Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

Σελιδα στο face... εχει και ο ο κωστας μακεδος....
 
Aρα τα ραδιο αρβυλα οτι ο Πανος Σουπιαδης ειναι παχουλος και αγνωριστος ηταν μουφα
 
RIO είπε:
Αμείλικτος ο χρόνος.... :( ...
Παντως αυτο το υπεροχο καταμαυρο μαλλι ειναι ιδιο και απαραλλαχτο.

Μου εχει ερθει η επιθυμια να ξαναδω τη ''Διψα''....
 
Deathshadow είπε:
Παντως αυτο το υπεροχο καταμαυρο μαλλι ειναι ιδιο και απαραλλαχτο.
Μου εχει ερθει η επιθυμια να ξαναδω τη ''Διψα''....
Δες και το " Η αγάπη της γάτας ". Και εκεί είναι κουκλάρα... ;)
 
η τετα κωνσταντα ανεβασε στην σελιδα της στο facebook μια φωτο με την βανεσα ντζελβε οπως ειναι σημερα οριστε λοιπον ντζελ.jpg
 
θανος είπε:
η τετα κωνσταντα ανεβασε στην σελιδα της στο facebook μια φωτο με την βανεσα ντζελβε οπως ειναι σημερα οριστε λοιπον Προβολή συνημμένου 93851
θάνο μου τι να πώ είσε Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ!!! ,Λόγο τρεξίματος τώρα πρόφτασα να το ανοίξω (κάλιο αργά παρά ποτέ!)

Η Βανεσσα Ντζελβέ είναι η δεξιά δεξιά ,είναι σύγουρα αυτή? Το χουμε τσεκάρει? Αν και μου φένετε σχεδόν ίδια με τότε.

Ο κ. αριστερά στη φωτό ασε να μαντέψω πρεπει να είναι ο Γιάννης Ματαράγκας σωστά? ? ?

Ο νεαρός και η κοπελα στη μέση? Μη μου πείς οτι είναι τα παιδιά της Βανέσσας Ντζελβέ?

Αναμένω!
 
tzias57 και Θανο ,σας ευχαριστουμε πολυ!... :)

Εχουν περασει τα χρονια...

Αλλα, και οι δυο κυριες (Γαβριηλ-Ντζελβε), μια χαρα ειναι.
 
Stratulator είπε:
tzias57 και Θανο ,σας ευχαριστουμε πολυ!... :) Εχουν περασει τα χρονια...

Αλλα, και οι δυο κυριες (Γαβριηλ-Ντζελβε), μια χαρα ειναι.
Να διορθώσω λίγο το φίλο stratulator , η ξανθιά κυρία είναι η Τέτα Κωνσταντά & η καστανή στα δεξιά το Βανεσσάκι μας.

Θάνο αναμένουμε να μας πεις για τα δύο παιδια στη μέση (και σε ποιά περιοχή έχει τραβιχτεί η συγκεκριμένη φωτο, πολλα ζητάω το ξέρω!!)
 
video80 είπε:
Να διορθώσω λίγο το φίλο stratulator , η ξανθιά κυρία είναι η Τέτα Κωνσταντά & η καστανή στα δεξιά το Βανεσσάκι μας.
Θάνο αναμένουμε να μας πεις για τα δύο παιδια στη μέση (και σε ποιά περιοχή έχει τραβιχτεί η συγκεκριμένη φωτο, πολλα ζητάω το ξέρω!!)
τωρα το ειδα λοιπον ναι ο κυριος διπλα στην τετα κωνσταντα ειναι ο αντρας της γιαννης ματαραγγας η γυναικα στην αλλη ακρη ειναι η βανεσσα ντζελβε ναι (ανοιξε και προφιλ στο facebook) τα παιδια που ειναι στην μεση απο τι γραφει η κυρια κωνσταντα ειναι ηθοποιοι στην παρασταση που παιζει τωρα οποτε δεν πρεπει να εχουν καποια σχεση
 
θανος είπε:
στην αλλη ακρη ειναι η βανεσσα ντζελβε ναι (ανοιξε και προφιλ στο facebook)
Αυτό είναι λόγος για να ανοίξω και γώ FB ,άν μου λές αλήθεια!!!!

(σ.σ.: Τσέκαρε ομως εάν ασχολειτε ή ηθοποιός και απαντάει ,τις έχεις στείλει πρόσκληση?)
 
video80 είπε:
Αυτό είναι λόγος για να ανοίξω και γώ FB ,άν μου λές αλήθεια!!!!(σ.σ.: Τσέκαρε ομως εάν ασχολειτε ή ηθοποιός και απαντάει ,τις έχεις στείλει πρόσκληση?)
ναι εχει σχολιασει και φωτογραφιες της κωνσταντα οποτε ασχολειται
 
P1260877.jpg

Βανέσσα Ντζελβέ THE COME BACK κυρίες & κύριοι θαυμαστές της , Η Βανέσσα Ντζελβέ είναι εδω!!! Γλυκίτατη και διαχρονικά όμορφη ,λαμπερή όσο ποτέ, επέστρεψε για να μας κάνει όλους τους θαυμαστές της ευτιχισμένους!!!! (δεν θέλω να πώ ομως σε ποιά παράσταση είναι για να μην θεωρηθεί διαφήμηση)

P1260875.jpg

Και άλλη μια πιο κοντινή έτσι για να γουστάρουμε, ο φίλος μου ο Πάνος εν μέσω Βανέσσα Ντζελβέ & Τέτα Κωνσταντα στην πιο φρέσκια έως τωρα φωτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Προβολή συνημμένου 95763
Βανέσσα Ντζελβέ THE COME BACK κυρίες & κύριοι θαυμαστές της , Η Βανέσσα Ντζελβέ είναι εδω!!! Γλυκίτατη και διαχρονικά όμορφη ,λαμπερή όσο ποτέ, επέστρεψε για να μας κάνει όλους τους θαυμαστές της ευτιχισμένους!!!! (δεν θέλω να πώ ομως σε ποιά παράσταση είναι για να μην θεωρηθεί διαφήμηση)

Προβολή συνημμένου 95764

Και άλλη μια πιο κοντινή έτσι για να γουστάρουμε, ο φίλος μου ο Πάνος εν μέσω Βανέσσα Ντζελβέ & Τέτα Κωνσταντα στην πιο φρέσκια έως τωρα φωτο.


Χεχε!

Το'πες και το'κανες!

Μπραβο Video80,ωραιες φωτο! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα