάκια. Ελάτε από την DTE την ερχόμενη εβδομάδα να τα δείτε. Μάλλον θα έχουμε και ένα Vectrex να ακουμπάμε καφέδες και τυρόπιτες :D
Θα είμαι DTE. Τί άλλο θα δούμε; :)
 
Πίσω
Μπλουζα